Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: bilet aktarma

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart bilet aktarma

arkadaşlar selamlar konuları baya araştırdım baktımm ama malum heyecan çok ve emin olmak istiyorum gitmeden 6 haziran air france la paris e paristen delta yla boston uçağım var ancak uçuş arası 1.30 saat ve okuduğum edindiğim bilgilere göre yani siteden
    bavul almadan sadece bir uçaktan diğerine gitmem yeterli olacak ve bir uçaktan diğerine geçerken pasaport vs kontrol yaptırmam gerekmeyecek yalnız bu noktada paristen bineceğim delta airlinesin uçuş kartını nasıl alıcam kontuardan nasıl alıcam transit yolcuların havaalanından mı alması gerekiyor

ve ben bavul mevzusunu bilet aldığım acentaya sordum bavul almayacaksınız bunlar anlaşmalı aktarım yapacaklar dedi ama bilemiyorum yani emin olamıyorum çok heyecan yaptım
    ve bir sorum daha var dönüşüm de los angeles roma ist ve yine delta air france olacak ancak roma aktarması 1 saat ve benim ödüm kopuyor uçağı kaçırıcam ve arkdaşlar oldu ki kaçırdım nasıl bir yol izlemem gerek yani başıma ne gelir çok tecrübesiz bir arkadaşınız soruyor sabırla cevaplarsanız çok sevinirim teşekkkür ederim şimdiden

Acemi Watçı OrhunKaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

6 haziranda kontrolden gectikten sonra pariste havalimanindaki delta ofisine gidip alacaksin eger yoksa o ofis air france veriyor demektir. Ornegin gecen sene ben hollandadan klm ile atlantaya indim sonra pasaport kontrolunden gecip delta ofisine gidip biletimi aldim. Delta ofis varsa oraya git pasaportunu ver hemen bileti cikartiyorlar zaten Bavul olayinda ucakta hostese sor inerken emin olmak icin ya da Turkiyede ofise. Dönüs olayinda hic korkma transit gecislerde tutmuyorlar bile ucaktan inince direk pasaport kontrolu yapiyorlar niye geldin filan amerika filan derken geciyorsun 5 dakika surmuyor yetisirsin o yuzden Bide bazi havayollari direk tum biletleri burda veriyor orda almiyorsun ama senin ucusun bir air france birde delta olunca belki vermeyebilirler digerini.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

istnbul da sana iki tane binis karti verilecek zaten , yani Paris - Boston ucaginin binis kartini da Istanbulda verecekler. Bavulunu da oomatik olarak tasiyacaklar Pariste. Sen hicbirsey yapmayacaksin. Pariste ucaktan indikten sonra elinde bulunan ikinci binis kartindaki kapi nuamrasina ilerleyeceksin o kadar.

Deneyimli Watçı fuatti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    11

Peki online check in yaptığın zaman da 2 tane mi binis kartı alınıyor anlamadm.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

sagolun arkadaşlar cevaplar için

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı fuatti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki online check in yaptığın zaman da 2 tane mi binis kartı alınıyor anlamadm.
    her ucus icin ayri ayri binis karti bastirman ve ayri ayri check in yapman gerekiyor. En azindan ben o sekilde yapmistim.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benimde hayatımdaki ilk aktarmalı uçuşum gerginim biraz,bende şunu merak ediyorum kötü bir ihtimal ama eğer ilk uçuşumuz rötar yaparsa diğer aktarma ne oluyor ? ayrıca benimde dönüş biletim amsterdam aktarmalı ve bir buçuk saat var sadece ama yazılanları okuyunca rahatlama geldi teşekkürler

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

rotar yapar da aktarma ucagini kaciririsan , seni bir sonraki ucusa aktarirlar. Rhat olun kisacasi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)