Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 109 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Virginia, Williamsburg

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Virginia, Williamsburg

Yazın buraya gideceğiz, bilgi alabilir miyiz acaba, eğlence falan, nsl bi yerdir?_

Teşekkürler

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Virginia konum olarak çok avantajlı die biliorum washington New Jersey fln yakın mesafelerde sanırım ve bu da gayet çekici bi özellik =) Ben de işimi değiştirirsem o taraflarda bir yerler seçmek istiorum. neyse deneyimi olan birileri daha fazla yardımcı olacaktır sanırım. herşey istediin gibi olur umarım =)

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

konu açmadan önce forumda arama yapın
    bu yerle ilgili bi çok yazı var
    !!! VİZEDE FİRE VERMEYEN TEK FORUM !!!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart virginia williamsburg

slm arkadaşlar bende arkadaşımla bu yaz virginia williamsburgtaki hampton inn hotelde çalışacaz.Daha önce williamsburgta çalışan arkadaşlar varsa fikirlerini bekliyorum teşekkürler

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

wiliiamsburg hakkında bir sürü şey yazıldı dostum forumda, biraz ararsan bulabilirsin..
    2009 Work and Travel (Virginia-North Carolina)
    2010 Work and Travel (Lake George, New York)
    2011 Internship (Germany)
    2012 Internship (???Bratislava)

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

moralini bozmak gibi olucak ama williamsburgte ormandan baska bi busch gardens var baska da birsey yok gordugum kadariyla.. keske beachteki hampton innlerden birine gitseydin..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

foruma detaylı bir şekilde baktım ama hep virginia beach hakkında yorumlar var.Williamsburgta çalışan arkadaşların pek yorumunu göremedim.Konaklama şartları kazanç ve ortam hakkında hiçbir bilgim yok,biraz geç kalınca iş seçimine farklı bir seçeneğimde kalmadı.Hiç giden olmamışmı ya hep virginia beache gidiliyor sanırım,bilgi toplamam lazım williamsburg hakkında lütfen giden arkadaşlar yardımcı olabilirmi :S

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı deryad Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    foruma detaylı bir şekilde baktım ama hep virginia beach hakkında yorumlar var.Williamsburgta çalışan arkadaşların pek yorumunu göremedim.Konaklama şartları kazanç ve ortam hakkında hiçbir bilgim yok,biraz geç kalınca iş seçimine farklı bir seçeneğimde kalmadı.Hiç giden olmamışmı ya hep virginia beache gidiliyor sanırım,bilgi toplamam lazım williamsburg hakkında lütfen giden arkadaşlar yardımcı olabilirmi :S
    williamsburgla ilgili bussuru yazi var,yazdigimi hatirlamazmiyim ... belki gormemissindir zati cogu kisi gorse bile sayfalari okumak istemiyor teker teker.herneyse williamsburg hakkindaki butun sorularini madde madde yaz, sana cevaplarini williamsburgtan gondereyim birde calisacagin yerin adresi lutfen , istersen tabi
    Konu azuhazu tarafından (03-03-2010 Saat 02:48 AM ) değiştirilmiştir.
    Peki.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

tabi sorarım bulmuşken bırakırmıyım ben williamsburgtaki hampton inn hotelde housekeeperlık yapacam ingilizcem çok iyi olmadığı için.İlk olarak williamsburg pahalı mıdır kazanç nasıl olur bu işimde ve ikinci bir iş bulma ihtimalim nedir intermediate seviyeyle.Bunun dışında ordaki ortam ve insanların nasıl olduğunu merak ediyorum.sanırım fazla hareketlilik yokmuş anladığım kadarıyla ama huzur veren,doğal güzellikleri olan biyerse sorun olmaz benim için.Yani kısacası(pek de kısa olmadı ama ksr bakma ) seçtiğime pişman olacakmıyım bu işi ve williamsburgu

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

arkadasim bana adres lazim, birde madde madde yazmamissin. yazmazsan cevaplamam ama adres cidden lazim,williamsburg buyuk bir yer,daha dogrusu burdaki yonetim farkli biraz.o yuzden karisik.adres lazim tam olarak.diger bir nokta,williamsburga geliyorum diyipte baska yerlere giden kisilerde var.mesela ayhn adli kullanici
    Peki.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

adres richmond taki hampton inn hotel&suites diye söylendi ama orda birbirine yakın 3tane hampton inn hotel varmış yani işveren isterse değiştirir diye düşünüyorum.Şimdi sorularımı maddeliyorum
    _williamsburg pahalımıdır işim yeterli olurmu?2.iş kolay bulunabilirmi?
    _orda yaşayan insanlar ve ortam nasıl?
    _orayla ilgili bilmem gereken püf noktaları nelerdir?
    _sizin gözünüzle williamsburgu anlatırmısınız?

