Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bank of amerıca account

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Bank of amerıca account

Bank of America'da hesap açtıracağım , hesaba yatıracağım paradan herhangi bir vergi kesintisi olur mu ? Ek ücret veya vergi kesimi olur mu ? Araba kiralamak için hesap açtırmam gerekiyor bu hesaba belli bir miktar para yatırıp, kiralayacağız ama hiçbir bilgimiz yok . Teşekkürler

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bilen varsa araba kiralarken gerekli presüdürleri açıklayabilir mı ?

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

normal aylik isletim ucreti gibi bir ucret kesilir o kadar. Bazi bankalar wat ogrencilerine ogrenci hesabi acip kesinti de yapmiyorlar ancak size de bu uygulanir mi emin degilim.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Selam,

21 yas altindaysan bir islem ucreti yok,21 yasin uzerinde isin hesabinda aylik 1.500$ para olmazsa aylik 14$ islem ucreti var. Bu yuzden olurda hesap actirirsan kapatmayi unutma.

Yalniz araba kiralamak icin Bank of America dan acacagin hesabi kullanamazsin,neden dersen,sana debit card verecekler. Senin ihtiyacin olan credit card.

Enterprise dan gecen araba kiraladim 100$ miktari kredi kartimdan bloke ettiler. Bu yuzden Turk kredi kartimi kullandim. Debit card in bi gecerliligi yok.

Buarada kredi kartindan her hangi bi ucret kesilmesini istemiyorsan eger sigorta dahil arac ucretini nakit odemek istedigini soyle,buyuk ihtimal nakit calismiyoruz diyecekler buyuk firma ise,pay order olarak odeme yapmak istedigini soylersen en yakin pay order islemi yapan yerden istedigin miktar karsiligi kadar nakit para yatiriyorsun sana bir kagit veriyorlar bununla isini hallediyorsun. 1$ falan gibi bir ucreti var.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı Mutsuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam,

21 yas altindaysan bir islem ucreti yok,21 yasin uzerinde isin hesabinda aylik 1.500$ para olmazsa aylik 14$ islem ucreti var. Bu yuzden olurda hesap actirirsan kapatmayi unutma.

Yalniz araba kiralamak icin Bank of America dan acacagin hesabi kullanamazsin,neden dersen,sana debit card verecekler. Senin ihtiyacin olan credit card.

Enterprise dan gecen araba kiraladim 100$ miktari kredi kartimdan bloke ettiler. Bu yuzden Turk kredi kartimi kullandim. Debit card in bi gecerliligi yok.

Buarada kredi kartindan her hangi bi ucret kesilmesini istemiyorsan eger sigorta dahil arac ucretini nakit odemek istedigini soyle,buyuk ihtimal nakit calismiyoruz diyecekler buyuk firma ise,pay order olarak odeme yapmak istedigini soylersen en yakin pay order islemi yapan yerden istedigin miktar karsiligi kadar nakit para yatiriyorsun sana bir kagit veriyorlar bununla isini hallediyorsun. 1$ falan gibi bir ucreti var.

Arkadaşın dediklerinin çoğu doğru. Debit ile kiralayamazsın diye bir şey yok yalnız. Sürekli debit ile kiraladım çünkü ben. İlkinde 200 dolar ücret kesti hesaptan arabayı verince kiralama ücretini kesip geri kalanını iade etti. diğerinde ise hertzden kiralamıştım 200 dolar civarı bir para gözüktü işlemlerde yalnız parayı kesmemişti bende iki güne dönüyordum. kiralama ücretini hesapta bırakıp döndüm türkiyeye.

Sonuca gelirsek bence de türk kredi kartını kullan uğraşma boş yere hesap açtırmakla.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı kskcarsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşın dediklerinin çoğu doğru. Debit ile kiralayamazsın diye bir şey yok yalnız. Sürekli debit ile kiraladım çünkü ben. İlkinde 200 dolar ücret kesti hesaptan arabayı verince kiralama ücretini kesip geri kalanını iade etti. diğerinde ise hertzden kiralamıştım 200 dolar civarı bir para gözüktü işlemlerde yalnız parayı kesmemişti bende iki güne dönüyordum. kiralama ücretini hesapta bırakıp döndüm türkiyeye.

