Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tail o the pup , Ray Brook

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Tail o the pup , Ray Brook

merhaba arkadaşlar , benim is yerim belli oldu " Tail o the pup" fakat tek gideceğim icin biraz endişeliyim acaba burada calisacak arkadaşlar var mi ya da daha önceden çalışmış olan ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benimde aynı şekilde işim belli oldu 1152 New York 86 Ray Brook NY 12977 40 saatin üzerinde çalışma imkanı veren bir yermiş. doğal olarak da overtime alabileceğin bi yer.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar! Sakın gitmeyin

adım semih, kıvılcım tail of the pup'dan tanıştığım arkadaşım. Bu işe 2015 yılının yaz ayında 17 kişi başlayıp 2-2,5 ayda tahminen 2 kişi kalana kadar her ay bir iki kişi bu işten ayrıldı iki arkadaşım kovuldu. öncelikle sunu söylemek gerekirse overtime işi yalan para kazanmak kesinlikle çok zor. çünkü haftanın 3-5 günü yagmur yagıyor ve patron sizi eve gönderiyor. Patron adı: Eddie yanchitis diye bi bok. Iki town arasında adı çıkmış dokuza inmez sekize dediğimiz lanet olası bir adam. Ben ve bir arkadaşım resmen kendi oğlundan dayak yerken ofisine gidip ayırdık. Patronun yaptıklarına dayanacak katlanacak biri olduğunu sanmıyorum. çalışanlar dahil kimse sevmiyor. Ve patron geldiği zaman birbirimizi uyarıyor patron geliyor dikkat edin diyoruz. çalısanların bile size kötü davrandiğı yerdir. Buraya saymakla bitmez.

Para kazanırım ingilizcem iyi falan demeyin kendinizi kandırırsınız. Kaldığınız kabinler bok yuvası gelen misafirler dehset küfürler ediyordu. Yemekler ücretsiz ama söyle söyleyeyim normalde her boku yiyen ben 2 ayda 8 kilo verdim. Arkadaşlarımın 17de 17 si de pişmandı. Küçücük boktan evlere 125 dolar para alıyordu zaten en az 40 saat çalışmak gibi bişi yok. Lanet olası ikinci işin zor bulunacaği bir yer . Hangi taksiye binsek gençler burda mı calısıyorsunuz gerçekten bu adam lanet bir adam diyordu. Ikinci iş için cevredeki marketlere gittiğimiz zaman adamlar o adam şöyle kötü böyle kötü iğrenç bir adam diyordu.

Gerçekten 2 kez work and travel yaptım bu kadar ömrümde pişman olduğumu hatırlamadım.
    Konu ozgursum tarafından (10-01-2016 Saat 05:33 PM ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks