Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 10 Haziran Vize görüşmesi

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart 10 Haziran Vize görüşmesi

Arkadaşlar yarın saat 13.45 te vize görüşmem var.Üzerimde biraz heyecan var.Bu konuda tecrübeli olanlar varsa yardımcı olabilir mi bu heyecanı nasıl yeneceğiz .Yarın vizeden sonra olan biteni burada paylaşıcam belki ben gibi heyecanlı arkadaşlara bir farydası olur.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

dostum 12 sinde de benim var bu red alanlardan sonra çok bunaldım acaba alabilirmiyiz diye. inş. alırsın sen de. görüşmenin sonucunu bekliyorum dostum sana tekrar bol şans

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bugün sabah 8.15 te randevum vardı arkadaşlar. Öncelikle vizeyi aldığımı belirteyim (: sabah 7,45 gibi içeri girdim , önce güvenlik kontrolünden geçtim , sonra sırada bekliyoruz. Sıra bana gelince saatimi kemerimi vb eşyalarımı bırakıp güvenlik kontrlnden bi kez daha geçtim. Sonra sıra numara mı aldım , sıra numaramın gelmesiyle vezneye yöneldim , burada türkçe konuşmalarla parmak izlerimi verdim , daha sonra beklememiz gerektiğini , mülakat için çağrıcaklarını söylediler, orada çağrılmayı bekledim , numaram gelince bu sefer mülakat için vezneye gittim , aramızda geçen konuşmalar birebir şöyleydi arkadaşlar (türkçe yazıyorum yanlış yazmıyım , yönlendirmiyim diye)
    Merhaba
    Merhaba
    Nasılsın
    Tesekkürler siz
    Ben de iyiyim
    Nereye gidiceksin
    Nerede çalışıcaksın
    Ne işi yapıcaksın
    Öğrenci misin
    Bölümün ne
    Transkriptin kaç
    Camda yazan yazıyı okudunmu
    Evet okudum
    Ne anlatıyor
    WAT program vb.
    Tamam , iyi tatiller
    Aynen bukadar arkadaşlar

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşım hayırlı olsun vizen, umarım çok iyi bir wat geçirirsin. Kiminle görüştün vezne numarası tipi nasıl birisi ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı eren2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım hayırlı olsun vizen, umarım çok iyi bir wat geçirirsin. Kiminle görüştün vezne numarası tipi nasıl birisi ?
    Sağolasın , 13numaralı vezneydi , tek erkek görevli o veznedeydi , diğerlerinin tamamı bayandı , tombik 45-50yaş arası şeker biriydi (:

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar öncelikle red aldım.Evraklarıverdim parmak izinide verdikten sonra beklemeye başladım sarışın güzel bir bayanda numaram yandı,gittim yanına bana nerede okuduğumu hangi bölüm okuduğumu bu mesleği niçin seçtiğimi,Amerikada nereye gidiceğimi,hangi şirkette çalışacağımı ve ne iş yapıcağını sordu bende busboy dedim ne iş yapar dedi bende food servis dedim ardından kardeşimin olup olmadığını kaç tane kardeşimin olduğunu ,kardeşlerimin ne işler yaptığını,evli olup olmadığını,babamın ne iş yaptığını da sordu bende çiftçi olduğunu söyledim ne yetiştirdiğini sordu.bende mısır yetişdirğini söyledim.popcorn mu dedi evet dedim gülmeye başladı.Ardından annemin işini sordu bende çalışmadığını ev hanımı olduğunu söyledim.bu soruların arasında 1 soru sordu ama soru çok uzundu anlayamadım sorry didn't understand dedim soruyu geçti.Ben vize onaylanmasını beklerken sana vize veremicem dedi.Adalet midir bu bukadar soru sorup sorularada cevap verip sadece 1 soruyu anlamadığımdan cevap vermediğimden vizeyi vermemesi??

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

seni konusturmaya çalışmıştır ve senden hep kesin net ve kısa cevaplar alınca ingilizcenin kötü olduğunu düşünmüş olabilir. keşke onun soru sormasına fırsat vermeden anlatsaydın baya

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

verdiğim cevaplar kısa deeğild , hemen hepsine uzun cevaplar vermiştim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)