Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dikkat !!!!!

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Standart Dikkat !!!!!

Merhaba arkadaslar forumda herseneki gibi sacma sapan reklam uygulamasina giren kendini akilli zanneden kisiler mevcut. JFk den aktarma isimli konudaki nerdeyse tum kisiler sahte ve reklam amaci gutmektedir. Lutfen sizlere ulasanlar varsa sakin o firmayi secmeyin yazinin rezil olmasin.

@Yaprak - @ Yapraks - @ fahri - @ bukett ve @watci2013 nickli uyelerin tamami ayni kisi olup tek amaclari forumdaki ogrencileri kandirmaktadir. u sahislar gecmis yillarda bircok kez tarafimizdn ban yemis ancak akillanmamis sahislardir. Lutfen ne oldugu belirsiz ve iyi niyetli olmadiklari acik bu kisilerden uzak durunuz. Size ulasanlar var ise derhal bizlere bildiriniz.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

vay cakallar vay

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

selam özgür bu yıl şirketimin bana göndermiş olduğu mailde böyle bir transport u n olacağını söylemişlerdi.bilmiyorum aynı şirketmi ama bunun bunlarla bi ilgisi varmı çünkü ben rezervasyon yaptırdım götürmeleri için

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Birkaç hafta önce benim çalışacağım şirket (Morey's Piers) bu konu hakkında tüm çalışanlarına bir mail göndermişti. Oraya vardığımızda ulaşım, evrak ve ev kiralama işleri için aracı olan ve para alan bu tarz şirketler varmış. Onlar da mailde isim vermemişti ama bizim bu tarz şirketlerle bir alakamız yok bunlara karşı dikkatli olmanız konusunda sizleri uyarıyoruz gibi bir içerikteydi. Büyük ihtimalle birçok öğrenciyi ya mağdur ettiler ya da bir şekilde çok fazla iş yapmış olmamalarına rağmen fazla ücret aldılar. Yukarıda belirttiğiniz kişiler reklam mı yapıyor yoksa gerçek mi bilmiyorum. Amacım sadece işverenimizin bizi uyardığı gibi sizleri uyarmak. Maili gördüğüm zaman her şeyi zaten kendim hallettiğim için çok önemsememiştim okuyup geçmiştim. Ama madem konu buralara kadar sıçradı haberiniz olsa iyi olur diye düşündüm. Herkese sorunsuz bir wat dilerim

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

sirketiniz de bir yer ayarlasa internetten arastirin , buyuk amerikan firmalari var shuttle olarak onlari tercih etmeniz daha yarariniza olacaktir. Bu kisiler yasal olarak ulasim bile yapmiyorlar , kendi arabalariyla ulasim sirketiymis gibi sizleri goturup getiriyorlar. Ayrica konuda sanki sirketlerin ogrencileriymis gibi 4 ayri nickle yazilmis , ip lerine baktigimda New York tan yazilmis ve hepsi ayni ip den yazilmis. Ayrica ilginc olan gecmis yillarda banladigim sahsiyetlerle ayni olmalari Google gibi nimetiniz var inanin 1 saatinizi almaz arastirmak.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

danışman şirketimin bana gönderdiği taşıma yapan kişide bunlardan biri olabilir mi acaba ya nasıl anlıcam?

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Acik konusmak gerekirse , Eger Turk se kork haci. Yurtdisindaki Turklerden korkacaksin. 1 bucuk sene kaldim , nerede kazik yediysem hepsi Turk tu.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Tekrar ediyorum internetten arastirin eger bulamiyosaniz sirketinizki ile gidin. Ama arastirmadan sakin bisey yapmayin. Dedigim gibi Amerikan sirketleri onceliginiz olsun.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)