Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 97 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 24 Mart vize görüşmesi

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bugun ankarada saat 1 de vize randevum vardı ve ünlü çinli kadına denk geldim biraz ters konuşuyor ama siz pozitif olun hep Ben aldım vizeyi sorusu olan arkadasların sorularını cevaplamaya çalısırım herkese basarılar

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaslar hepnize gecmis olsun darisi basimiza tek sorum var o da transkripte baktilar mi ??

Acemi Watçı beyzaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı mell95 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar hepnize gecmis olsun darisi basimiza tek sorum var o da transkripte baktilar mi ??
    Hickimse bakmadi bende insallah sende alirsin

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

erenay sana ne sordular

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ayy super bi haber bu!!! insallah tesekkur ederim cok

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaslar ben de 24martta vize gorusmesine gidicem ortalamam 2.15 ama soyle bi sıkıntı var. Hem 1.sinifi tekrar okudum hem Bizim okulda capraz diye bi sistem var o yuzden 2.sinifin 1.donemini okumadan 2.sinifin 2.donemine gectim transkriptte dogal olarak 2nin 1i dersleri almadi yaziyo 😃 azicik karisik ama acaba bi sıkıntı olur mu

Deneyimli Watçı fuatti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    11

Alıntı begumycbyk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar ben de 24martta vize gorusmesine gidicem ortalamam 2.15 ama soyle bi sıkıntı var. Hem 1.sinifi tekrar okudum hem Bizim okulda capraz diye bi sistem var o yuzden 2.sinifin 1.donemini okumadan 2.sinifin 2.donemine gectim transkriptte dogal olarak 2nin 1i dersleri almadi yaziyo 😃 azicik karisik ama acaba bi sıkıntı olur mu
    Senin olay baya karışık gözüküyo çapraz sistem 1.sınıfı tekrar okuma felan.En güncel transkriptle gidicen tabii ki ama şu çapraz sistem olayını da konsola anlatmanda fayda var diye düşünüyorum onun dışında pek sıkıntı yok gibi keza transkripte bile bakmayabilir bu da şans artık şimdiden başarılar umarım alırsın

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı beyzaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hickimse bakmadi bende insallah sende alirsin
    Neler sordular?

Birde gözlemlediğin kadarıyla vize reddi alanlarda ne gibi eksiklikler veya hatalar vardı?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Benim transkripime bakti inceledi uzun uzun kacinci sinifsin nezaman mezun olacaksin dedi.biraz ters bi kadindi ama siz pozitif olun

Acemi Watçı beyzaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı berkcl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neler sordular?

Birde gözlemlediğin kadarıyla vize reddi alanlarda ne gibi eksiklikler veya hatalar vardı?
    parmak izi verdikten sonra cok beklemedim diger kisileri dinleme firsatim olmadi. Bana nereye gittigimi kimle gittigimi sordu. En sonda sana rastgele bir soru sorucam deyip iyi bir ogrencide olmasi gereken ozellikler nelerdir dedi ve kitapcigi gosterip okudunmu dedi.evet dedim ve onayladi. 2 3 dakika suruyor zaten ama sorular kime geldigine gore cok degisir

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaslar vize reddi alan arkadaslsrin genel problemi asiri heycanli olmalariydi bunu farkeden gorevliler sorularla cok ustlerine gitti ve sonuc kotuboldu.siz kendinizden emin durdukca gorevliler ustunuze gelmiyor bana olagan disi hicbisey sormadi hatta basta ustume gelir gibi oldu biraz sert konusu ama ben hicbisey olmamis gibi rahat birazda piskin davraninca kadin normale dondu siz siz olun rahat olun size red yedircek tek sey heyecan

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı erenay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bugun ankarada saat 1 de vize randevum vardı ve ünlü çinli kadına denk geldim biraz ters konuşuyor ama siz pozitif olun hep Ben aldım vizeyi sorusu olan arkadasların sorularını cevaplamaya çalısırım herkese basarılar
    Hangi soruları sordu? Ortalaman kaçtı?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar bende son sınıf olmama rağmen 17 mart'ta aldım ve transkrpt sadece son sezonu gosteriyordu. Ama tecrubelı oldugum ıcın duzenlı calıskan bır ogrencı gorunumu yansıtmaya calıstım ve aldım vizemi inanın normal bir kişinin şansı %95 civarıdır bence. Oraya gideceğinizden emın olun, red bende yiyebilirdim 2. v3 3. vize görüşmesini alıcaktım bu durumda... pes etmeyi sevmem..
    hatta vize görüşmesini büyütmemek adına vakit kaybı oldugunu dusunun ve o ..... vizeyi alın

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ortalamam 2.46 ydi.nereye gideceksin ne olarak calisacaksin abd de tanidigin varmi daha once yurtdisina gittin mi acil durumda naparsin diye sordu

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar kota sorunu gibi bi sorunla karşılasan oldu mu ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

yaklaşık bir haftadır ekstra kota bekliyorum bu sene yeni gelmiş heralde kota muhabbeti

