Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: artik tek gidiyorum ne yapmaliyim

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart artik tek gidiyorum ne yapmaliyim

Merhaba arkadaslar ben ve arkadasim bu persembe sabahi lake george six flagse gidicektik fakat su an o hastalandi ben tek kaldim ne yapacagimi bilmiyorum ben cogu konuda ona guveniyordum hatta donus biletimizi LA den almistik ki orayi da gezelim.ama su an dedigim gibi tek kaldim gitmemeyi bile dusundum,forumda yaziyor ama genede havalanindan nasil gidicem cok korkuyorum mesela en basiti o donus ise gidis hepsi sorun benim icin yapabilir miyim su an hic bilmiyorum daha gitmeden moralim bozuldu

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

öncelikle geçmiş olsun gidemiyecek kadar nasıl hastalandı ki ? halledersin korkma bişey olmaz yıllardır insanlar tek gidiyor bişey olmuyor asıl macera tek gidince olur herşeyi kendin yapacaksın derdini anlatmaya çalışacaksın ve sürekli bişeyler öğrenerek ingilizcen gelişecek
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Tesekkurler valla hastaligini bulamadi doktorlar oyle diyim.umarim dediginiz gibi olur

Hayalperest Watçı kry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı isabella145 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar ben ve arkadasim bu persembe sabahi lake george six flagse gidicektik fakat su an o hastalandi ben tek kaldim ne yapacagimi bilmiyorum ben cogu konuda ona guveniyordum hatta donus biletimizi LA den almistik ki orayi da gezelim.ama su an dedigim gibi tek kaldim gitmemeyi bile dusundum,forumda yaziyor ama genede havalanindan nasil gidicem cok korkuyorum mesela en basiti o donus ise gidis hepsi sorun benim icin yapabilir miyim su an hic bilmiyorum daha gitmeden moralim bozuldu
    Kardesim merhaba, ben daha once iki kez Six flags Great Escape(Lake George)'de calistim. Oncelikle orda tek basina kalmayacagini bilmelisin. En cok Turk'un calistigi yerlerden bitanesidir orasi. Belli bir sure sonra gezi planlarini yapicagin arkadaslarin da olur.LA a gitmek isteyenlerde olacaktir,olmasa bileyeni bilet alip NY'dan gidersin en kotu, kesinlikle kaybedecegin bisey yok zaten bu olay basli basina bir macera Kalicagin yere gitme konusunda tek basina biraz daha yorucu olur ama Otobus veya trenle gidebilirsin, olurda yaninda bikac Turk falan daha olursa ayni yere gidecek bir taksi ile gidersiniz.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhaba,tesekkur ederim tavsiyeleriniz icin

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende aynı durumdayım ilk 2 hafta falan yanlızım umarım sonrasında arkadaş gelecek.. başta hafiften bir tırsma oldu ama dedikleri gibi oraya gitmek başlı başına macera yanlız gidince daha bir malzeme çıkacak gibi ilk günlerde ki bocalamaları düşünsene hele dönüşü hiç düşünme zaten alışmış olacaksın tek olsan ne olacak halledersin

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

umarım arkadaşın gelir

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bakalım artık bekleyip görecegiz

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Isa....145 SLM..

1- formda bi kac yere yaz ve sirketene de sor senin gidecegin tarihte gidecek olan var ise, beraber gidebilirsiniz.

2- Ama bana sorarsan gerek yok illaki arkdasin dedigi gibi bir cok Turk gider havaalaninda karsilarsirsiniz. Asil olarak ben sani asagidaki baska konuda uyarmak istiyorum

3- Ve ekleme yapayim, eger maddi acidan extra paran yoksa yani sadece orda kazanacaklarina guveniyorsan Los Angeles tan donmek yerine biletini New York a al derim. Biraz zorlanabilirsin tek basina hem maddi hem de pskiko olarak. Los Angeles a New York tan giden arkdasta bulman zor olur gezmek icin...

Kolay gelsin...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)