Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Washington DC yakınlarında iş ilanı

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Cool Washington DC yakınlarında iş ilanı

Washington DC / Northern Virginia'da bulunan aqua parkta iki yıl çalıştım ve bu yılın sonunda menajerim gelecek sene için 4-5 kız öğrenci bulmamı istedi ancak ben 2tane bulabildim şimdilik,job offerinizi ve işveren ile görüşmeleri ben halledeceğim self placement ile yaklaşık 800 dolara kayıt olursunuz.Ben bu yaz gitmeyi planlamıyorum.Tekrar belirteyim geçen yıl gelen international öğrencilerin çoğu erkek olduğu için işveren özellikle kız öğrenci istiyor.Herhangi bir sorunuz olursa yanıtlayabilirim.

Görev : Cankurtaran
    Saatlik ücret : 9.5 dolar
    Haftalık çalışma süresi : 35+ saat
    Eğitim : Ücretsiz kurs / 200metre yüzme ve 3metreden tuğla çıkarmanız yeterli
    Konaklama : Kendimiz ayarladık en fazla 300 dolar aylık.

İlk yıl 4500 ikinci yıl 5500 dolar kazandım.
    Mail adresi vermek yasakmı bilmiyorum ancak buradan yazarsanız bir şekilde iletişime geçeriz.

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Amaç nedir? Job offer başına gelir elde etme gibi bir planınız var mı?
    admin (at) turkishwat.net

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Bölümün adı iş arayanlar / iş ilanları olduğuna göre yazabileceğimi düşündüm amacım para olsaydı işi şirketlere SATARDIM,benim amacım bana çok yardımcı olan işverenimin ricasını yerine getirmek.Tabi insanların karşılıksz birşey yapıyor olması sizleri kuşkulandırıyor olabilir bunun için yapabileceğim birşey yok.
    Kendimi işportacı gibi hissettim, yazık...
    Konu Alexandria tarafından (11-10-2014 Saat 10:47 AM ) değiştirilmiştir.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı Alexandria Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bölümün adı iş arayanlar / iş ilanları olduğuna göre yazabileceğimi düşündüm amacım para olsaydı işi şirketlere SATARDIM,benim amacım bana çok yardımcı olan işverenimin ricasını yerine getirmek.Tabi insanların karşılıksz birşey yapıyor olması sizleri kuşkulandırıyor olabilir bunun için yapabileceğim birşey yok.
    Tepki vermene gerek yok sadece amacinin ne oldugunu ogrenmek icin soru soruldu o kadar.

Tecrübe Puanı
    10

amaç para karşılığı iş satma değil yani, doğru mudur? Ben böyle anladım.

Kişisel pozisyon satışları öğrencileri mağdur edebilir. firma bir işi sattığında programın tüm sorumluluğunu ele alır, bir sıkıntı çıktığında müdahale edeceğine dair taahhütlerde bulunur ve süreç boyunca sorulara cevap verir. Kişilerin bunu yapması pek olası değildir. Kişisel iş satışları yapıldığında karşı taraf her şeyin riskini bilmelidir. 300-700 USD az ödedim diye öğrencinin hayali yıkılır; bunu o istemez. Programın adı bu gibi şeyler yüzünden iyice kirlenir; buna da biz istemeyiz. Ortalıkta gezen mağduriyetler çevrede programın kötü bir şey olduğu izlenimi uyandırır. Detayları kimse irdelemez.

Sonuç olarak, kaynağı belirsiz kişilerin işlerin satışını bu forumda yapması yasaktır. Ümit ediyorum ki konu anlaşılmıştır.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Yok hiçbir şekilde satış felan yok istedikleri şirketle sponsorla self olarak gidebilirler .Ben sadece aracıyım dediğim gibi Amerikadaki işveren ile görüşmelerini sağlarım okadar.

Tecrübe Puanı
    10

Yok hiçbir şekilde satış felan yok istedikleri şirketle sponsorla self olarak gidebilirler .Ben sadece aracıyım dediğim gibi Amerikadaki işveren ile görüşmelerini sağlarım okadar.
    Konu anlaşılmıştır, teşekkür ederim.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Washington DC / Northern Virginia'da bulunan aqua parkta iki yıl çalıştım ve bu yılın sonunda menajerim gelecek sene için 4-5 kız öğrenci bulmamı istedi ancak ben 2tane bulabildim şimdilik,job offerinizi ve işveren ile görüşmeleri ben halledeceğim self placement ile yaklaşık 800 dolara kayıt olursunuz.Ben bu yaz gitmeyi planlamıyorum.Tekrar belirteyim geçen yıl gelen international öğrencilerin çoğu erkek olduğu için işveren özellikle kız öğrenci istiyor.Herhangi bir sorunuz olursa yanıtlayabilirim.

Görev : Cankurtaran
    Saatlik ücret : 9.5 dolar
    Haftalık çalışma süresi : 35+ saat
    Eğitim : Ücretsiz kurs / 200metre yüzme ve 3metreden tuğla çıkarmanız yeterli
    Konaklama : Kendimiz ayarladık en fazla 300 dolar aylık.

İlk yıl 4500 ikinci yıl 5500 dolar kazandım.
    Mail adresi vermek yasakmı bilmiyorum ancak buradan yazarsanız bir şekilde iletişime geçeriz.

Özellikle kız öğrenci istediğini belirtmişsin ama olurda krıter değişirse ben burdayım

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba arkadaşım. Daha önce wısconsın dells de lıfeguard lık yaptım bu sene için iş arıyorum cankuranlık üzerine .iletişime nasıl geçebilirz

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Merhaba
    Arkadaslar gec kaldiniz yardimci olamayacagim suan 4 kisioldu zaten job offerleri'de geldi ama vazgecen veya vize reddi olan olursa yine yazarim.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhaba
    Arkadaslar gec kaldiniz yardimci olamayacagim suan 4 kisioldu zaten job offerleri'de geldi ama vazgecen veya vize reddi olan olursa yine yazarim.
    Great Waves water park /alexandria değil mi ?? Bende bu sene oraya gitmek istiyorum lifeguard olarak sorularım var

1-Ortam nasıl daha çok yabancımı yoksa türkmü

2-Eğlenceli bir şehir mi canım sıkılırmı

3-Haftada kaç gün çalışılıo

4-Çalışma şartları nasıl

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)