Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Uygar Turizm

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Arrow Uygar Turizm

ben uygar turizme kayit oldum. sadece gecen seneki ogrencilerini alaskada karsiladiklarini ve isyerinden memnun olmayan ogrencilere baska eyalette is bulduklarini duydum. ama uygarla ilgili bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

ben de sadece başlığı okuduumda uçak bileti şirketi sandım..uygar turizm ne yaw ilk defa duydum

Profesyonel Watçı fatih26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18

ya ben de yeni duydum.
    2007 WAT DESTIN,FLORIDA CANKURTARAN KEN ŞİMDİ 8 YIL ARADAN SONRA 2015 AĞUSTOS TA TURIST OLARAK 11 GÜN DOĞU AMERIKADA.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

wat hizmeti veran uygar turizm değildir heralde. onlar bir şirketle anlaşmıştır o şirket götürür seni.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı iker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    wat hizmeti veran uygar turizm değildir heralde. onlar bir şirketle anlaşmıştır o şirket götürür seni.
    yok oyle degilmis. uygarin bi de wat bolumu varmis. gecen sene ogrencileri alaskada karsilayan onlarmis. cok az fabrikayla anlasmalari var az ogrenci goturuyolar baslari agrimiyo bence... aslinda ben kendim ayarlayacaktim isi ama yanimda 2 arkadas daha var. dedim 300 dolar icin ayrilmayalim birbirimizden.
    ama ilgileniyolar bayaa. gecen seneyi dusunuyorum da hic arayan soran yoktu...
    kayit olduk ama sirketle giden varsa veya bilen varsa yazsin biz de bilgi sahibi olalim.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

o da ne yahu? buyuk ihtimalle turkiye ici kucuk geziler duzenleyen bi sirkettir sorada ya bide wat varmis hadi bi deneyelim diyen sirketlerden biridir.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

ya dil kurslarının da var work and travel hizmeti artık..önüne gelen şirket oldu yaa

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı melissa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o da ne yahu? buyuk ihtimalle turkiye ici kucuk geziler duzenleyen bi sirkettir sorada ya bide wat varmis hadi bi deneyelim diyen sirketlerden biridir.
    hehe. bizi istanbulda indirirlermis. biz de yermisiz. kemal sunal filmi gibi

bence de oyle baslamıslardır ise ama bu yıl 3. yıllarıymıs.
    bana en ucuz ucak biletiyle giden wat ogrencisi olma garantisini verince hemen kayıt oldum. zaten tum sirketler 1100 dolarla 1300 dolar arasında ama bu sirket ucakta 200-300 euroluk kıyak yapacagını soyleyınce dedim sizle geliyim o zaman. amerikadaki tum eyaletlere ogrencileriyle gittiklerini de soyledi ama dogrumudur degilmidir onu bilmiyorum.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Standart uygardan kaydımı sildirdim

bu uygarın bisey yapacagı yok yaa. anlattıkları da hikaye heralde.. valla amerikanın diger yerlerine nasıl yerlestiriyolar bilmiyorum ama alaska konusunda tahmin edebilecegimden de yavas cıktılar. gittim dun dedim yapamıyosanız paramı verin. allahtan kesinti yapmadan verdiler önkayıt ucretini.
    neyse tekrar sirket arama olayına basladık. bu kez en iyi bildigim şirkete gidiyorum arkadaş. hikayelere de inanmayacam. bu sene ilk kez gidecek arkadaslar da dikkatli olsunlar.
    alaskayı bilmesem nerelere gondereceklerdi beni...

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar alaskaya gıdecek olanlar varsa mutlaka kodiak a gıtsınler orası ıs konusunda ve konaklama konusunda super bı yermıs ayrıca temmuz agostos ayında alaska daha sonra da bı ay new york ısı ayarlayan sırketler var ama onlara erken kayıt yaptıranlar hemen o ıslerı kapıyorlar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)