Sonuca gelirsek bence de türk kredi kartını kullan uğraşma boş yere hesap açtırmakla.
    Debit kart ile biz hic araba kiralayamadik malesef. Mutlaka kredi karti gerekiyor.

Kredi kartiniz yoksa bunun caresi var. WALMART marketlerine gidip kredi karti, hatta American Express karti aliyorsunuz 3 dolar karsiliginda. Kasadan hemen nakit olarak o kredi kartina istediginiz kadar nakit para yatirabiliyorsunuz. Ve bu karti aynen kredi karti gibi kullanabiliyorsunuz. Ancak karti en kisa zamanda online olarak adiniza kayit ettirmeniz gerekiyor. Ama sonucta ON YUKLEMELI kredi kartiniz oluyor. Ne kadar para yuklerseniz, o kadar limitiniz oluyor.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Debit Card ile araba kiralanır , sanırım en az 5-6 kere debit card ile kiralamışımdır. Yanlış bilgi olmasın.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı ICCP TURKEY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Debit kart ile biz hic araba kiralayamadik malesef. Mutlaka kredi karti gerekiyor.

Kredi kartiniz yoksa bunun caresi var. WALMART marketlerine gidip kredi karti, hatta American Express karti aliyorsunuz 3 dolar karsiliginda. Kasadan hemen nakit olarak o kredi kartina istediginiz kadar nakit para yatirabiliyorsunuz. Ve bu karti aynen kredi karti gibi kullanabiliyorsunuz. Ancak karti en kisa zamanda online olarak adiniza kayit ettirmeniz gerekiyor. Ama sonucta ON YUKLEMELI kredi kartiniz oluyor. Ne kadar para yuklerseniz, o kadar limitiniz oluyor.

Debit kartınızda para varsa kiralarsınız. 3 adet farklı şirketten araç kiraladım arkadaşlarımın hepsi de aynı şekilde kiraladı yanlış bilgilendirme olmasın.

70 dolarlık kiralama için en azından 300 dolarlık bir paranın kartta olması lazım tabii. depozito vs işleri için

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bisey sorucam biz arkadasimla bu 2014 yazinda gittik ve bank of america hesabimizi kapatamadik galiba 23 un yasin altinda olurlarsa hesap ucreti almiyolar neler yapabiliriz bu konuda kesin bilgisi olan var mi birde bize kartimizi yollamislar ama gelmedi bize biz 30 gunluk verilen karti kullandik mail mi atalim napalim bilemedik

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı Oceancity Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bisey sorucam biz arkadasimla bu 2014 yazinda gittik ve bank of america hesabimizi kapatamadik galiba 23 un yasin altinda olurlarsa hesap ucreti almiyolar neler yapabiliriz bu konuda kesin bilgisi olan var mi birde bize kartimizi yollamislar ama gelmedi bize biz 30 gunluk verilen karti kullandik mail mi atalim napalim bilemedik
    Bu yaz tekrar gideceksen hiç bir şey yapmana gerek yok.Amerika'ya gidince Bank of America'ya gidersin, olayı anlatırsın onlarda problemi çözer.Bi problem olmaz.Gitmeyeceseniz, bi mail atıp şansınızı deneyin.Durumu ayrıntısıyla anlatın.Açıklayıcı ya da tatmin edici cevap vermezlerse aramak en mantıklısı.
    ""Let the game begin""

Deneyimli Watçı kaanmert92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı Oceancity Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum bende 2011 yazınca kapatmadım hesabı 2012 de gittiğimde sordum hesab belli bir ay sonra (sanırım 3 aydı tam hatırlamıyorum) kilitleniyormuş. Bende baya korkmuştum ama sıkıntı olmuyor

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)