Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: airbus a 380-800

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart airbus a 380-800

airbus a380-800 arkadaşlar bu model hakkında bilgisi olan var mı gerçekten iki katlı mı koltuk seçicem ama anlayamadım bunun yerleşimini bu uçaktan inene kadar diğer uçağı kaçırıcam sizce çıkışa en yakın yeri mi seçmeli

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

iki katli bu ucaklar ancak ust kat first class ve business class icin , yani sen alt katta olacaksin. Aktarma suren azsa olabildigince on siradan koltuk sec.

Araştırmacı Watçı Berkeley - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    11

Alıntı ra123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    airbus a380-800 arkadaşlar bu model hakkında bilgisi olan var mı gerçekten iki katlı mı koltuk seçicem ama anlayamadım bunun yerleşimini bu uçaktan inene kadar diğer uçağı kaçırıcam sizce çıkışa en yakın yeri mi seçmeli
    Airbus'ın amiral'i, türünün tek büyüğü denebilir benimde bildiğim kadarıyla üst kat business ve first class, kapıya en yakın koltuğu seçmek çok mantıklı

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

sagolun arkadaşlar cevap için bu uçak airfrance a aitmiş ve ben havayolları şirketlerine bakmadan bilet almış birisi olarak airfrance la alakalı yorumları okudum ve içimde bir korku bagajlar kaybolacak diye bu bagajların kaybolmaması için napmalı yani üstüne yazmalı mı koca koca nereye gidecek aktarmasını vs yazmalı mı yani bagaj kaybolmasın diye ne yapmalı yada ben bu soruyu bagajla alakalı topic e açmalı mıyım kafamda deli sorular cevapları bekliyorum saygılar

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

bagaj kaybolmasi seninle alakali degil , O havaalaninin calisanlariyla alakali. Bizde de Turkish Gorud Service filan yazar bazilarinin ustunde. Onlar bavullari alir , aktarma varsa aktarilacak ucaga , yoksa bagage claim e yollar. Ancak iste bazilarinin bagaji dunyayi dolasarak birkac gun sonra ulasacagi yere ulasiyor Bu arada sirt cantaniza birkac gun sizi idare edecek seyleri koyun , eger sorun olursa onlari giyersiniz. Arkadasimin bavulu kaybolmustu , 4 gun sonra geldi. Havayolu firmasi ona 5 adet business class ucak bileti hediye etmisti , ozur niyetine. Travel da bu biletleri kullanip gezmisti

Araştırmacı Watçı Berkeley - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    11

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bagaj kaybolmasi seninle alakali degil , O havaalaninin calisanlariyla alakali. Bizde de Turkish Gorud Service filan yazar bazilarinin ustunde. Onlar bavullari alir , aktarma varsa aktarilacak ucaga , yoksa bagage claim e yollar. Ancak iste bazilarinin bagaji dunyayi dolasarak birkac gun sonra ulasacagi yere ulasiyor Bu arada sirt cantaniza birkac gun sizi idare edecek seyleri koyun , eger sorun olursa onlari giyersiniz. Arkadasimin bavulu kaybolmustu , 4 gun sonra geldi. Havayolu firmasi ona 5 adet business class ucak bileti hediye etmisti , ozur niyetine. Travel da bu biletleri kullanip gezmisti
    imkanım olsa yanıma alırım koca bavulu benim de en çok düşündüğüm şeylerden biri bu kaybolma olayı gerçi 5 bilet karşılığında 5 gün uzak kalsam hayır demem kaybolmasından ziyade böyle davranılması da pek doğru değil gibi, böyle şeyler izledikce tedirgin oluyor insan youtube.com/watch?v=gOOmKoAzrvo

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)