Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Eyalet Önerisi

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Question Eyalet Önerisi

Konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum ama önceden gitmiş olanlar eyalet tercihi hakkında yardımcı olursa çok güzel olur. Şuraya gittim, şöyle imkanları ve ortamı vardı diye yazarlarsa ben ve benim gibi 2016 yılında gideceklere karar vermede mükemmel yardımı olur .

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

her eylaet aşağı yukarı aynıdır. Her eyaletin çok canlı ya da çok sakin yerleri mevcuttur kısacası bu sorunun cevabı yok ve cevabı olsa da işinize yaramaz İşlemleri sırayla yapmak daha doğru olur sizin için .Bunları düşünmeniz için size iş sunulması lazım.

Araştırmacı Watçı Danyjoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Dallas'a gelme.
    Özünde İyi Adam...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    her eylaet aşağı yukarı aynıdır. Her eyaletin çok canlı ya da çok sakin yerleri mevcuttur kısacası bu sorunun cevabı yok ve cevabı olsa da işinize yaramaz İşlemleri sırayla yapmak daha doğru olur sizin için .Bunları düşünmeniz için size iş sunulması lazım.
    bir umut bendeki işte, belki programımı iyi yönde etkileyecek bir yorum gelir

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Danyjoli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dallas'a gelme.
    teşekkür ederim cevabın için texas filan benden uzak dursun o eyalet bana sadece breaking bad'de güzel geldi o kadar zaten bende okyanusa yakın bir yere gitmek istiyorum eğer bir aksilik çıkmazsa

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Breaking Bad New Mexico da geçmiyor muydu ? ben mi yanlış hatırlıyorum. Neyse , tekrar söyleyim eyalet seçimi için şu an yorum beklemek yanlış. Aynı eyaleti geçtim aynı işyerinde çalışan iki işiden biri nefret ederken diğeri bayılıyor. Kısacası kişiden kişiye çok değişir. Senin cevap alman için sana sunulan işleri bizimle paylaşman ve beklentilerini ve zevklerini de yazman gerekir. Biz de hepsini birarada bakarak seni doğru yönlendirebiliriz.Gerçi bu söylediğim şirket danışmanlarının yapması gerekenler ancak pek de böyle şeylerle uğraşmaz paşalarım. İsteseler de her bölgeyle ilgili bilgisi olan danışman da yok zaten en azından ben daha karşılaşmadım.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Breaking Bad New Mexico da geçmiyor muydu ? ben mi yanlış hatırlıyorum. Neyse , tekrar söyleyim eyalet seçimi için şu an yorum beklemek yanlış. Aynı eyaleti geçtim aynı işyerinde çalışan iki işiden biri nefret ederken diğeri bayılıyor. Kısacası kişiden kişiye çok değişir. Senin cevap alman için sana sunulan işleri bizimle paylaşman ve beklentilerini ve zevklerini de yazman gerekir. Biz de hepsini birarada bakarak seni doğru yönlendirebiliriz.Gerçi bu söylediğim şirket danışmanlarının yapması gerekenler ancak pek de böyle şeylerle uğraşmaz paşalarım. İsteseler de her bölgeyle ilgili bilgisi olan danışman da yok zaten en azından ben daha karşılaşmadım.
    San antonio diye aklımda kalmış ondan öyle söyledim de neyse zaten kurak olan her yer bana göre texas söylediğinde haklısın zamanı geldiğinde burdan yardım almak hem daha mantıklı hem daha yararlı, teşekkür ederim cevapların için

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Rhode Island gitmede nereye gidiyosan git

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı powerjack14 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rhode Island gitmede nereye gidiyosan git
    Aynen onu gibileri de elemiştim, adalara feribotla filan belli saatlerde girip çıkma pek güzel gelmedi. Teşekkür ederim cevabın için

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Şimdi baktım da Rhode Island öyle tek bir ada değil bildiğin eyaletmiş. Cahilliğin dibine vurdum bu konuda

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)