Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 17 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İyi hissetmiyorum,yardim edin

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart İyi hissetmiyorum,yardim edin

Old orcharddayim.geleli 3 gun oldu daha ise baslamadim.ozlemden olecem galiba.2 gunde 1 tane yulafli biskuvi yedim o kadar.saatlerce uyuyorum.evde Türk kardeslerim var.ama onlar benden once gelmisler sanki herkes kendi derdine kosturuyor burda.ayak uyduramiyorum onlara.ingilizcemi gelistirmek icin burdayim ve biraz da para kazanmak icin.ama turk gordum mu cok mutlu oluyorum onlarla olmak istiyorum.sanki herkes turkce konusuyormus gibime geliyor.birden dikkat kesiliyorum ama aslinda baska dil konusuyormus.cok sıkıldım.ozlem cok fazla var.ne yapicam bilmiyorum.ne olur bir yardim eli uzatin

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Ya kardeşim inan anlaşılır bir durum ancak biraz Türkleri bulmaya çalış ve baska seylere odaklanmaya başla yemek olayı evet cok zor ama ılerde güçten düşersen senin icin daha kötü olur ve hastalanabilirsin. Durumlardan ailene bahsetme derim onlar senden 2 kat daha üzülür. Biraz çık ve dolaş temiz hava iyi gelir ve baska insanlardan yanlış yapicam diye konuşmamazlar etme kimse İngilizce hocası degil. Birşey olursa gene yaz.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı racaerme Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya kardeşim inan anlaşılır bir durum ancak biraz Türkleri bulmaya çalış ve baska seylere odaklanmaya başla yemek olayı evet cok zor ama ılerde güçten düşersen senin icin daha kötü olur ve hastalanabilirsin. Durumlardan ailene bahsetme derim onlar senden 2 kat daha üzülür. Biraz çık ve dolaş temiz hava iyi gelir ve baska insanlardan yanlış yapicam diye konuşmamazlar etme kimse İngilizce hocası degil. Birşey olursa gene yaz.
    Eyvallah kardesim.burasi kanada sinirinda oldugu icin yagmur yagiyor cikamiyorum bazen.komsu scottla konusuyorum ama sanki ingilizce bilmiyorum anlayamiyorum ama yine de konusuyorum beni gezdiriyor falan.ama tek goz odanin icine kapaniyorum sonra yine.ozlem cok fazla var.ailemi ve kiz arkadasimi inanilmaz ozledim.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

inan bende de çok fazla özlem var ama sen sohbet için veya konuşmak için girişmezsen başarılı olamazsın. şansını dene anlamadım de eminimki seni hiç biri terslemeyecek. hiç abartısız adam bana metroda yeri tarif ederken 20 kere tarif etti. sonuçta yabancı ülkeden gelmişsin onlara göre ananımızın karnında öğrenecek değildik ya bu dili. çekingenliğini at ve gerçekten bişeyler öğrenmek istiyorsan pek türklerle takılma derim

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Fetelin0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    inan bende de çok fazla özlem var ama sen sohbet için veya konuşmak için girişmezsen başarılı olamazsın. şansını dene anlamadım de eminimki seni hiç biri terslemeyecek. hiç abartısız adam bana metroda yeri tarif ederken 20 kere tarif etti. sonuçta yabancı ülkeden gelmişsin onlara göre ananımızın karnında öğrenecek değildik ya bu dili. çekingenliğini at ve gerçekten bişeyler öğrenmek istiyorsan pek türklerle takılma derim
    Kesinlikle haklisin ama artik ruh halimden dolayi kendi insanimi istiyorum.gelmeden once ben de senin soyledigin gibi dusunuyordum ama gelince degisti.ama tesekkurler tavsiyelerin icin yapmaya calisicam

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

player senin yazdıklarını acaba ben mi yazdım diye düşünmedim değil.noktası virgülüne kadar aynı duyguları paylaşıyoruz.ama sen daha şanslısın benim burda bir tane bile türk yok.internetten bir kaç türk restorana baktım yarın gidicem.türk olması gerçekten önemli.milliyetçi duygular anlamında değil ama sonuç olarak aynı duguları paylaşıyorsun aynı damak tadın var vs. bende kaç gündür hiç yemek yemiyorum ama iştahsıozlıktan değil yemeklerin berbat oluşundan.işverene lokum getirmiştim kaç günüdür onları yiyorum vermedim vermeyecem de.
    Konu eagle19 tarafından (23-06-2013 Saat 08:31 PM ) değiştirilmiştir.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı eagle19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    player senin yazdıklarını acaba ben mi yazdım diye düşünmedim değil.noktası virgülüne kadar aynı duyguları paylaşıyoruz.ama sen daha şanslısın benim burda bir tane bile türk yok.internetten bir kaç türk restorana baktım yarın gidicem.türk olması gerçekten önemli.milliyetçi duygular anlamında değil ama sonuç olarak aynı duguları paylaşıyorsun aynı damak tadın var vs. bende kaç gündür hiç yemek yemiyorum ama iştahsıozlıktan değil yemeklerin berbat oluşundan.işverene lokum getirmiştim kaç günüdür onları yiyorum vermedim vermeyecem de.
    Sevgili kardesim ben de cezerye getirmistim ben yiyorum onu da.buradaki turkler de ingilizce ogrenmek icin bebimle pek iletisime girmiyorlar.bu beni daha cok geriyor.iki kelam edicem sadece ne var bunda.benden once geldikleri icin bana yol gostermelerini isticem ama bir kaf soyleyip susuyorlar