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

ama sen karar ver,richmond mi williamsburg mu ikisi farkli yerler.zati richmond i bilmem,gitmedim henuz.
    Peki.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ya busch gardens a 10mil mi ne uzaklıktaymış,şu an için genel bir bilgi bile yeterlidir benim için williamsburgla ilgili,sanırım her kesimi birbirinden çok farklı değildir

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı azuhazu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    williamsburga geliyorum diyipte baska yerlere giden kisilerde var.mesela ayhn adli kullanici
    Yok ben williamsburg diye değil, yorktown'a gidiyorum diye gitmiştim. iş adresi yorktown diye geçiyor. ama ikamet ettiğimiz otel new port news'daydı. zaten newport news-williamsburg 8 mile biliyon yorktown da hemen hemen aynı uzaklık. ayrıca bazı hampton inn'lerin adresleri...

12251 Jefferson Ave., Newport News
    911 Capitol Landing Road, Williamsburg
    151 Ottis Street, Newport News (bu benim geçen sene çalıştığım yere 30-40 metre)

Ayrıca o çevrede bir sürü daha Hampton Inn var. Tam adresini öğrenirsen daha iyi olur.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

peki teşekkür ederim işte ilk defa gidince ve acemi olunca bu kadar ayrıntılı öğrenemedim.ben tam adresimi öğrenip öyle sorayım o zaman napalım

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

eger calisacagin otel williamsburgtaysa williamsburg icin sunlari soyleyebilirim.

- pahali bir yer degil ama hergun disarda yerim dersen pahaliya gelir.tabi senin para durumunu bilemem ben.dedigim seyler normal bir durum icin gecerli.zaten yiyecek alisverisini walmarttan yapacaksin buyuk bir ihtimalle.giyim felan alacam dersende buranin en ucuz outleti williamsburgta.butun unlu markalarin dukkanlari var.ikinci is kolayca bulabilecegin bir yer,tabi gelme zamanina bagli.

-insanlar bildigin insan,sana cok yabanci gozuyle bakmazlar.zati aliskinlar, hersene yuzlerce ogrenci gelir buraya.sanki uzun suredir burda yasiyormusum gibi anlattim, pardon.ogrenci oldugun icin, daha dogrusu buraya yabanci oldugun icin seni bir alisveriste ya da birsekilde soymaya kalkabilirler.yani senin onunu kesip soygun anlaminda degil.amerikaya aliskin birisi zati bunlari bilir.dikkatli olmak lazim.williamsburga buranin yerli insanlari greek town derler.sehrin yarisi yunanlilarindir.zati heryerde yunan bayragi vardir.burda ortam cok SIKICI.gidecek ve gezecek pek bir yer yok.eger gezmeye geliyorsan gezilecek bir yer degil.ama araba kiralar ya da tren vs. baska yerlere gidebilirsin.bu yonden cok iyi bir yer.dc ye newyorka, nj ye yakin.

-burayla bilmen gereken bir puf nokta yok.bildigin allahin cezasi bir yer.
    -benim gozumden dinlememeni tercih ederim.normal birisi degilim.ben cok sasirmadim acikcasi.uyum sagladim,saglamak zorundaydim.

dediklerimin tumu williamsburg icin,normal kazancta olan birisi, birazcik uyanik olan birisi, ayaklari yere basan,daha once bu kadar uzakta ve yalniz yasamis birisi icin gecerli.yanlislik olmasin.
    Peki.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

peki teşekkür ederim işte ilk defa gidince ve acemi olunca bu kadar ayrıntılı öğrenemedim.ben tam adresimi öğrenip öyle sorayım o zaman napalım
    Ama genel olarak çevre birbirine benziyor. 2. iş biraz şansına kalmış. Bulabilirsin de bulamayabilirsin de.. Ama ısrarla ararsan bulabileceğin kanaatindeyim. Williamsburg pahalı bir yer değil. Zaten outletler de var alışverişini rahatça yapabilirsin. Şehir içi ulaşımı için otobüs var o büyük kolaylık, her ne kadar çok sık çalışmasa da.. Social Security'e falan giderken kullanman gerekebilir. Sıkıcı bir yer olduğunu söyleyebilirim, büyük şehirleri daha çok seven biri olarak..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

çalıştığım zaman içerisinde fazla gezmenin derdinde değilim,sakin yerleri severim zaten.benim istediğim rahat olmak gerçi yunanlılar şehrin yarısını işgal etmişse bu huzur çok fazla olacakmış gibi görünmüyor yani 3 ay çalışıp bir miktar para yapmak ve o parayla en az 1hafta gezip ülkeme dönme niyetindeyim.eğlenme konusunda çok fazla beklenti içine girmediğim için rahat olabilirim sanırım

