Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Vizeyi aldım ama gitmek istemiyorum nasıl engelleyebilirim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Vizeyi aldım ama gitmek istemiyorum nasıl engelleyebilirim

arkadaşlar çoğunuz bana kızıp sövecek belki ama ben bugun vizeyi istemeyerek aldım gibi oldu hazır hissetmiyordum kendimi ve gerçekten gitmeyi istemiyorum hazır hissetmiyorum ve başka şeyler bundan sonra bugun aldığım için sorun çıkma şansı olurmu veya gitmemem için yapmam gerekenler nelerdir kızmayın yardım edin ..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

yalnız gidiyorsun herhalde ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

aynen öyle .

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

gitmemek istiyorsan, uçak biletinin ücretini konuşup alma imkanın var. şirketinden de bir miktar koparabilirsin ama genelde iki bin liradan fazla zararın olacaktır.Bana sorarsan 2-3 hafta önce bende de aşırı bir isteksizlik vardı,bence akışına bırak, bunu başarabilirsen bu tecrübe ile hayattaki çoğu şeyin altından kalkacaksın.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

gitmeme nedenin orda geçim sıkıntısı anlaşamama gibi şeylerse sil kafanadakileri hiç birşey olmaz o kadar masraf yapmışsın vizeyi almışın gitmezsen çok pişman olursun sonra asıl soruna da gelecek olursak hiçbir iş yapmana gerek yok sadece şirketine gitmediğini bildir yeterli olur
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

uçak biletimi almadım aklıma ne yalan söyliyim konsolosluğu arayıp vizede bana sorun çıkartın demek bile geçiyor çünkü onay kağıdını aldım beklemedeyim o derece bir ruh hali içindeyim bu süre zarfı içinde sorun çıkma şansı varmıdır kimse yanlış anlamasın lütfen bu dediklerimi sadece yardım bekliyorum bu konuda

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı iowaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar çoğunuz bana kızıp sövecek belki ama ben bugun vizeyi istemeyerek aldım gibi oldu hazır hissetmiyordum kendimi ve gerçekten gitmeyi istemiyorum hazır hissetmiyorum ve başka şeyler bundan sonra bugun aldığım için sorun çıkma şansı olurmu veya gitmemem için yapmam gerekenler nelerdir kızmayın yardım edin ..
    Selamlar, ilk gidisin oldugu ve tek gidiyor olmanin olayda etkisi buyuk ancak yillar once 2 kere WAt yapmistim ve oraya arkadaslarimla gitmistim, daha sonra Internship yapmaya karar verdim ve gittigim yerdeki tek Turk bendim ve hatta 1 yil boyunca hic Turke dahi rastlamadim, ama inan yoklugunu dahi hissetmedim. Ilkler her zaman zordur ya da tuhaf hissettirir. Buraya kadar getirmissin, hatta vizeni dahi almissin, bana soracak olur isen bu kadar emek ve masraftan sonra git derim ben. Git ki bak gor yasa degmis mi degmemis mi o kadar emege. Bosa gitmesine izin verme. Yine de karar senin.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Orda çok farklı çok değişik bir hayat bekliyor olabilir gidenler olarak görmüşler olarak çok güzel anlatıyorsunuz hepinize çok teşekkür ederim.Ailem bunu benden daha çok istiyor yüzlerini kara çıkarmadım kendimde ilk başta çok istiyordum fakat son zamanlara geldğimde tamamen yerini isteksizliğe bıraktı nasıl bir yol izlemem lazım çok kararsızım

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

dostum akışına bırak uçak biletini al git derim. geldiğinde iyiki de gitmişim dersin. gitmezsen 1 ay sonra keşke gitseydim diceksin benden solemesi. karar senin

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

bence yanlış düşünüyorsun ara sıra bana da oluyor ,hatta geçen sene de oldu.Sen aslında gitmek istiyorsun ama endişeli olduğundan istemiyorsun gibi geliyor...Hiç çekinme,rahat ol.İyi tatiller )

Uçuşa Hazır Watçı Aytek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    12

Gitmezsen ilerde pişmanlık hissediceksin.Adım gibi eminim.

En azından git gör hacı.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

zaten sirketten para iadesi alma ihtimalin yok , vize masrafin da gitti , 3000 lira masraf yapmissin vari git kalabildigin kadar kal , hayatinin hatasini yaparsin gitmezsen.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Zaten o kadar masraf yapmışsın.Büyük bir kısmı da boşa gidecek gitmezsen.Git bari gör olmadı dönersin 1 hafta sonra.Ama yaşamadan vazgeçme derim ben.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

http://www.turkishwat.net/soru-cevap...tml#post171145
    Al kardeşim şunu oku bi.Geçen sene yazmıştım bunu 20 yaşında bile değildim.Neredeyse berbat bir semtte 3 ayımı geçirmeme rağmen Türkiye'ye döndükten 1 2 ay sonra özlemiştim. Bu sene tekrar gidiyorum ve iyi ki geçen sene hiçbirşeyden kaçmamışım diyorum kendime. Sadece güven kendine.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)