Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Araç kiralama ve ilk gidiş

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Standart Araç kiralama ve ilk gidiş

ilk defa wat a katılıcam ve iş yerim san antonio da. houston havaalanından bir şekilde san antonio ya gitmem gerekiyor . internetten bakınca 40 dolara arac kiralanabiliyor fakat sosyal güvenlik no yok. kredi kartı ve yaş müsait kiralamak için . araç kiralayabilirmiyim bu şekilde ?

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

sosyal guvenlik kartina ihtiyacin yok , 21 yas ustu olman ve kredi kartinin olmasi yeterli , ancak arabayi houston dan alip san antonio ya goturdugunde senden farkli yere birakma parasi kesecekler u genelde 150-250 dolar arasi olur.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

houston havaalanından alıp san antonio havaalanını bırakma diye işaretleyince 40 dolar masraf cıkıyo extra o kadar ücretmi alıyorlar ?

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sosyal guvenlik kartina ihtiyacin yok , 21 yas ustu olman ve kredi kartinin olmasi yeterli , ancak arabayi houston dan alip san antonio ya goturdugunde senden farkli yere birakma parasi kesecekler u genelde 150-250 dolar arasi olur.
    300 mil oteye birakmistim arabayi 100 dolar kestiler. Sanmiyorum o kadar kesilecegini bu soyledigin fiyat hangi sirket usta?

Alıntı yagiz456 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    houston havaalanından alıp san antonio havaalanını bırakma diye işaretleyince 40 dolar masraf cıkıyo extra o kadar ücretmi alıyorlar ?
    arac kiralama ucreit ortalama 80-120 arasidir gunluk bir de tek yon ucreti alinir. o da buyuk ihtimal dedigin miktardir. 150-160 civari bir ucrete malolur gunluk. Kesinlikle tavsiye edilir. Ilk gunden de arac altindayken ssn number ve banka hesabi acma islemleri halletmen yararina olur. Ayrica kredi kartinda 350 dolar civari bir limintinin bulunduguna dikkat et. Arac kiralamak icin cogu firma bu miktari bloke edip oyle kiraliyorlar araclarini. Ama hic bir sey istemeyip al git araci diyenler de var. Tavsiyem kredi kartinin limiti dusukse yukseltmen olur. Kolay gelsin....(Ayrica bu bahsettigin arac kiralama sirketi hangisi onu da soyler misin?)

2013 self WAT katılımcısı olmayi cok istiyordu ama tekrardan full gidiyor. Olaya gel....

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

expedia dan aratabilirsin ordan buldum bende ucuz olanı .dollar araç kiralama şirketi ismi. iyide sitesinde 1 günlük kiralama houstandan san antonio ya 40 dolar yazıyor . 40 ödemicemmi yani şimdi. illa 100 dolar civarimi olucak ?

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı yagiz456 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    expedia dan aratabilirsin ordan buldum bende ucuz olanı .dollar araç kiralama şirketi ismi. iyide sitesinde 1 günlük kiralama houstandan san antonio ya 40 dolar yazıyor . 40 ödemicemmi yani şimdi. illa 100 dolar civarimi olucak ?
    hayir 130-160 dollar arasi biey odersin tek yon oldugu icin....o baktigin fiyat ile birlikte yasin 25 alti ise 25 dolar da ek bir odemen var....Tekrar soyluyorum gunluk 130-160 dolar arasi odemeye hazirlikli ol....Senin dedigin 40 dolar butun vergiler ve yasindan dolayi odemen gereken ucret haric sekli fiyat. Altindaki total fiyata bakman lazim...
    2013 self WAT katılımcısı olmayi cok istiyordu ama tekrardan full gidiyor. Olaya gel....

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı captain89 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

hayir 130-160 dollar arasi biey odersin tek yon oldugu icin....o baktigin fiyat ile birlikte yasin 25 alti ise 25 dolar da ek bir odemen var....Tekrar soyluyorum gunluk 130-160 dolar arasi odemeye hazirlikli ol....Senin dedigin 40 dolar butun vergiler ve yasindan dolayi odemen gereken ucret haric sekli fiyat. Altindaki total fiyata bakman lazim...
    total fiyat aynen böle. yaş 24 oldugu için ek 25 dolar konusu tamam ona dicek lafım yok ama . toplam fiyat resimdeki gibi
    Konu yagiz456 tarafından (02-06-2013 Saat 10:54 AM ) değiştirilmiştir.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Ben bu nasil bir fiyatlandirma anlamadim. Ne yas icin fiyat gostermis ne insurance var ne de one-way ucreti var. Sen yine hazirlikli ol da toplam odeyecegin fiyat en kotu ihtimalle 100-150 arasi olur gunluk. Ona gore hazirlikli git. Bu fiyat herseyi kapsamiyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)