Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 29/04/15 Vize Görüşmesi

Deneyimli Watçı fuatti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    11

Standart 29/04/15 Vize Görüşmesi

Herkese merhaba arkadaşlar.Bugün danışmanla birlikte başlıktaki tarihe vize randevusunu ayarlardık.Amma ve lakin şöyle bir sorun var ki ds belgem hala elime ulaşmadı.Sonuç olarakta ds belgem mülakat tarihine kadar elime ulaşmadığı takdirde muhtemelen ertelenecek.İşin ironi tarafına gelelim.Şimdi ben iş fuarında işverenle görüşürken bana daha kolay hitap edebilmesi adına nickname(yani çevremde bana bana genellikle hitap edilen ismim yanlış anlaşılmasın keko47 tarzında felan değil ) vermiştim hani bu isimle çağırabilirsiniz diye.Neyse adam gitmiş ds belgemi basarken nickname olarak verdiğim ismi göbek yani orta adımla birlikte çıkarmış ee tabii kimlikte ise böyle bir olay yok.Anlayacağınız 2 hafta önce elime ulaşan ds belgesi yalan olup yenisini beklemeye koyulduk ve böyle bi karar aldık.Vize görüşmesine Ankara da gireceğim danışmanım ise yok efendim İstanbulda girersen red alma olasılığın daha düşük gibi bi söylentiyle İstanbulda girmemi tavsiye etti ama tabii ki kararım değişmedi. Neyse efendim şimdi vize görüşmesinden sonra aslında mülakat sonucumu buraya aktarmayı düşünüyordum ama girmeden önce sizlerle birlikte bi brainstorming yapalım dedim ve girmeden önce durumumu buraya aktarıp sizlerin de görüşlerin almak istedim.Bana gelecek olursak İngiliz Dil Bilim 2. sınıf öğrencisiyim.Not ortalamam şu anda 3.00.İngilizce seviyem de haliyle advanced Zaten sürekli yabancılarla projelere katılıp burada da sürekli görüştüğümüz yabancılar olunca haliyle insan bi cool hissediyor :P Neyse efendim şahsen vizeye kesin gözle bakıp isim soruşturması gibi müstesna-i istisna gibi bi durumla karşılaşmakta söz konusu olabilir ve doğal olarak bu ihtimal de canımı sıkmıyor değil.Uzun uzadıya gereksiz yazmış olabilirim affola Görüşlerinizi bekliyorum.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    10

Daha vizeye girmeden kıskananlar çatlasın moduna girmişsin bir de alırsan vay forumun haline

Tecrübe Puanı
    11

Yok be kardeşim başka çarem mi var ya alcam ya da alcam

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Dostum bak sen vizeyi çok büyütüyosun.İnan rahat ol alıcaksın.Bak benim hem isim hem soyisim yaygındı ortalamada 1,91 di aldım.İsimde Ahmet Ünal

Tecrübe Puanı
    11

Kardeşim vizeyi felan büyüttüğümden dolayı değil.Sonuçta hayatım boyunca ilk defa bi vize mülakatına gircem ve bütün olay 2-3 dk içerisinde belli olacak hani burdan millet üstüne basa basa yazıyor işte rahat olun gülümseyin falan fıstık ama ordaki atmosferi soluyupta bunları engellemek pek elde değil.Demem o ki yaşayıp görcez bakalım

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben de sana şöyle söyleyeyim. bu forumu keşfetmeden önce hiç stresim yoktu yazılanları okuyunca herkes yok çok heycanlıyım yok alamazsam gibi şeyler yazınca ortam strese soktu. oraya gittiğimde daha kapının önünde bizim forum olarak çok büyüttüğümüzü gördüm. herkes muhabbetinde gırgırındaydı. çıkabilecek klasik sorulara çalış ve daha düşünme derim

Deneyimli Watçı kaanmert92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16

İngilizcen iyi ortalaman iyi stres neden kardeş
    2011 Virginia Beach Housekeeping - 2012 Virginia Beach Bike Rental Attendent and Scooper-2015 Virginia Beach (inş) Scooper

Araştırmacı Watçı Danyjoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Fuatti bende aynı firmayla gidecem inşallah.Benim daha ortada ds formu bile yok.Keşke benim problemimde vize olsa.O yüzden birde böyle düşün.

Tecrübe Puanı
    11

Vizeyi alan çökmüş buraya anladığım kadarıyla Evet arkadaşlar gayet haklısınız da işte onca çabadan süreçten bilmem nesinden sonra ne derseniz deyin canımı sıkıyor yine de.Elimde değil ne yapayım.Ben vizesinde iken bazı arkadaşların da tabii daha ds belgesiydi iş seçimiydi felan bu tür süreçlerle uğraşıyor.Allah tüm watcıların işini rast getire ne diyelim.

Acemi Watçı Met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

senin advanced ingilizce 3.00 ortalam ile vize görüşmesine giderken stres yapacağın tek şey araba çarparsa ayağım burkulursa falan filan olsun yani

ayrıca o ankara zor efsanesini hala sürdürmeleri de ayrı ironi senin şirketin gayette rahat alınıyor ankaradan

şimdiden hayırlı olsun vizen ayrıca nickname ds basmak nedir ya

Tecrübe Puanı
    11

Teşekkür ederim Met kardeşim bu arada sana Meth diyesim var yahu Breaking Bad dizisinden takılıyor hep aklıyor Umarım dediğin şekilde alırım.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Kardeş bol şans buraya yaz en çok seni merak ediyorum

Tecrübe Puanı
    11

Teşekkürler arkadaşlar.Tahmin ettiğim üzere vize tarihim ertelendi.Haftaya Salı günü giriyorum inş.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Kardeş nedir senin bu nickname ya merak ettim

Tecrübe Puanı
    11

Kardeş üzerime gelmeyin gitmiyorum vazgeçtim ya

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)