Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Oryantasyon oteli ve magduriyet

Araştırmacı Watçı ugurkaratass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Standart Oryantasyon oteli ve magduriyet

Merhaba arkadaşlar new yorka 1 haziranda geldim interexchange in oryantayon programı ayın 3 ünde sakin kacirma dediler tamam dedim. Neyse 2 haziran yani dün interexchange bana mail attı dedi ki check in yapmamissin anlatiyorum bende benim check in günüm 3 haziran. Yok efendim sizin chrck in gününüz bugün falan. Neyse istanbulu aradım dedim böyle böyle siz bana3 ü dediniz inter bana 1 i diyor. İstanbuldan gelen mesaj şu şekilde git bi hostel de otelde kal. Diyorum param yok "sen kal biz istanbula gelince veririz." Kime sorduysam sakin inanma vermezler oldu. Hem magdurum hem oryantasyon icin para ödemisim. Hemde hostele para vermemi bekliyorlar. Bu durumda sirketin bana oryantasyon otelinde tekrardan programi ayarlamsi gerekmiyor mu? Bu firma daha ilk günden gosterdi yüzünü.

Deneyimli Watçı fuatti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    11

Geçmiş olsun kardeşim üzüldüm adına. Daha ilk haftanı zehir etmişler sana.
    We ignore the ones who adore us , adore the ones who ignore us , love the ones who hurt us , and hurt the ones who love us...
    Isn't it ironic ?

Hayalperest Watçı koftici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ugurkaratass Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar new yorka 1 haziranda geldim interexchange in oryantayon programı ayın 3 ünde sakin kacirma dediler tamam dedim. Neyse 2 haziran yani dün interexchange bana mail attı dedi ki check in yapmamissin anlatiyorum bende benim check in günüm 3 haziran. Yok efendim sizin chrck in gününüz bugün falan. Neyse istanbulu aradım dedim böyle böyle siz bana3 ü dediniz inter bana 1 i diyor. İstanbuldan gelen mesaj şu şekilde git bi hostel de otelde kal. Diyorum param yok "sen kal biz istanbula gelince veririz." Kime sorduysam sakin inanma vermezler oldu. Hem magdurum hem oryantasyon icin para ödemisim. Hemde hostele para vermemi bekliyorlar. Bu durumda sirketin bana oryantasyon otelinde tekrardan programi ayarlamsi gerekmiyor mu? Bu firma daha ilk günden gosterdi yüzünü.
    geçmiş olsun kardeşte bende 9 haziranda katılıcam oryantasyona aynı new yorkta korktum şimdi senin şirketin adı ne?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)