Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Florida Orlando Kissemme Günlük

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Florida Orlando Kissemme Günlük

Buraya geleli 2gün oldu ve henüz işe başlamadım yarın başlayacağım öncelikle yolculukla başlayayım 3aktarma gerçekten yorucuydu özellikle amsterdam schippol de memeurlar fazla kastı Amerikada bile bu kadar kasmadılar orlandoda inince shuttle ile otele geldik otel güzel net var ve bunu ne demek olduğunu gelince anlıyorsunuz çünkü şu an Türkiyede gibiyim whatsuptan viberden tangodan istediğim kişiyle mesajlaşıp konuşup hatta görüntülü konuşma yapabiliorm burası çok sıcak we nemli tam bir kurallar ülkesi yayaya saygı büyük zaten sokakta bizim dışımızda yay yokherkes arabyala dolaşıor işe başlamadım bu konuda bişey diyemeceğim ama önümüzdeki günlerde gelişmeri yazacağım

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı dante Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buraya geleli 2gün oldu ve henüz işe başlamadım yarın başlayacağım öncelikle yolculukla başlayayım 3aktarma gerçekten yorucuydu özellikle amsterdam schippol de memeurlar fazla kastı Amerikada bile bu kadar kasmadılar orlandoda inince shuttle ile otele geldik otel güzel net var ve bunu ne demek olduğunu gelince anlıyorsunuz çünkü şu an Türkiyede gibiyim whatsuptan viberden tangodan istediğim kişiyle mesajlaşıp konuşup hatta görüntülü konuşma yapabiliorm burası çok sıcak we nemli tam bir kurallar ülkesi yayaya saygı büyük zaten sokakta bizim dışımızda yay yokherkes arabyala dolaşıor işe başlamadım bu konuda bişey diyemeceğim ama önümüzdeki günlerde gelişmeri yazacağım
    Hayırlısı bakalım Amsterdam öyle ya sırf görüntü ama yapacak birşey yok. Daytona, Cocoa Beach, Boynton, Boca Raton kısaca tüm sahili araba ile gezmenizi öneririm.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Amsterdamdakilern tek yaptıkları rolünü büyütmek başka bişey diil şöförler harika yola adım at duruolar buraya gelince hep yola atlamak istiyeceksnz Ayrıca Atatürkten ikişer karton sigara aldık aldık arkadaşmla sırt çantamzdaydı Amerikadaki memeur sigara war mı dedi war dedim 2karton sadece 1 karton alabilirim dedi tamm o zamn diğer kartonu arkadaşa weriim dedim onda yokmuş gibi ok ok dedi bkmadı bile yani soğukkanlı olun ytr çünkü umurlarında diill

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Orlando 2.günümüzde ilk defa otobüs kullandık 2dolara binilior we hiç kmse kullanmadığı için kalabalık diil.Ardından netten araştırdığm kadaryla ucuz bildiğimiz Walmarta gittik burada çok ünlü herkes bilio we 10mil aralıkla heryerde war gerçekten ucuz we büyük biyer herkese tawsye ederm yarın iş bakalım neler olcak

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

hadi bakalım hayırlı işler dileyelim sana orlando güzel tercih universal seaworld falan off günlerinde gidersin gerçi kissemme biraz uzak ama olsun ayarlarsnz bi şekilde miami south beache de gidin bizim için

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

ahh orlandooo.. ben de geçen sene orlandoya gelmiştim ama işim olmayınca başka bi yere gitmek zorunda kaldım. orlandoda universal studios a kesinlikle gitmeden gelme. hayatında yaşayabileceğin en güzel şeyler orda

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)