Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Satılık Tomtom 40M Gps

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Standart Satılık Tomtom 40M Gps

Bu gps'i daha önce forumdan h2run nickli arkadaştan almıştım.geçmiş ilanlardan görebilirsiniz.(Burdan teşekkür ederim kendisine )

Aslında araba almak hiç aklımın ucundan bile geçmiyodu aslında ama araba da aldık bir arkadaşla. Bu gps le yaklaşık olarak 5.000 mil yapmışızdır heralde. Şu an görünürde tekrar amerikaya gitme planım yok. Ben kullandım yeteri kadar alacak arkadaşın da umarım işine yarar. Bu arada Gps Türkiyede çalışmıyor. Sadece Amerika'da çalışıyor.

Sadece araba kiralasanız bile gps lerin kirası günlük 10 dolar civarı bir para ödüyorsunuz. Bu masraftan bu sayede kurtulabilirsiniz. Ki ben zaten bu niyetle almıştım. iyi ki de almışım. Neyse bi kaç fotoğraf ekliyim alacak arkadaşa fikir olması açısından.

cihazın kutusu maalesef yok. Çakmak girişi, Usb kablosu ve cam Tutacağı ile birlikte gelecek.

Fiyat olarak 80 TL düşünüyorum

Umarım alan arkadaşa da çok yerleri gezip görmek nasip olur.

Gps en uzun yolunu Texas Mıamı arası gördü. =)Bu görüntü de New Orleans - Orlando arası olsa gerek

Bu da tüm yaz kullandığımız araçtı =)
    2013 self WAT katılımcısı olmayi cok istiyordu ama tekrardan full gidiyor. Olaya gel....

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Hocam sahibinden, forumdonanim ve sanalpazara da koy. Araban cok guzelmis bu arada. h2run napiyor?
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı break Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam sahibinden, forumdonanim ve sanalpazara da koy. Araban cok guzelmis bu arada. h2run napiyor?
    Sadece Amerika ici kullanildigi icin o tarz sitelerden sanmiyorum satabilecegimi.Sadece araba kiralarken kullanirim diyodum cihazi ama cok daha fazla kullandim. Umarim alan arkadas da amerikanin bir cok yerini gezer bu aletle.

Araba guzel olmaz mi 8.000 milden fazla yol yapmisiz o aracla.

h2run ile arada konusuyoruz. Foruma da yaziyor ama. Heralde bu basligi gormedi.Avustralya da idi en son sonra napti bilmiyorum.
    2013 self WAT katılımcısı olmayi cok istiyordu ama tekrardan full gidiyor. Olaya gel....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)