Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Polis geldi :(

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Unhappy Polis geldi :(

Arkadaşlar merhaba, konuyu dogru yerde mi actim bilmiyorum ama bir sorunum var. Dün akşam arkadaşın doğum günü partisindeyken polisler partiyi bastı ve kimliklerimizi sordular. Ben de ictimistim. 18 yasininin altindayim ve ufledigim alet 014 cikti. Sonuc olarak polisler bana ve diger 21 yasindan kucuk 4 kisye kağıt verdiler. Aradığımızda mahkemeye gitmemiz gerektigini söylediler. 10 temmuzda mahkemem var ve biraz Stressliyim açıkçası. Böyle bir durumla karsilasaniniz oldu mu olduysa ne yapti. Bilgi verebilir misiniz biraz. Trollemezseniz de sevinirim başlığı. Baya stressliyim çünkü

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Bu sadece merakimdan 18 yasindan kucuksun ve wat ile geldin, bu yasta nasil geliniyor bilmiyorum o yasta liseden yeni mezun olmustum ben.

Simdi sordugun soruya gelince arastirdigim kadariyla anlatayim. Eger aradiklarinda mahkemeye gitmenin zorunlu oldugunu soylemislerse bu biraz kotu, yoksa birkac yuz dolar ceza yerdin siyrilirdin isin icinden. Mahkemeye gidince buyuk bir ihtimalle plea quilty olacak, saf ayagina yatma bilmiyordum kurallari felan diye. Eger bu ilk defa oluyorsa ve icecekleri sen almadigin icin cok sanslisin. Cunku yasi kucuklere alkollu icecek almak hapis cezasi . Buyuk ihtimalle ya community cezasi alirsin ya da cezan para cezasina cevrilir. Mahkemede dersini aldigini felan soylersin. 014 cuk buyuk bir rakam degil. Underage drinking genelde ehliyetinin 21 yasina kadar banlanmasina neden oluyor
    Peki.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Cok buyuk ihtimalle 100-250 dolar rasi bir para cezasi yersin bu durumda. Ilk kez yakalanan yabancilar , bilmiyorduk , ulkemizde serbest heryerde serbest saniyorduk gibi savunma yapiyorlardi. Geneli de para cezasi alarak cikardi.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Buyuk ihtimalle ben de bilmiyordum, benim ulkemde serbest falan diyecegim. Bana da buyuk ihtimalle para cezasi yiyecegim gibi geliyor. Avukat vermiyorlarmis. Baska oneriniz var mi sunu da soyle diye ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Mahkemeye gidip evet 18 yaşından küçük olmama rağmen içki içtim diyip fine ödeyeceksin. para cezası verecekler. alkol yaşı 21'dir. içmemen gerekirdi. aynı şey içkili mekanlar ve kumarhaneler için de geçerlidir.

ayrıca 18 yaşından küçüksün, wat ile nasıl geldin? üniversite öğrencisi olman gerekiyor.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı apaydn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mahkemeye gidip evet 18 yaşından küçük olmama rağmen içki içtim diyip fine ödeyeceksin. para cezası verecekler. alkol yaşı 21'dir. içmemen gerekirdi. aynı şey içkili mekanlar ve kumarhaneler için de geçerlidir.

ayrıca 18 yaşından küçüksün, wat ile nasıl geldin? üniversite öğrencisi olman gerekiyor.
    18 yasında küçük nasıl gittin şaşırtıcı

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşımız wat a gitmemiş olabilir. En güzel bilgiyi burdan alacağını düşünerek buraya konu açmıştır.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)