Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Utah-lake powell

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Question Utah-lake powell

Utah'a daha önceden giden varsa veya gidecek olan varsa bilginiz var mı acaba ? amerikalı arkadaşım çok farklı bir yer olduğunu söyledi. biraz tedirginim açıkçası

Deneyimli Watçı fuatti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    11

Bende oraya gidyorum kardeşim Utah pek gezip görülecek bi yer gibi dğil ama sonuçta çalışcan yani sıkıntı yok iyi tarafı ise batıdaki güzel eyaletlere yakın olması

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    11

Utah okadarda kötü biyer değil Canyonları efsane diyebiliriz doğal ortamları seviyorsanız bölge olarak ilk orayı söylemiştim batıya yakınlığından ama ordaki aile bagları cok iyi diye duymustum yani belki biraz sıkılırım acısından bakmıştım.Mormonlardan dolayı (ne alakaysa) bide su göl deniz okyanus olmayışı etkiledi beni sıkılma olayı biraz uydurmasyon her türlü bar ve discolara giremicem 19 yasındayım :S o yüzden orange beach e geçtim iş teklifide biraz iyiydi :P En azından orda okyanusa karşı taş sektiririm dedim

Deneyimli Watçı fuatti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    11

Benim için hiç farketmez sonuçta 3 ay çalışacam 10 gün travel felan yeter bana tabii iş süresince de imkanlarımızın el verdiği kadarıyla da yapcaz birşeyler

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Eyaletin baskentinin adi Salt LAKE City olan bir eyalette hem de LAKE Powell , Ut basliginin altinda Utahda `bide su göl deniz okyanus olmayışı etkiledi beni` yazmaniz ne kadar da ironi olmus Bu arada Utah guzel yerdir , Calisirken nereye giderseniz gidin benzer hayati yasayacaksiniz. Ekstra sosyal hayat yasayani cok nadir gordum. Ciddi sekilde istisna onlar.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    11

Sorun şu ben salt lake citye gitmiyordum işte kasaba gibi biyer demişti danısmanım

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Bu konu basliginda olunca yazilarin ironik geliyor sadece bunu soyledim yoksa utah in her tarafinda gol yok.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    11

Gençler giden arkadaşlar canlandırabilir mi burayı? benim için önemli olan para kazanma durumu. ikinci iş imkanı nasıldır. benim haftalık çalışma kapasitem 60-70 saat arası bunu karşılayabilecek bir bölgemi. sıkıcılığı çokta önemli değil bölgenin bir iki pup olsun yeter bana

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

dostum pub oldugunu hic sanmiyorum ancak gittigin tesisin kendi ickili bir restaurant vs gibi birseyi olabilir. Orada takilacaksin tum yaz artik. bence google earth den bir bak o bolgeye Yanlis bilmiyorsam her tesis digerinden farkli bolgede kurulmus gibi. Yanyana iki tesis var mi bilmiyorum. Eger diger tesislere ulasimi halledebilirsen , ya da senin calisacagin yerin yakininda baska bir tesis varsa o zaman ikinci is imkani olabilir. Ancak bu durumda bile cok yuksek tutma ihtimali.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    11

Aynen dediğin gibi ikinci iş için araba olması gerekiyomuş. Bölgeler biraz birbirinden kopukmuş yürüme ve bisikletle mesafesi değil yani. Hele north kısmı daha tenhaymış. Ben işi reddedicem ama bunları yaziyim buraya gelecek nesil faydalansın

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)