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bugün görüşmeye giden arkadaşlar neler sorulduğunu ve nasıl geçtiğini yazabilir mi

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

İyi akşamlar arkadaşlar Öncelikle bu başlığı açtığımda ne kadar kaygılı olduğumu bilmeyen yoktur herhalde bugün saat 10 da vize görüşmem vardı klasik dosyalarımı kontrol ettirme ve parmak izi verme aşamalarımdan sonra sıra en heyecanlı ana geldi.Ekranda numaramın yandığını gördüğüm anki heyecanımı bir ben bilir bir Allah Neyse lafı uzatmıcam konsolosluk görevlisinin yanına gittim ve görüşmem başladı. Arkadaşlar onu bunu bilmem ama güler yüzlü olmak sizi 3746562-0 öne çıkartıyo denendi onaylandı. İlk başta gelen sorular söyle ; Amerikaya ne için gidiyorsun?, nereye gidiyorsun? ilk defa mı yurtdışına çıkıcaksın? ve ne zaman mezun olucaksın sorularını sorduktan sonra sana rastgele bir iki soru daha sorucam dedi ve Türk kültürü hakkında ne biliyosun ve araba sence gerekli mi gibi klasik sorular sordu inanın bana görüşme sırasını beklerken en sevdiğin şarkıcı kimdir gibi sorular bile duydum :d En korktuğum transkript olayında içe açıp bakmadı bile son olarak her konsolosluk görevlisinin kesin sorduğu insan kaçakçılığıyla alakalı belgeyi gösterdi okudun mu dedi ve ne anlattığını sordu. bunu da yanıtladıktan sonra vizemi onayladı good luck dedi ve bu maceram de böylece son bulmuş oldu Başka herhangi bi konuda sorunuz varsa bütün sorularınızı yanıtlamaya hazırım inanın o kadar korkulucak ve büyütülecek bi olay değil totalde 2 dakika sürdü sürmedi görüşmem. herkese şimdiden bol şans

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Vize isi biraz da sansa bakiyor. Ben de son sinifim ve bu yuzden supheliydim ama 50 sn de falan aldim vizeyi. Cunku adam soru dahi sormadi diyebilirim. Ama beklerken dinlediğime gore bazi konsoloslar baya zorladi.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

insan kaçakçılığı sorusunda nasıl cevaplar veriyorsunuz kitapçığı okudum ama çok bir şey göremedim

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ben şey dedim bu kitapçık Amerikadaki haklarımdan bahsediyor aynı zamanda nasıl kendimi olası tehditlere karşı koruyabilirim bunu anlatıyor gibi

Deneyimli Watçı fuatti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    11

Hayırlı olsun be kardeşim.Darısı başımıza inş. aynı şekilde vize hariç herşey hazır bakalım

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar bende bugün aldım vizemi sizlere tavsiyem mümkün olduğunca sakin olmaya çalışın ve sorulan sorulara odaklanın başka hiçbirşeye dikkatinizi vermeyin sordukları sorular gerçekten kolay cevaplanabilcek sorular. herkese başarılar dilerim.

Acemi Watçı Met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

hayırlı olsun vizeniz inş bizlerde alırız vizeyi

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Tesekkurler cok inanin herkesin oyle abarttigi kadar zorlukta veya panik gerektiricek bi sey yok bol sans size de

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Tesekkurler cok inanin herkesin oyle abarttigi kadar zorlukta veya panik gerektiricek bi sey yok bol sans size de
    Ankara'da mı Istanbul'da mı girdin vizeye. Benim endişem transkript. 1.40 falan olması gerejrek. birde mesela 3. Sınıfım 1. Dönemin transkriptini götürsem oluyor mu ya da böyle dönemlik bir transkript alma durumumuz var mı

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Dönemlik transkript olayini bilmiyorum benimde 1.38 ve dun aldim vizemi. İstanbulda girdim vizeye

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bende gecen sene wat Yaptım. Bu sene de katılmayı çok istiyorum ama ortalamam 1.53 biraz korkuyorum açıkcası vizeyi alamam diye.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Gecen sene wat yaptiysan tecbureli oldugun icin vize alma olasiligin cok cok daha yuksek bence. Sonucta onlar transkripti geri donup donmemen icin bi gerekce gibi goruyolar ki ikinci defa gittigini soylersen gorusme senin icin cok daha olumlu gecer emim ol

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Dönemlik transkript olayini bilmiyorum benimde 1.38 ve dun aldim vizemi. İstanbulda girdim vizeye
    transkriptimi çıkardım bende 1.44 ortalamam sıkıntı olur diye baya korkuyorum. sende birşey demediler mi bu konuda tekrar bilgilendirir misin daha detaylı bir şekilde görüşmeni yazabilirsen çok memnun olurum. Sıraya girip hangi dosyaları nerede verdiğin de dahil. Endişemi anlıyorsundur tekrardan teşekkürler

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)