Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2016 Yazı için Ankara'dan wat arkadaşları aranıyor...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart 2016 Yazı için Ankara'dan wat arkadaşları aranıyor...

Arkadaşlar 2016 yazı wat yapacağım.Fakat wat programını tek başıma yapmak istemiyorum.Uzun süredir araştırdığım bir program.Gerek kendi bilgilerimi aktarmak gerekse diğer arkadaşların bilgilerinden yararlanmak için ankarada güvenilir wat yoldaşları arıyorum Bildiğiniz üzere kasım ayına kadar şirketlerin fiyatları,sene içerisindeki en düşük fiyatların geçerli olduğu aylar ve kalabalık olursak grup indirimleride oluyor.bu nedenle benimle beraber erken kayıt olabilecek arkadaşlar yazabilirse sevinirim.mesajlarınızı bekliyorum

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

-
    Konu nightsblood tarafından (13-07-2015 Saat 03:58 AM ) değiştirilmiştir.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Nasil bir ayrdim edeceksin? Arkadaslar sizlere herhangi bir sekilde , bir sirketi overek yaklasan sirket temsilcileri vb kisilere itibar etmeyin ve derhal bize bildirin. Bu tarz ogrenci yonlendirmesini forum uzerinden yapmak yasaktir.

@Nightsblood nickli uyemiz , ozel mesajlariniz denetim altina alinacaktir. Herhangi bir sirkete yonlendirme veya ovme girisiminde bulunmaniz halinde suresiz banlanacaksiniz.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nasil bir ayrdim edeceksin? Arkadaslar sizlere herhangi bir sekilde , bir sirketi overek yaklasan sirket temsilcileri vb kisilere itibar etmeyin ve derhal bize bildirin. Bu tarz ogrenci yonlendirmesini forum uzerinden yapmak yasaktir.

@Nightsblood nickli uyemiz , ozel mesajlariniz denetim altina alinacaktir. Herhangi bir sirkete yonlendirme veya ovme girisiminde bulunmaniz halinde suresiz banlanacaksiniz.
    Bilmiyordum, yapmam, mesajımı siliyorum. İyi forumlar (:

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Onemli degil , bilmedigini dusundugum icin uyardim , yoksa direk banlardim Iyi forumlar.

Araştırmacı Watçı Berkeley - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    11

Alıntı murat_fkb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 2016 yazı wat yapacağım.Fakat wat programını tek başıma yapmak istemiyorum.Uzun süredir araştırdığım bir program.Gerek kendi bilgilerimi aktarmak gerekse diğer arkadaşların bilgilerinden yararlanmak için ankarada güvenilir wat yoldaşları arıyorum Bildiğiniz üzere kasım ayına kadar şirketlerin fiyatları,sene içerisindeki en düşük fiyatların geçerli olduğu aylar ve kalabalık olursak grup indirimleride oluyor.bu nedenle benimle beraber erken kayıt olabilecek arkadaşlar yazabilirse sevinirim.mesajlarınızı bekliyorum
    bende Ankara'dan 2016 sezonu düşünüyorum kardeş o kadar çok değil ama nacizane az biraz bildiğim şeyler var Amerika'ya dair, seve seve paylaşırız, bu forumun amacı bu

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

@murat_fkb dostum bende ankaradayım normalde arkadaş aramıyorum ama 2 kişi gidersek yine bizim için sorun olmayacağını en azından sıkıntılarımızı paylaşabileceğimizi düşünüyorum. ( şuan bu mantıklı geldi normalde tek gitcektim ama ) istersen bana bi ulaş f
    Konu ozgursum tarafından (24-11-2015 Saat 03:17 PM ) değiştirilmiştir.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı taskinfatihozan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @murat_fkb dostum bende ankaradayım normalde arkadaş aramıyorum ama 2 kişi gidersek yine bizim için sorun olmayacağını en azından sıkıntılarımızı paylaşabileceğimizi düşünüyorum. ( şuan bu mantıklı geldi normalde tek gitcektim ama ) istersen bana bi ulaş facebookta fatih ozan taşkın yaz kel bi arkadaş var o benim
    hocam bende tek gitmeyi düşünüyorum fakat arkadaş buldukça şirkete daha ucuz yazılabiliriz.amerika ya giderken yolculuğumuzun belli bir noktasına kadar birbirimize yardımcı olabilirz.hatta gittikten sonra irtibatta kalırsak 2. iş bulmada birbirimize yine yardımcı olabiliriz.özelden yazıcam size hocam irtibatta kalalım.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı murat_fkb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam bende tek gitmeyi düşünüyorum fakat arkadaş buldukça şirkete daha ucuz yazılabiliriz.amerika ya giderken yolculuğumuzun belli bir noktasına kadar birbirimize yardımcı olabilirz.hatta gittikten sonra irtibatta kalırsak 2. iş bulmada birbirimize yine yardımcı olabiliriz.özelden yazıcam size hocam irtibatta kalalım.
    hocam istersen faceden ekle yada burdan mesaj at bi konuşalım mesaj atmamışsın hala

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)