Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Amerikada zengin olmanın en kolay yolu

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Exclamation Amerikada zengin olmanın en kolay yolu

Amerikada bu anlatacağım yol ile para kazanmak istiyorsanız yaşadığınız yerde çevrenizin çok geniş olması gerekir.

iyi bir gece klübüne gidiyoruz. Gece klübü açılmadan önce ön tarafta olan lounge bölümüne giriyoruz. Genelde 2-3 takım elbiseli adam oturup bir şeyler içerler. O beyfendiciklerle bir yol ile sohbet açıyoruz. Genelde siz bir şey söylemeden onlar sohbet açar zaten.

Daha sonra biraz muhabbet ettikten sonra iş konuşmaya başlarlar. Size gece klübüne her getireceğiniz kişi başına 5 dolar gibi bir rakam önerecekler. Siz kabul etmeyin 6-7 dolar olursa sizinle çalışırım diyin. Genellikle kabul ederler. İşi kaptıktan sonra ilk başta alıştırmalara arkadaşlarınızla başlayın. Daha sonra internette sayfa kurun yada çeşitli yollarla insanlarla iletişime geçin. Sizin aracılığınızla orayı ziyaret etmelerini sağlayın. Oraya gidecek insanların ismini, patronunuza yollayın. Size özel guest listinizden gelen her kişi başına para alın. Artık sistemi oturttuğunuzda günlük 50 misafiriniz olsa 7 dolardan 350 dolar para yapar. 1 günde gidersiz temiz para. Hadi bol şans

Not: Bu işi zevkine yaklaşık 4-5 ay yaptım. Aylık fazla uğraşmadan 6-7 bin dolar para kazanıyordum. Bazı nedenlerden dolayı işi bıraktım. Çevrenizi ne kadar sağlam tutarsanız cebinizde o kadar sağlam olur.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Amerikada bir nightclub sahibi olaraktan bole biseyden para kazanmaniz imkansiz , bana $5 a gelen vodka yi sana vipte verip bedavaya icmen olacaktir kazancin . Amerikada normal bir nightclub 200 kisi alir 200 den fazla kisi alan yer zaten ismini duyurmus olup 15 tane club promoter i vardir. Kimse her hafta sonu 50 kisi getiremez zaten ilk getirdigin kisilere bakarim nekadar para harciorlar bir icki alacaklarsa ben sana niye para odiyecegim , yada adamlar girip cikacaksa. Oyuzden kimse kimseye getirdigi kisi icin para odemez sana tsk icin bir icki ikram ederim kazancin o olur.
    LIVE IS LIFE

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı memetcetinkaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Amerikada bir nightclub sahibi olaraktan bole biseyden para kazanmaniz imkansiz , bana $5 a gelen vodka yi sana vipte verip bedavaya icmen olacaktir kazancin . Amerikada normal bir nightclub 200 kisi alir 200 den fazla kisi alan yer zaten ismini duyurmus olup 15 tane club promoter i vardir. Kimse her hafta sonu 50 kisi getiremez zaten ilk getirdigin kisilere bakarim nekadar para harciorlar bir icki alacaklarsa ben sana niye para odiyecegim , yada adamlar girip cikacaksa. Oyuzden kimse kimseye getirdigi kisi icin para odemez sana tsk icin bir icki ikram ederim kazancin o olur.
    kışın Türk watçılarla konuşmuş birinin dediğine inanırım ben club sahibine değil

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Canim dostum, eger ogrenci sehrinde kaliyorsan ve araplar etrafinda fink atiyorsa, onlari ayarlayip oraya goturrusen emin ol cebin dolar. Masa ve sise actiranlar zaten senin yuzdene yazilinca yetiyor. Ayrica sadece kendi bakis acindan bakma. Sokaktan toplamiyoruz. Yuksek seviye anladin ? Adam zaten bir gecede 5 bin dolar birakiyor. Sen gelmissin 5 dolardan bahsediyorsun. Hey gidim hey.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

5000 dolarin nekadari icki vergisine kac lirasi elektirige ve diger faturalara gidiyor , nekadari gercek calisanlara gidiyor ?? kac lirasi dj e gidior? cebine o 5000 dolardan nekadari kalior ? ) bide gidip promoterlara 350$ verecem ) pehhhh
    LIVE IS LIFE

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı KenanEsmer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Canim dostum, eger ogrenci sehrinde kaliyorsan ve araplar etrafinda fink atiyorsa, onlari ayarlayip oraya goturrusen emin ol cebin dolar. Masa ve sise actiranlar zaten senin yuzdene yazilinca yetiyor. Ayrica sadece kendi bakis acindan bakma. Sokaktan toplamiyoruz. Yuksek seviye anladin ? Adam zaten bir gecede 5 bin dolar birakiyor. Sen gelmissin 5 dolardan bahsediyorsun. Hey gidim hey.
    Kardes 3 yildir Amerikada yasiyorum. Az cok ortamlarada girmisligim var. 3 buyuk sehirdede bulundum. Suanda chicagoda yasiyorum. Duydugun en sacma is adamlar 1 dolar icin birbirini kesiyor sen ne 5 dolar komisyonundan bahsediyorsun? He sen lavo, story, xs ya da vegastaki clublari diyorsan orasini bilemem

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)