arkadaşlar selamlar konuları baya araştırdım baktımm ama malum heyecan çok ve emin olmak istiyorum gitmeden 6 haziran air france la paris e paristen delta yla boston uçağım var ancak uçuş arası 1.30 saat ve okuduğum edindiğim bilgilere göre yani siteden
bavul almadan sadece bir uçaktan diğerine gitmem yeterli olacak ve bir uçaktan diğerine geçerken pasaport vs kontrol yaptırmam gerekmeyecek yalnız bu noktada paristen bineceğim delta airlinesin uçuş kartını nasıl alıcam kontuardan nasıl alıcam transit yolcuların havaalanından mı alması gerekiyor

ve ben bavul mevzusunu bilet aldığım acentaya sordum bavul almayacaksınız bunlar anlaşmalı aktarım yapacaklar dedi ama bilemiyorum yani emin olamıyorum çok heyecan yaptım
ve bir sorum daha var dönüşüm de los angeles roma ist ve yine delta air france olacak ancak roma aktarması 1 saat ve benim ödüm kopuyor uçağı kaçırıcam ve arkdaşlar oldu ki kaçırdım nasıl bir yol izlemem gerek yani başıma ne gelir çok tecrübesiz bir arkadaşınız soruyor sabırla cevaplarsanız çok sevinirim teşekkkür ederim şimdiden