Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: bilet tercihi yardım yorum bekliyorum lütfen

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart bilet tercihi yardım yorum bekliyorum lütfen

arkadaşlar rhode islanda gidiyorum işveren beni providence ta karşılayacak ancak providence a gitmek için avrupa şehirlerinden birinde ve detroit yada pensilvanya da 2. aktarmayı yapıp providenca gidicem ama ben bostona tek aktarma gidip ordan trenle mi devam etsem diyorum ve hangisi mantıklı bilemedim karar veremedim providence gidiş los angeles dönüş 1800 tl gibi birşey boston gidiş los angeles dönüüş 1700 tl gibi birşey hani ama işveren falan karşılamıyor olacak ben gidip bulacağım siz olsanız nasıl biir tercih yapardınız

ve arkadaşlar burdan gidiş te air france la parise gidicem ve 1.30 saat aktarma dönüşte yine paris te ancak aktarma 1 saat acenta bavullar transit gidecek sen almayacaksın diyor ama danışmanım aktarma süreleri çok az yetişemezsin diyor sizce çok mu kısa
    Konu ra123 tarafından (20-03-2015 Saat 09:40 PM ) değiştirilmiştir.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

1-1.5 saatlik aktarmalar uygun aslinda yetisirsin muhtemelen. Bilet icinse boston direk alinip ordan provividence a gitmek mantikli olabilir ancak bunlari ayarlamak icin ucaktan inis saatin , providence e giden trenin saati gibi faktorlere bakmak lazim.

NOT: Bir iki gun icinde forumun geleneksel olan Turkishwat bilet kampanyasi baslayacaktir. Bizden de fiyat almadan biletinizi almamanizi oneririm.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

öncelikle cevap için teşekkür ederim arkadaşım boston dan trenle gidersem yani bostonda saat 12.30 ta oluyorum öğle saati sonra trenle geçerim diyorum ama tren saati ya da kesin durak bilgisi yok işverene mail attım ama cevap yazmadı hala danışmanım da ilk kez gidiyorsun ve her işveren karşılamaz hani değrini bil diyor da yani bana detroite git bi daha bu tarafa dön bilmem ne çok uzun geliyor işverene providence havaalanındaki tren istasyonuna gelsem alır mısın dedim ama cevap yok hala bilet konusunda gecikmek istemiyorum bilemedim nasıl yapsam

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

su siralar gecikmiyorsun zaten rahat ol. isverenin cevabina gore hareket edersin. bilet alacagin zaman isverenin cevabini da aldiktan sonra yardimci oluruz. Bilet islemlerini kolayca halledersin.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bakalımm artık nasıl yapıcam acentayı aradım 1 saatte nasıl yetişiriz diye transit geçiceksiniz valiz almayacaksınız avrupa akktarmasında dedi aktarma yapılacak alanda paris havaalanı tam ismini bilmiyorum peki bu aktarmada pasaport kntrolü yoksa ve valiz alınmıyorsa yetişilmez mi?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Geçen sene boston tarafındaydım bende şehirde çok düzenli bir ulaşım ağı var Bostondan province gitmek çok kolay oluçaktır alttaki linkte hat bilgisi mevcut

MBTA > Schedules & Maps > Commuter Rail > Providence/Stoughton Line

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar teşekkür ederim tekrar cevaplar için ancak dediğim gibi szice 1 saat aktarma da uçakları yakalar mıyım yani 1 saat aktarmayla giden var mı hiç aranız da?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)