Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Williamsburgdan Virginia Beach e nasıl giderim ?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Standart Williamsburgdan Virginia Beach e nasıl giderim ?

Merhabalar arkadaşlar, 2 aydır williamsburgdayım bir türlü virginia beach e gidebilmek nasip olmadı. Araba kiralamakda biraz pahalı geldiği için otobüsle virginia beache gitmek istiyorum. Nasıl gidebilirim acaba ?

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Amtrak Station'da virginia beach'e otobüs var.saatlerine internet sitesinden bakabilirsin ya da oraya gidip sorabilirsin. En kolay yolu bu.
    ""Let the game begin""

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Çok teşşekürler hocam, peki buradan başka nerelere gidebilirim bir önerin var mıdır ?

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Washington DC'ye gidebilirsin trenle.Ama uzun sürer.3-4 saat falan.araba olsa günü birlik gidip gelebilirsin.Trenle tahminimce biraz daha zor olabilir. Bence Busch Garden's a git daha gitmediysen. Roller Coaster falan var orada.Çok büyük bi park. Kesin gitmeni tavsiye ederim. Daha çok günü birlik mi düşünüyorsun yoksa kalmalı mı?
    ""Let the game begin""

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Benim lunapark tarzı yerlere karşı korkum var biraz ondan gidemiyorum busch gardena haftaya 1-2 günlüğüne gitmeyi düşünüyorum washingtona veya virginia beache, trenle 2 saat greyhoundla 4 saat gözüküyor Virginia beach. orada günlüğü 30-35 dolara otel bulabilir miyim ? 1 ya da 2 gün kalmayı düşünüyorum çünkü

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Virginia Beach'de otel bulabilirsin. Booking.com ya da hostelworld.com dan yer aramaya başla.Haftaya gitmeyi düşünüyorsan elini çabuk tut. Çünkü yer bulması zor olabilir. Ben Washington'a gitmeni tavsiye ederim.1-2 gece kalıp rahat rahat gezersin. Virginia Beach'e gitmek için mutlaka bi fırsatın yine olur. İlk önceliği Washington'a ver.

Aletlere binmesen bile Busch Gardens'a gidip bence bi gör. Çok güzel bi yer. Kesinlikle eğlenirsin. Eğer arkadaşların gidecek olursa bence değerlendir.

Bi de Virginia Beach'e kadar tren yok. Seni Norfolk'a kadar tren götürecek sonra greyhoud'a aktarma yaptıracaklar. Ama Williamsburg'den greyhoud'a binsen daha kolay gidersin. Beach'e kadar tahminimce 2 saatte gider. Daha çok süreceğini sanmıyorum tabi bi yerlerde bekleme yapmazsa.
    ""Let the game begin""

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Kardesim Greyhound 35 dolara gidip geliyor fakat istersen amtrak ilede gidebilirsin yani trenle fakat o biraz daha uzun ve pahalli olabilir

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

@Amadeus, çok teşşekür ediyorum hocam çok sagolasın, değerlendireceğim belki haftaya gidebilirim busch gardens a washingtondan kalkıyor uçağım gitmeden 2-3 gün önceden gider görürüm en azından

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Hacı konu dışı olacakta oraları bi anlatır mısın ?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Walla hocam emekli şehiri çok böyle aktivite olan bir yer değil. Pineapple diye buranın en ucuz otelinde kalıyorum ama odalarda böcekler falan geziyor 70 dolar ödüyorum haftalık ama pineappleda sadece kafa dengi arkadaş bulabilirsin. Ne bilmek istersen yardımcı olabilirim burası hakkında ama çevre şehirlere gitmediğim için pek bilmiyorum ama williamsburgu genel olarak az buz biliyorum

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

1) hangi işte çalışıyorsun ve statun(orn:runner vs) ne?
    2) bulunduğun yerden mutlu musun ?
    3) insanların yabancılara tutumu ne ?
    4) anlat işte abi , içini dök

(Sorular biraz sorguya çekmiş gibi oldu, acemiyiz işte XD)

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı Bingoo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1) hangi işte çalışıyorsun ve statun(orn:runner vs) ne?
    2) bulunduğun yerden mutlu musun ?
    3) insanların yabancılara tutumu ne ?
    4) anlat işte abi , içini dök

(Sorular biraz sorguya çekmiş gibi oldu, acemiyiz işte XD)
    Sorularının çoğunun cevapları diğer Williamsburg konularında var. Oraları okuyabilirsin.
    ""Let the game begin""

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Aynen aslında oradakilere pek ekliyeceğim birşey yok sadece çalıştığım oteli anlatabilirim istersen. Tavsiyem Virginiaya gelme. Travel parasını zor kazanırsın. Kirayı ödemekte ilk haftalar zorlandım geç paycheck aldım. Housemanim. Oteline göre houseman ya da housekeeper olmanın avantajları var. Benim tavsiyem Virginiadan uzak dur. Alabildiğine büyük bir eyalete gitmeye çalış. Özellikle ikinci iş imkanının olabileceği yerleri tercih et. Williamsburgda çok watcı (özellikle türk) var. Benim oda arkadaşlarımdan brisi romen birisi moldovyalıydı. Romen olan Michigana taşındı.Moldovyalı arkadaşımla beraberim.Çocuğun laptopuna su döküp harddiskini yaktım eleman 1 gün kızdı bana ama Allahı var kral çocuk parasını istemedi Türkler her zaman sana yardım eder ama oda arkadaşlarını mümkün mertebe avrupalı seçmeye çalış takıldığın arkadaşlarını da tabi.

Sana Tavsiyem, Server olarak çalış, büyük bir eyalete git, housekeepinge bulaşma (bünyem ağır işlere alışık, aşırı zor iş değil ama en azından bedenen diğer işlerde daha az yorulursun ) travelimı yapayım 2013 anılarına yazarım yaşadıklarımı Acele etme çok

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)