Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: iş seçimi kararsızlığı lütfen acil yardım

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Exclamation iş seçimi kararsızlığı lütfen acil yardım

Arkadaşlar başlıktan da anlaşılacağı üzre iş seçimi konusunda bir kararsızlık yaşıyorum henüz yeni şirkete kayıt yaptırdım ancak gerek iş gerekse yer konusu hakkında çok fazla bilgim yok eğlence parklarında çalışmak istediğim için konuyu buraya açtım sizce hangi eğlence parkı ve yer ve tabiki iş alanı (operatörlük, değnekçi vs.) daha uygun olur, aylık geliri 1500 civarında olsun yeter diyorum sizce yüksek bir ücretmi bu istediğim bunu hangi iş dallarıyla sağlayabilirim. Gerekirse eğlence parkı dışında da iş ve yer önerebilirsiniz yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler...

Acemi Watçı AliArslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

Öncelikle merhaba
    Şirketiniz size işleri sundumu suan için işler gelmedi diye biliyorum bukadar hızlı nasıl gelişiyor anlamadım bende bu yıl gidicem insallah arastırmalarıma göre konusuyorum suan eglence parkı işleri iyidir park içerisinde 2. iş bile bulabilirsin yinede giden tecrubeli arkadasdan bilgi alman daha saglıklı ama bence iyidir

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı cihan2443 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar başlıktan da anlaşılacağı üzre iş seçimi konusunda bir kararsızlık yaşıyorum henüz yeni şirkete kayıt yaptırdım ancak gerek iş gerekse yer konusu hakkında çok fazla bilgim yok eğlence parklarında çalışmak istediğim için konuyu buraya açtım sizce hangi eğlence parkı ve yer ve tabiki iş alanı (operatörlük, değnekçi vs.) daha uygun olur, aylık geliri 1500 civarında olsun yeter diyorum sizce yüksek bir ücretmi bu istediğim bunu hangi iş dallarıyla sağlayabilirim. Gerekirse eğlence parkı dışında da iş ve yer önerebilirsiniz yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler...
    Senin sirketinin elinde ne gibi islerin oldugu onemli. Gectigimi yil gayet guzel 3 eglence parki secenegi vardi , Cedar Point Ohio , Busch Gardens Virginia , Splish Splash Ny . Bu uc is de guzel eglence parki islerindendir. Forum uzerinden konularina bakabilirsin. Ancak sirketine sor bu sene bunlara eklenen yeni eglence parki isi var mi ya da bunlardan gelmeyecek olan. Ona gore hareket et. Sanirim Eglence parkinin icinde oldugu is fuari subat sonu mart basi gibi oluyor. Bu yuzden daha zamanin var.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senin sirketinin elinde ne gibi islerin oldugu onemli. Gectigimi yil gayet guzel 3 eglence parki secenegi vardi , Cedar Point Ohio , Busch Gardens Virginia , Splish Splash Ny . Bu uc is de guzel eglence parki islerindendir. Forum uzerinden konularina bakabilirsin. Ancak sirketine sor bu sene bunlara eklenen yeni eglence parki isi var mi ya da bunlardan gelmeyecek olan. Ona gore hareket et. Sanirim Eglence parkinin icinde oldugu is fuari subat sonu mart basi gibi oluyor. Bu yuzden daha zamanin var.
    Sence güzel iş imkanları nedir buralarda. Cedar konusu çok ilgi görmüş diğerlerini bulamadım hocam.

Runner düşünüyorum hepsinde varmı böyle bir seçenek? Traffic işi de güneş altında olsa da çok rahat açıkçası. Siz ne önerirsiniz hatta ve hatta hangi iş seçenekleri var bu üçünde?

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

O senin sececegin ise gre degisir dedigin pozisyonlar sanirim Cedar Point de var. Digerlerinde yok. Boyle otomatik olarak konusulmaz once sirketinize sorun hangi isler gelecek kesin olarak. Kesin gelecek islerin hangi pozisyonlari var ise o zaman tavsiyeler verebiliriz.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O senin sececegin ise gre degisir dedigin pozisyonlar sanirim Cedar Point de var. Digerlerinde yok. Boyle otomatik olarak konusulmaz once sirketinize sorun hangi isler gelecek kesin olarak. Kesin gelecek islerin hangi pozisyonlari var ise o zaman tavsiyeler verebiliriz.
    Anladım o zaman şu soru size göre olabilir. Bu eğlence parkaları genelde ne tarafta oluyor. Hani ben şirketim bana hangi bölgeyi seçeceğimi sorduğunda 'Orta Amerika' dedim de.. Sanırım batı kısımdalar biraz.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Sirketini ara , hangi is secenegini istiyorsan onu soyle bolge secme is secenegi sec ya da wat icin kriterin ne ise onu soyle. Bolge secme zorunlulugunun oldugunu dusunmuyorum. Eglence parklari her bolgede oluyor ama cogunlukla kiyi kesimlerde olur.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)