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

2 hafta sabredin arkadaşlar 2 hafta sonra alışacaksınız ortama tamamen türkün fazla olmaması sizin açınızdan daha iyi oturun amerikalılarla muhabbet etmeye çalışın ve karnım aç yemek yiyemiyorum diyen arkadaşlar tamam damak tadınıza hitap etmeyen şeyleri tatmış olabilirsiniz ama en kötü ihtimal gidin yumurta ekmek alın kırıp yiyin arkadaşlar kaşar peyniri ekmek al tost yap yada git peynirli pizza al mikrodalgada ısıt hazır dilimlenmiş patates al pişir yanı çok seçenek var kendinize bakın aç kalmayın
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kardeşim merak etme şu an herkeste aynı duygular var herkes aynı hissediyor benimde şu an 5. yada 6. günüm biraz alıştım sayılır ama ilk iki günüm nasıl geçtiğini sen zaten yazmışsın oraya kaç kere geri dönmeyi işi bırakmayı düşündüm bişey yiyemedim ama istemediğimden değil küçücük kasabaya gelmişim yemek yiycek yer yok ondan yiyemedim ama beni görsen nasıl sıkıntıdayım iki günde kelleştim valla sonra işe başladım hareketli bi iş birde öğrenmeye çalışıyosun o arada açlığımı, evi falan unutmuşum sonraki gün o küçük kasabada yürüyüşe çıktım biraz rahatladım derken birde grocery buldum yiyebileceğim bişeyler aldım dikkat ettiysen yalnızım sende çık biraz dolaş hava al sonra yiycek bişeyler bulmaya çalış en basitinden bunların her yerde bi mcdonaldsları var dene eminim bi kaç güne hepsi geçecektir

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı eagle19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yemek konusunda annemin yaptıgı börekler ilk 2 gün beni idare etti. dün walmarta gittim hamburgerlerin arasına konulan kaşarlar var ondan aldım ( az tatlı ama çok rahatsız etmez bence lezzetli ) ve yanına da hindi salamı aldım. bir de ekmek. böyle büyük meyve suları var bidonda satılıyo onlardan al (mesela ben çilekli aldım tadı güzeldi) 3-5 gün seni idare eder günlük 2 öğün ve taş çatlasın 8-9 $ ödedim hepsine.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı yatılı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim merak etme şu an herkeste aynı duygular var herkes aynı hissediyor benimde şu an 5. yada 6. günüm biraz alıştım sayılır ama ilk iki günüm nasıl geçtiğini sen zaten yazmışsın oraya kaç kere geri dönmeyi işi bırakmayı düşündüm bişey yiyemedim ama istemediğimden değil küçücük kasabaya gelmişim yemek yiycek yer yok ondan yiyemedim ama beni görsen nasıl sıkıntıdayım iki günde kelleştim valla sonra işe başladım hareketli bi iş birde öğrenmeye çalışıyosun o arada açlığımı, evi falan unutmuşum sonraki gün o küçük kasabada yürüyüşe çıktım biraz rahatladım derken birde grocery buldum yiyebileceğim bişeyler aldım dikkat ettiysen yalnızım sende çık biraz dolaş hava al sonra yiycek bişeyler bulmaya çalış en basitinden bunların her yerde bi mcdonaldsları var dene eminim bi kaç güne hepsi geçecektir
    Kardesim inan ki burda mcdonalds yok.subway var ordan yiyorum bazen ama tok hissediyorum yani istemiyor canim hicbir sey.ve gercekten donmek istiyorum.ciktim gezdim grocery gibi.bir sey de buldum ama aldigim tek sey su oldu.suyla yasiyorum resmen.bugun ise baslarim umarim artik ve alisirim umarim.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı player Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardesim inan ki burda mcdonalds yok.subway var ordan yiyorum bazen ama tok hissediyorum yani istemiyor canim hicbir sey.ve gercekten donmek istiyorum.ciktim gezdim grocery gibi.bir sey de buldum ama aldigim tek sey su oldu.suyla yasiyorum resmen.bugun ise baslarim umarim artik ve alisirim umarim.
    Player nickli arkadaş buralara uğramaz mı bir daha, bir de şimdi sorsak amerika deneyimin nasıldı diye, başlarda çok zorlasa da bence çok güzel şeyler söyleyecektir şimdi diye doğuyor içime

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Player öldü mü kaldı mı lan çok merak ettim.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    11

geçen girmiş foruma 5 mayısda baktım şu anki görüşlerini çok merak ediyoruz upuppupupu+++++++++++++

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Belliki foruma pek girmiyor 'player' böyle durumlarda uplamak yerine özel mesaj ile ulaşmaya çalışın emailini kontrol edince görür ve büyük ihtimal gelir cevaplar.

Deneyimli Watçı kaanmert92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16

2013deki konu niye patlamış yine
    2011 Virginia Beach Housekeeping - 2012 Virginia Beach Bike Rental Attendent and Scooper-2015 Virginia Beach (inş) Scooper

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Döndüm kardeşim bok gibiydi amerika deneyimim.Kovuldum işten,parasız evsiz kaldım.Bir daha gitmeyeceğim demiştim 2 sene önce kendime hala öyle diyorum.Gittiğim o küçük kasabadan nefret ediyorum.Amerikadan sonra bok gibi bir hayatım oldu,toparlayamadım.Kız arkadaşım ayrıldı ben amerikadayken falan.Daha bir sürü şey yani.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)