Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 27 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Wildwood, NJ 2015

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Cool Wildwood, NJ 2015

Merhaba arkadaşlar 2 yaz aradan sonra bu yaz yine Wildwood'a gidiyorum. Morey's Piers'da ride operator olarak çalışacağım yine. Bu sene gidecek olanlarla burdan konuşup tanışırsak gitmeden iyi olur diye düşündüm. Ayrıca herhangi bir konuda aklınızda olan bütün soruları burdan cevaplayabilirim. Eğlenceli bir yaz geçirmeniz dileğiyle

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Eglence ortami falan iyi midir , club tarzi mi yoksa ev partileri mi daha cok oluyo

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Sosyal hayati baya iyidir wildwoodun, belli gunlerde clublarda partiler olur onun haricinde ev partileri baya yaygindir. Sokaga cikip sesin geldigi eve 2 3 bira alarak girsen bile sicak karsilanirsin. Genel olarak parti ortami baya eglencelidir anlicagin

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı EmircanKilic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar 2 yaz aradan sonra bu yaz yine Wildwood'a gidiyorum. Morey's Piers'da ride operator olarak çalışacağım yine. Bu sene gidecek olanlarla burdan konuşup tanışırsak gitmeden iyi olur diye düşündüm. Ayrıca herhangi bir konuda aklınızda olan bütün soruları burdan cevaplayabilirim. Eğlenceli bir yaz geçirmeniz dileğiyle
    merhaba bende aynı yerde olucağım

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

yardima ihtiyacin oldugu zamanlar cekinmeden bana sorabilirsin
    Konu ozgursum tarafından (17-01-2015 Saat 09:51 PM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

yardima ihtiyacin oldugu zamanlar cekinmeden bana sorabilirsin
    Pm atamıyorum yeni üye olduğum için 10 mesaj atmam gerekiyormuş
    Konu ozgursum tarafından (17-01-2015 Saat 09:52 PM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhaba, WAT konusunda deneyimli birini bulmak çok zor. Ben firmaya başlangıç parasını yatırdım. Acaba özelden iletişime geçebilirmisiniz. Sormak istediğim çok soru var eğer mahsuru yoksa teşekkür ederim.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

istersen forum üzerinden bana özelden mesaj atabilirsin her türlü sorunu cevaplayabilirim. Eğer senin için daha kolay olcaksa facebook üzerinden de ekleyebilirsin

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı WooRKY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba, WAT konusunda deneyimli birini bulmak çok zor. Ben firmaya başlangıç parasını yatırdım. Acaba özelden iletişime geçebilirmisiniz. Sormak istediğim çok soru var eğer mahsuru yoksa teşekkür ederim.
    Forum uzerinden sorbilirsin sorularini , cekinmden uygun basliktaki konuya sorularini yazabilirsin. Daha cok kisi tarafindan cevaplanacaktir bu sekilde.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhabalar, sadece ufak bir soru için ayrı bir başlık açmayayım dedim.

şu bir iki hafta içerisinde wat başvurumu yapsam, new jersey'deki bu amusement parkların çıkma ihtimali çok mu düşüktür?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı faz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhabalar, sadece ufak bir soru için ayrı bir başlık açmayayım dedim.

şu bir iki hafta içerisinde wat başvurumu yapsam, new jersey'deki bu amusement parkların çıkma ihtimali çok mu düşüktür?
    Ben daha geçtiğimiz hafta bi çay içmeye work and travel şirketine gittim Moreys'de durumlar ne doldu mu şimdiden diye sorduğumda bana hala yer olduğunu söylediler. Tahminimce hala yer vardır ama elini çabuk tutsan iyi olur amusement parklar çabuk kapılıyo çünkü

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

İlginçmiş çünkü yaklaşık 40-45 gün evvel bu eğlence parkına yollayan 3 şirket de burayı seçmeye çalışan öğrencilerine bu işin dolduğunu söylediler. Bizzat kendi kayıtlı öğrencilerinin bana söylediği buydu. Sana boş yer olduğunu söyleyen şirket hangisi bilmem ama hangi yönden bakarsan bak çok da hoş bir durum değil malesef bu.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlginçmiş çünkü yaklaşık 40-45 gün evvel bu eğlence parkına yollayan 3 şirket de burayı seçmeye çalışan öğrencilerine bu işin dolduğunu söylediler. Bizzat kendi kayıtlı öğrencilerinin bana söylediği buydu. Sana boş yer olduğunu söyleyen şirket hangisi bilmem ama hangi yönden bakarsan bak çok da hoş bir durum değil malesef bu.
    Taksimdeki studyzone a sormuştum. Belki senin sorduğun zamandan sonra ek kontenjan açılmıştır veya 1 2 kişi programını iptal etmiştir de o yüzden bana öyle demişlerdir. Ama ben ilk gittiğim sene bu zamanlarda başvurduğumda Morey's i bulmuştum. Bir daha telefonla arayıp şansını dene istersen

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben de iş seçimi aşamasındayım.Hiçbir fikrim yok.Burayı seçmelimiyim?Kalıcak yer varmı??

