Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ankara Vize-Reddi 1 Haziran

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Ankara Vize-Reddi 1 Haziran

Arkadaşlar merhaba, 1 Haziranda Ankara'da 13:00da 2 numaralı mülakat görevlisin de görüşmeme girdim.Randevuyu gerçekleştiren sorumlu 28-29 yaşlarında hızlı konuşan, sert görünümlü, sarışın bir bayandı.Konuya gelicek olursam, nerede okuyorsun, nereye gidiceksin, ne iş yapacaksın sorularından sonra süreç gayet iyi ve normal giderken camdaki broşürü işaret ederek sahip olduğun hakları biliyormusun dedi, buna cevap evet biliyorum dedim. tam o an oldukça hızlı bir şekilde uzunca bir cümle kurarak soru sordu.Anlamadığımı söyledim tekrar etti ve maalesef buna tam anlamı ile cevap veremedim.Im Sorry diyerek reddi verdi.Siz siz olun, haklarınıza çalışarak gelecek sorulara hazırlıklı olun..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

geçmiş olsun kardeş hala şansın var 2. kez gir görüşmeye geçen 3. kez giren bir arkadaş aldı vize.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı cihannesen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba, 1 Haziranda Ankara'da 13:00da 2 numaralı mülakat görevlisin de görüşmeme girdim.Randevuyu gerçekleştiren sorumlu 28-29 yaşlarında hızlı konuşan, sert görünümlü, sarışın bir bayandı.Konuya gelicek olursam, nerede okuyorsun, nereye gidiceksin, ne iş yapacaksın sorularından sonra süreç gayet iyi ve normal giderken camdaki broşürü işaret ederek sahip olduğun hakları biliyormusun dedi, buna cevap evet biliyorum dedim. tam o an oldukça hızlı bir şekilde uzunca bir cümle kurarak soru sordu.Anlamadığımı söyledim tekrar etti ve maalesef buna tam anlamı ile cevap veremedim.Im Sorry diyerek reddi verdi.Siz siz olun, haklarınıza çalışarak gelecek sorulara hazırlıklı olun..
    kardesim muhtemelen senin dedigin gibi o kagitta yazilanlardan sormus. Detayli sekilde oku ve 2. gorusmeye git. Orada neden red yedin ilkinde derse soyle. Ya da konusu acilirsa direk sen belirt bu haklarla ilgili kagidi iyi okumamistim , ordan soru sordu bilemedim gibisinden. Simdi okudum biliyorum filan dersin. Muhtemelen alirsin , bol sans.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)