Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kitty Hawk Kites Hatteras?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Exclamation Kitty Hawk Kites Hatteras?

Oncelikle herkese merhaba arkadaslar.Yilin ilk fuariyla birlikte isimi almis bulunmaktayim fakat bazi korkular olustu icim eger beni aydinlatirsaniz cok tesekkur ederim.İsim kitty hawk kites ta fun consultant isi.Benim icin sikinti olan bulundugu konum.Tam olarak north caroline da hatteras ta yani bildiginiz amerikanin en sagininda saginda incecik ada gibi biyer.Burasi tam olarak nasil biyer eglence bakimindan ulasim bakimindan veya ortam olarak nasil daha once giden veya duyan varsa beni aydinlatabilirlermi.Ona gore sirketle konusup baska is isteyecegim veya gitmeyip 300dolarim yanacak oraya gidip butun parayi verip rezil olmamdansa.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ayni is teklifini ben de aldim. Cok kararsizim acikcasi ben de. Fazla kiyida kosede kalmis bir yer gibi gozukuyor. Dil gelisimi icin faydali olabilecek bir yermis. Ama eglence olsun sosyal hayat olsun beklentiyi karsilayabilir mi supheliyim. Bi de konaklamanin pahali oldugu soyleniyor. Haftalik 105$ civariymis. Umarim yardimci olabilmisimdir. Daha fazla bilgi verebilen biri olursa cok sevinirim ben de

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar selamlar,Outher Banks bölgesini açıkcası pek tavsite etmem. Geçen yaz oradaydım,başka bir işte çalıştım ben ama bölge tamamen ölü bir yer. Amerikayı temsilden uzak,sosyalleşmeye imkan vermeyen bir yer. Genellikle Roman,Rus ve Afrikalı öğrencilerin olduğu bir bölge. Orada çalışan bir kaç arkadaş para da biriktiremediklerini sadece firmanın bir kaç ücretsiz bir kaçta çalışanlara indirimli organizasyonları olduğunu onların yararlı olduğunu söylemişlerdi...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

banada nag head bölgesinden food lion da iş teklifi geldi,çok kararsız kaldım cumartesi fuarı var,bi aydınlatabilcek birisi var mı

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı qevende Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    banada nag head bölgesinden food lion da iş teklifi geldi,çok kararsız kaldım cumartesi fuarı var,bi aydınlatabilcek birisi var mı
    Selam,

Sorularin varsa yardimci olabilirim.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı Aquila91 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oncelikle herkese merhaba arkadaslar.Yilin ilk fuariyla birlikte isimi almis bulunmaktayim fakat bazi korkular olustu icim eger beni aydinlatirsaniz cok tesekkur ederim.İsim kitty hawk kites ta fun consultant isi.Benim icin sikinti olan bulundugu konum.Tam olarak north caroline da hatteras ta yani bildiginiz amerikanin en sagininda saginda incecik ada gibi biyer.Burasi tam olarak nasil biyer eglence bakimindan ulasim bakimindan veya ortam olarak nasil daha once giden veya duyan varsa beni aydinlatabilirlermi.Ona gore sirketle konusup baska is isteyecegim veya gitmeyip 300dolarim yanacak oraya gidip butun parayi verip rezil olmamdansa.
    Arkadaşlar merhaba. Moralinizi bozmak hiç istemem ama sizi bilgilendirmek istiyorum. Benim oraya okuldan arkadaşım gitti bende montanadaydım. arkadaş hiç işinden memnun değildi haftada 25-30 saat alabiliyordu en fazla konaklaması pahalıymış ve arkadaş 1 ay zar zor dayandı ve borç para bularak yanıma geldi north caroline dan. benim çalıştığım iş çok iyiydi ve beraber çalıştık arkadaş para da kazandı bu sayede. Özelden ulaşabilirseniz sizlere daha çok yardımcı olmaya çalışırım. Arkadaşım mağdur oldu aynı mağduriyeti sizlerinde yaşamasını istemem.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)