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Taksimdeki studyzone a sormuştum. Belki senin sorduğun zamandan sonra ek kontenjan açılmıştır veya 1 2 kişi programını iptal etmiştir de o yüzden bana öyle demişlerdir. Ama ben ilk gittiğim sene bu zamanlarda başvurduğumda Morey's i bulmuştum. Bir daha telefonla arayıp şansını dene istersen
    Mesajdan sonra baktım konuşmalara ve diğer iki firmadan toplamda 4 öğrenci ile bu yer hakkında konuşmuşum ve dolu olduğunu söylemişler. Senin şirketin için değilmiş yanlışlığı düzelteyim.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı selinkarsal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben de iş seçimi aşamasındayım.Hiçbir fikrim yok.Burayı seçmelimiyim?Kalıcak yer varmı??
    Güzel bir iş ancak çok da abartılacak bir iş değil. Yine de avantajları dezavantajlarından daha fazla. İş seçerken diğer alternatiflerin neler ? Bu da önemli mesela ben sana bu işten çok daha iyi onlarca iş sayarım başka sponsorlarda şu an. Dolayısıyla belki sana bu işten daha iyi iş sunulmuş olabilir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bence iş için morey's ortalama bi yer ama wildwood eğlence için mükemmel bir yer. Küçük bir yer olduğu için bir sürü insanla tanışırsın ve her türlü etkinlikten de haberin olur. Senin yerinde olsam böyle bi şansın varsa kaçırmazdım. Zaten iş sana yetmezse de 2. işi rahatlıkla bulursun. Anlıycağın iş bahane .Kalıcak yer de çok bol, gittiğin gün 1 saat turlasan kalcak bir yer bulursun haftalık 80-100 dolar arası, ayrıca istersen ben de sana orda yardımcı olabilirim.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bence iş için morey's ortalama bi yer ama wildwood eğlence için mükemmel bir yer. Küçük bir yer olduğu için bir sürü insanla tanışırsın ve her türlü etkinlikten de haberin olur. Senin yerinde olsam böyle bi şansın varsa kaçırmazdım. Zaten iş sana yetmezse de 2. işi rahatlıkla bulursun. Anlıycağın iş bahane .Kalıcak yer de çok bol, gittiğin gün 1 saat turlasan kalcak bir yer bulursun haftalık 80-100 dolar arası, ayrıca istersen ben de sana orda yardımcı olabilirim.
    Sen nerde nasıl kimlerle kalacağını kararlaştırdın mı?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Sen nerde nasıl kimlerle kalacağını kararlaştırdın mı?
    benim nerde kalacağım 3 aşşağı 5 yukarı belli gibi.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Seren KISAS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    emircankılıç nerde kalıcaksın sen parkın yerinde mi?
    Moreys'in evleri fena değildir ama ben pek beğenmiyorum çok kuralcılar. o yüzden orda kalmicam.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba arkadaşlar . Bende bu yaz wildwood a gidiyorum .Hatta 7 haziranda orda olmamı istediler bir terslik çıkmazsa orda olucam. Yalnız bu new jersey / wildwood a nasıl gidiliyor yardımcı olabilirmisin ? Havaalanından çıkınca direk shuttle var dediler ama sen daha önce iki sefer gitmişşin tecrübeli sayılırsın =)
    yardımcı olursan sevinirim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

tesekkür ettim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba bende wildwoodda olucam bal harbour diye bi otelde ikinci iş imkanı nasıl oluyo tam olarak

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı guvengurkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba bende wildwoodda olucam bal harbour diye bi otelde ikinci iş imkanı nasıl oluyo tam olarak
    ikinci iş imkanı oldukça fazla. yazın nüfus baya arttığı için işçi açığa da oluyor. Gittiğin ilk günlerde gezmeye başlarsan restaurantlar olur oteller olur rahatlıkla ikinci işi bulabilirsin

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bu sene wildwooda gelecek olanlar, ev konusunda çok dikkatli olun sakın benim yaptığım hatayı yapıp kontrat imzalamayın, ben Acme Markette çalışacağım, ev adresim 233 E Garfield Avenue, sakın bu adrese de geleyim demeyim kendi evinizi güzelce arayarak kendiniz bulun, evde sürekli böcek öldürüyorum, Ciee yi aradım böceklerin resimlerini ve kontratın fotokopisini alıp bize yollayın dediler, ev sahibi de sorun çıkarıyor, verdiğimiz depozitoyu bile vermiyor, yani söyleyeceğim eğer 233 E veya 235 E Garfield Avenue da kalacak olanlar, sakın buraya uğramayın başka bir yer bulun ki hem ev sahibi de para alamasın bizde burda mağdur olmayalım çıkmaya çalışalım, teşekkürler şimdiden

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart 233e 235e

onur kardeşim biz duymuştuk sorunu ama çözülebildiği söylenmişti halen devam mı ediyor sıkıntı, ayın 16 sında geleceğiz. çok mu büyük bir sorun daha ayrıntılı paylaşırsan sevinirim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)