Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 12 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tamamen saçmalık !!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Tamamen saçmalık !!

Just for Privacy
    Konu Treponesom tarafından (17-08-2016 Saat 10:47 PM ) değiştirilmiştir.

Deneyimli Watçı fuatti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    11

Kardeşim ters köşe olmuşssun resmen.Madem düzenlemelere göre bu iş yasaktı neden kondu o zaman iş listesine.Ayrıca danışmanının da aa yokmuymuş gibisinden bi cevap vermesi de hayr-ı alamet değil ama neyse sıkma canını sıkıştır danışmanını

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Just for Privacy

Deneyimli Watçı fuatti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    11

Alıntı Treponesom Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kusura bakmayın self gideceğim demeyi unutmuşum Ama durum hala aynı internet sitelerinde Long Island kabul edilen bölgeler arasında görünüyor.
    Biraz daha öncesine gidelim karıştı şimdi bi saniye.İşini tam olarak nasıl ayarladın daha önce gittin mi yoksa internet üzeri başvuru formu mu doldurdun nasıl oldu ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Just for Privacy

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

NYC`e kolay kolay izin verilmez , bazi sponsorlarin kendi belirli isleri disinda ny da is bulamazsiniz zaten. Bu sponsorlar arasinda bir farklilik degil. Self olarak gitmek istiyorsan malesef nyc , chocago vb sehir merkezlerinden uzak duracaksin.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    NYC`e kolay kolay izin verilmez , bazi sponsorlarin kendi belirli isleri disinda ny da is bulamazsiniz zaten. Bu sponsorlar arasinda bir farklilik degil. Self olarak gitmek istiyorsan malesef nyc , chocago vb sehir merkezlerinden uzak duracaksin.
    Ilginize teşekkür ederim.Bugün Türkiye'deki şirketle görüştüm. Ben bi sorayım olmazsa sponsorunu değiştiririz dediler. Bir de şu var benim işveren CIEE ile zaten çalışıyor. Hatta bu sene 3 Bulgar öğrenci almış. O kadar çakallığa gerçekten düşerler mi ki? Yani onlar kabul etmezse Türkiye şirketimi değiştirmek zorunda kalacağım. Bunu düşünüyor olmaları lazım diye düşünüyorum

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı Treponesom Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ilginize teşekkür ederim.Bugün Türkiye'deki şirketle görüştüm. Ben bi sorayım olmazsa sponsorunu değiştiririz dediler. Bir de şu var benim işveren CIEE ile zaten çalışıyor. Hatta bu sene 3 Bulgar öğrenci almış. O kadar çakallığa gerçekten düşerler mi ki? Yani onlar kabul etmezse Türkiye şirketimi değiştirmek zorunda kalacağım. Bunu düşünüyor olmaları lazım diye düşünüyorum
    Soyle bir durum var Nyc gibi metropollerde wat yasak. Long Island bu metropole bagli mi iste burada sponsorlar arasi yorumlarda farklilik olusabilir. Sanirim yasadigin bu. Eger baska bir sponsor ayni isi kabul ediyorsa , interexchange disinda da bir sponsor bulacaktir sirketin.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bende arkadasımla beraber long islandda ki Hampton Jitney işine gidecektim ama bu sabah aradılar ve dış işleri bakanlığının onayını alamadıklarını söylediler. Hostluk işi tehlikeliymiş falan dediler. Genel bi sorun mu var bu bölgede anlamadım.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşım self olarak bir iş buldu New York Manhattan'da ama şöyle bir sorun var. Ev konusunu bir türlü ayarlayamadı. Herhangi bir fikri olan ya da daha önce orda bulunmuş olup, yer önerebilecek birisi var mı?

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Ev bulmak icin en guzeli craiglist.com Burada hem kiralik ev bulabilirsin hem de ev arkadasi arayanlarin yanina gidebilirsin. Brooklyn taraflari konaklama icin en uygunu. Fiyatlar daha makul oluyor. Craiglist de iyi bi arastirmayla ev bulmasi kolay olur.
    ""Let the game begin""

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Amadeus35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ev bulmak icin en guzeli craiglist.com Burada hem kiralik ev bulabilirsin hem de ev arkadasi arayanlarin yanina gidebilirsin. Brooklyn taraflari konaklama icin en uygunu. Fiyatlar daha makul oluyor. Craiglist de iyi bi arastirmayla ev bulmasi kolay olur.
    Çok teşekkürler. Umarım buradan ayarlayabilir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)