Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 40 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 40 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2015 Virginia

Deneyimli Watçı kaanmert92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16

whats app grubuna eklenmek isteyenler bana mesaj atabilirler
    Konu kaanmert92 tarafından (11-04-2015 Saat 09:13 PM ) değiştirilmiştir.
    2011 Virginia Beach Housekeeping - 2012 Virginia Beach Bike Rental Attendent and Scooper-2015 Virginia Beach (inş) Scooper

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı kaanmert92 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar numaramı duvarda paylaştım ama virgina beacha gidenlerle beraber whats app grubu kurdum isteyeni ekleyebilirim 0554 668 5621
    benim gideceğim yerde virginia ama beach mi değilmi belli değil lifeguard kursu bittikten sonra şirketin farklı havuzlarına dağıtacaklar bende katılabilirmiyim gruba

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar numaramı duvarda paylaştım ama virgina beacha gidenlerle beraber whats app grubu kurdum isteyeni ekleyebilirim 0554 668 5621

Merhaba beni de ekleyebilirsin dostum gruba
    0507 607 45 63

Tecrübe Puanı
    16

Ekledim dostum. Bu arada gruba gelmek istemeyen arkadaşlarımız var ise buradan istediklerini sorabilirler. Virginia'ya daha önceden de bir sürü kişi geldi elbet birisi yardımcı olur
    2011 Virginia Beach Housekeeping - 2012 Virginia Beach Bike Rental Attendent and Scooper-2015 Virginia Beach (inş) Scooper

Acemi Watçı sugras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ozanozgurc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende Virginia courtyard marriott tayım. Hepimiz için güzel bir yaz olur inş
    Hayırlı olsun dostum. Hangi sponsor firma ile mülakatları geçtin. Ben de bu sene VA istiyorum. Marriott ile özelden iletişime geçtim. Şu an cevap bekliyorum. Self olarak gitmiyorum lakin Türkiye'de ki aracı firmam bana istediğim şartlarda iş teklifi ile gelmediği için bende kendi isteğim ile biraz uğraşmak istedim. O yüzden soruyorum kusura bakma vaktini alacağım belki ama cevaplarsan gerçekten çok memnun olacağım.
    Travel Management & Tourism Guidance of Gazi University

Tecrübe Puanı
    16

Alıntı sugras Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun dostum. Hangi sponsor firma ile mülakatları geçtin. Ben de bu sene VA istiyorum. Marriott ile özelden iletişime geçtim. Şu an cevap bekliyorum. Self olarak gitmiyorum lakin Türkiye'de ki aracı firmam bana istediğim şartlarda iş teklifi ile gelmediği için bende kendi isteğim ile biraz uğraşmak istedim. O yüzden soruyorum kusura bakma vaktini alacağım belki ama cevaplarsan gerçekten çok memnun olacağım.
    Dostum ben UT ile gidiyorum ama Marriott'tan geri dönüş olmadı zor bence. Bildiğim kadarı ile alcakları öğrencileri aldılar. Daha önce gitmeden self gitmek biraz zor anca bi arkadaşın olması lazım önceden gitmiş o iş ayarlasın (en azından benim bildiğim kadarı ile) Virginia Beach'da iş bulmak şu anda zor zaten

Acemi Watçı sugras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

Dostum ben UT ile gidiyorum ama Marriott'tan geri dönüş olmadı zor bence. Bildiğim kadarı ile alcakları öğrencileri aldılar. Daha önce gitmeden self gitmek biraz zor anca bi arkadaşın olması lazım önceden gitmiş o iş ayarlasın (en azından benim bildiğim kadarı ile) Virginia Beach'da iş bulmak şu anda zor zaten
    Öncelikle mesajın ve ilgin için teşekkürler. Marriott Hotelleri Insan Kaynakları Müdürü ile görüştüm. Virginia'da bir kaç otel ismi verdi sağ olsun. Bakalım denemeye devam ediyoruz
    Travel Management & Tourism Guidance of Gazi University

Tecrübe Puanı
    16

Alıntı sugras Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle mesajın ve ilgin için teşekkürler. Marriott Hotelleri Insan Kaynakları Müdürü ile görüştüm. Virginia'da bir kaç otel ismi verdi sağ olsun. Bakalım denemeye devam ediyoruz
    Hayırlısı hocam inş istediğiniz gibi olur herşey

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar merhaba, bu yaz Virginia Beachte olacağım. Kalacak yer konusunda bir yerle görüşüyorum ama sorun şu ki benim oraya varış tarihimden 1 hafta sonra eve yerleşebileceğim söylendi. Eve yerleşene kadar konaklama konusunda yardımcı oluruz dediler ama ben garantiye almak istiyorum. 1 hafta geçici olarak kalınacak uygun bir motel vb hakkında bilgisi olan biri beni aydınlatırsa çok sevinirim. Günlük 50 dolar diye civarı diye duydum ama bu bile tuzlu olacak baya.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

6666 Richmond wendy's deyim bende arkadaşlar kimler şu an oralarda

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)