Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dertleşelim watçılar.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Dertleşelim watçılar.

Arkadaşlar merhaba. İşe geldim ve başlayalı daha 2 gün oldu bir arkadaşımla beraber gelecektik o benden bir gün sonra gelebildi. Biz şu anda gerçekten kültür şoku yaşıyorum sanırım hem ingilizce yetersizliği hem ortam farklılığı olunca kendimizi gerçekten iyi hissetmemeye başladık. Sizlerde nasıl durum ? Biz Ohio'nun columbus şehrindeyiz ve kıyı köşe bir yerdeyiz. Yolda bizden başka yaya yok herkeste araba var. Durum çok garip ciddi anlamda şoklardayım Yerine göre 2.5 ayımız nasıl geçecek burada diye sorguluyorum kendimi. Eğer elinizde bizleri teselli edecek bilgiler varsa lütfen söyleyin birşeyler şu berbat moralime bir can da siz katın .

Hayalperest Watçı kry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı kalibrasyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba. İşe geldim ve başlayalı daha 2 gün oldu bir arkadaşımla beraber gelecektik o benden bir gün sonra gelebildi. Biz şu anda gerçekten kültür şoku yaşıyorum sanırım hem ingilizce yetersizliği hem ortam farklılığı olunca kendimizi gerçekten iyi hissetmemeye başladık. Sizlerde nasıl durum ? Biz Ohio'nun columbus şehrindeyiz ve kıyı köşe bir yerdeyiz. Yolda bizden başka yaya yok herkeste araba var. Durum çok garip ciddi anlamda şoklardayım Yerine göre 2.5 ayımız nasıl geçecek burada diye sorguluyorum kendimi. Eğer elinizde bizleri teselli edecek bilgiler varsa lütfen söyleyin birşeyler şu berbat moralime bir can da siz katın .
    Kardesim biz diye konusman dan yanin da baska arkadaslarinda oldugunu var sayiyorum eger en az 3 kisi iseniz ve bir miktar paraniz varsa sizde alin bir araba giderkende satar baranizin bir kismini alirsiniz. Sartlar uygun deilse baska bi arkadasa daha soylemistim Walmart veya Target gibi yerlerden $100 civar bir paraya bisiklet al alirkende return yapabilme suresini sor en az 1 aydir zaten o sure boyunca kullan geri iade et memnun kalmadim diye kapitalizmin nimetlerinden faydalanmak icin tam yerindesin suanda

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

dostum ilk 15 gün öyle olur. benden tavsiye arkadas ortamınızı genişletmeye çalışın bu dönemi atlatmak için. ha bi de araba alın mümkünse satarsınız sonra. sonlara doğru zaman ne çabuk geçti keşke biraz daha kalsam diceksin

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

klasik wat sendromu. konuşmak için kendini yırtmaktan başka çaren yok dostum

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

daha 2 gün olmuş hocam biraz sabredeceksin 2 haftaya herşey yerine oturur arkadaş çevrenide yaparsın ondan sonra hiçbir sorunun kalmaz
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Hocam sana moral olsun. Ben tek başına Alabama'nın gulf shores bölgesindeyim. Aynı durumlar benim için de geçerli ve ben tekim. Burda kaldığım yerde jameikalılar, Ruslar, Çinliler ve ben varım. Bide bunlar kavga falan ediyor. Yani bir dokun bin ah işit durumundayım. Çok pişmanım geldiğime ama yapacak birşey yok, sonuçta okadar para bayıldık Türkiye'de. Sabretmeye devam.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaslar merhaba dun geldim old orchard dayim her sey guzel ancak ise ne zaman baslicam bilmiyorum.isveren yan odamda kaliyor ama o da kesin bir sey soylemiyor be yapmaliyim? Sponsora da mesaj attim

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

dün williamsburga vardım , salı günü işe başlayacağım. trende şansıma iki kişiyle tanıştım biri romanyalı birisi moldovyalı iyi elemanlar oda arkadaşı olduk ve bugün 4 saat öncesine kadar türk görmedim, görünce de 10 tane gördüm Benden tavsiye yabancılarla takılmak ingilizceyi geliştiriyor, bazı kelimeleri ingilizce söylemeye başladıgımı hissetim 2 günde

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ahh ah ) 2008'in yazında gitmiştim o zaman üniversite 2.sınıfa geçmiştim. 3 hafta kadar ne ailemi arayabildim ne internete bağlanabildim. Bende öyle, kıyı köşe arazi bir yerdeydik ve günlük fuarlara gidip geliyorduk. Ne yemekleri uyar , ne tavırlar yani detaya girmeden evet o kültür şoku mevcut. Yanımda bir tane kazak kız ,kazaksın dersen küfür eder rus olduğunu iddaa eder rus 2 çocuk kafa dengilerdi Allah tan ama keşke daha iyi futbol oynayabilselerdi daha iyi anlaşabilirdik Asker anısı gibi aslında çok yazasım var ama Lafın kısası kardeşim o günleri özlemle anacaksın ve memleketinin kıymetini daha iyi anlayacaksın. Yalnız mısın bilmiyorum ama gidecek tüm arkadaşlara tavsiyem en azından 2 kişi gidin ve pes edip daha ilk ayda geri falan gelmeyin. Güzel bir tecrübe olmuştur hayatımda ve bir kat daha nefretim artmıştır amerikalılara

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)