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

çalıştığım zaman içerisinde fazla gezmenin derdinde değilim,sakin yerleri severim zaten.benim istediğim rahat olmak gerçi yunanlılar şehrin yarısını işgal etmişse bu huzur çok fazla olacakmış gibi görünmüyor yani 3 ay çalışıp bir miktar para yapmak ve o parayla en az 1hafta gezip ülkeme dönme niyetindeyim.eğlenme konusunda çok fazla beklenti içine girmediğim için rahat olabilirim sanırım
    burda dedigin kadar yunan yok.sanirim ben biraz abarttim yunanli konusunu.para biriktirmek tamamiyle sana kalmis birsey.istersen saatligine elli dolar al, para harcayan birisi olduktan sonra yetmez sana.vizeyi aldinmi bilmiyorum ama toplamda o kadar harcayacagin parayi sirf gezmek icin amerikada harcama bence.eminim daha guzel yerler vardir amerika disinda.sana kalmis birsey.herneyse.
    Peki.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

teşekkür ederim azuhazu ve ayhn verdiğiniz bilgiler için.Sormam gereken birşey olunca yine sizi rahatsız ederim şimdilik hoşçakalın

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

sen daha cok rahatsiz edersin randevu alman gerekecek, ilk gorusme bedava.hadi uyu simdi, buyumen lazim
    Peki.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

aa yeni öğrenmeye başladık diye çocuk muamelesi de yapılmazki insana.çok teessüf ederim şimdiden daha gitmeden ezilmeye başladık

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

ben o anlamda soylemedim,aslinda aklima gelmisti yazarken boyle birsey dusunecegin.avukatlarla ilgili birsey arastiriyordum onu arastirirken ilk gorusmelerinin ucretsiz olduklarini okudum ve normal bir kisi olmadigim icin bunu sana yazdim.yazarken de aklima "yarin zor bir gun olacak,simdi uyku vakti" diye bir cumle geldi ve bunu da sana yazdim.ardindan konuyu buyumene bagladim.tum aciklama bu yani.keske senin yerinde olsam.cok heyecanli olsam.bir heyecani kalmiyor artik bir sure sonra buraya gelmenin ...keske cocuk muamelesi gorsem,keske cocuk olsam,buyumeseydim hic...
    Peki.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

yok şaka yaptım bende ya alınmam öyle herşeye.Heyecandan çok korku var bende,watzede olanları okuyorum hep işe yerleştiği halde zorlanan az saatle çalışan,konaklama yerleri çok kötü olan insanların yorumlarını okudukça acaba benimde başıma gelir mi diye düşünmeden yapamıyorum.umarım herşey iyi olur

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

farkindayim saka yaptiginin.iste bu heyecani yasamak cok guzel birsey.hayat keske hep heyecanli olsa ama sonu kotu bitmese.
    Peki.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

bugun hampton inn diye bir otel gordum.senin calisacagin yermi bilmiyorum.gerci netten baktim williamsburgta uctane hampton inn var.
    Peki.

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

@deryad
    Bende williamsburg de çalışacağım.İhop adında bir restaurantta.İletişime geçebiliriz istersen burda da ABD de d.Umarım yakındır çalışağımız yerler.

@azuhazu
    Sanayine bi ka sorum var
    Benim çalışacağım adresi yazıyorum.Oraa biliyomusun?
    -1412 Richmond Rd Williamsburg VA 23185
    Richmond rd diyor.Acaba uzak mı williamsburge baya yoksa bir yolda mı burası.Eğer bukonu hakkında bi bilgin varsa anlatırsan sevinirim.
    ""Let the game begin""

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı Amadeus35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @deryad
    Bende williamsburg de çalışacağım.İhop adında bir restaurantta.İletişime geçebiliriz istersen burda da ABD de d.Umarım yakındır çalışağımız yerler.

@azuhazu
    Sanayine bi ka sorum var
    Benim çalışacağım adresi yazıyorum.Oraa biliyomusun?
    -1412 Richmond Rd Williamsburg VA 23185
    Richmond rd diyor.Acaba uzak mı williamsburge baya yoksa bir yolda mı burası.Eğer bukonu hakkında bi bilgin varsa anlatırsan sevinirim.

hahaha burasini biliyorum,richmond road williamsburgun kalbi zati.
    Peki.

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı azuhazu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hahaha burasini biliyorum,richmond road williamsburgun kalbi zati.
    oooo iyimiş o zaman yaaaaa.Çok sevindim buna.Çok teşekkürler azuhazu.Süper haber veridn.
    ""Let the game begin""

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

fazla sevinme,pismanlik konuma birseyler yazmak zorunda kalabilirsin.
    Peki.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)