Sayfa 2 Toplam 16 Sayfadan BirinciBirinci 12345612 ... SonuncuSonuncu
Toplam 466 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Passengers OF Name Check :) 2013 Summer..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

@kaya0133 O siteden durumunu takip ediyorum ancak başvurduğum günden bu yana hiç bir değişiklik olmadı.

@canakbay Maalesef pis bir süreç olduğu için hani arasak da işlemi hızlandırma durumumuz olmadığından en azından ilk olarak mail yoluyla iletişim kurmayı düşünüyorum. Zaten canım sıkkın bu konudan, telefonda da bir de malum bizim memurlarımız gibi "Biz size aramayın sormayın demedik mi" tarzında bir yaklaşımla konuşurlarsa iyice sinir harbi olur o yüzden maille bir şansımı deneyeyim olmazsa telefon ederim ama sonucu değiştirmeyeceği için açıkcası pek bir ümidim yok. Umarım yarın ki güncellemede yayınlanır da gerek kalmaz diye umalım

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı Ranilin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @kaya0133 O siteden durumunu takip ediyorum ancak başvurduğum günden bu yana hiç bir değişiklik olmadı.

@canakbay Maalesef pis bir süreç olduğu için hani arasak da işlemi hızlandırma durumumuz olmadığından en azından ilk olarak mail yoluyla iletişim kurmayı düşünüyorum. Zaten canım sıkkın bu konudan, telefonda da bir de malum bizim memurlarımız gibi "Biz size aramayın sormayın demedik mi" tarzında bir yaklaşımla konuşurlarsa iyice sinir harbi olur o yüzden maille bir şansımı deneyeyim olmazsa telefon ederim ama sonucu değiştirmeyeceği için açıkcası pek bir ümidim yok. Umarım yarın ki güncellemede yayınlanır da gerek kalmaz diye umalım
    100 günü devirdim bugün 101 oluyoruz yarın küfür etmem lazım artık.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı canakbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    100 günü devirdim bugün 101 oluyoruz yarın küfür etmem lazım artık.
    2 haftadir 1 tek numara bile aciklmadilar guncelme var ama sadece guncelleme o kdar

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı kaya0133 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 haftadir 1 tek numara bile aciklmadilar guncelme var ama sadece guncelleme o kdar
    792 pending var guncellemede yeni geldi ama hala birsey yok ne yapcaz yahu consoloslukla temasa gecmekde istemiyorum devam ediyor deyip kapatiyorlar telefonu sende ceac da degisme varmi sabit bende hala

Araştırmacı Watçı Leppävaara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    12

792 pending var guncellemede yeni geldi ama hala birsey yok ne yapcaz yahu consoloslukla temasa gecmekde istemiyorum devam ediyor deyip kapatiyorlar telefonu sende ceac da degisme varmi sabit bende hala
    hocam siz sanırım vize görüşmesine istanbul'da girdiniz, halinize şükredin en azından konsoloslukla temasa geçebiliyormuşsunuz. ben ankara'da ki elçilikten ne maillerime cevap alabiliyorum ne de aramalarım sonucunda karşıma bir muhattap bulamıyorum. acaba ben mi yanlış tarz da mail yazıyorum anlamadım

listenin güncellenmesi muhabbetine gelecek olursak forumda son birkaç gündür defalarca yazdığım gibi ankara'da ki arkadaşlar saolsunlar ,bugün tam 17 gün oldu 17 gündür listeyi güncellemediler.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Thumbs down

İstanbul, öğlen attığım mailime 3 saat sonra cevap verdi tabi sonuç hüsran.. Klasik Copy/paste cevap verildi. Zannımca attığım maili bile düzgün okumadılar çünkü belirttiğim hususa hiç değinmemişler bile malum numaranın pending olarak gözükmeme durumu.. Artık beklemekten başka yapacak hiçbir şey yok maalesef resmen sinir harbi.. 1-1.5 aya kadar açıklanmazsa plan program çöpe gidecek gibi gözüküyor :/

Gelen cevabı merak edenler için,

"Idari isleminiz henuz sonuclanmamistir. Dosyanizin islemlerini yakindan takip etmekteyiz. Isleminizin sonucunu alir almaz referans numaranizi internet sitemizde yayinlayacagiz."

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

İstanbul, öğlen attığım mailime 3 saat sonra cevap verdi tabi sonuç hüsran.. Klasik Copy/paste cevap verildi. Zannımca attığım maili bile düzgün okumadılar çünkü belirttiğim hususa hiç değinmemişler bile malum numaranın pending olarak gözükmeme durumu.. Artık beklemekten başka yapacak hiçbir şey yok maalesef resmen sinir harbi.. 1-1.5 aya kadar açıklanmazsa plan program çöpe gidecek gibi gözüküyor :/

Gelen cevabı merak edenler için,

"Idari isleminiz henuz sonuclanmamistir. Dosyanizin islemlerini yakindan takip etmekteyiz. Isleminizin sonucunu alir almaz referans numaranizi internet sitemizde yayinlayacagiz."
    Bana boyle iki kere cevap verdiler klasik copy paste istanbulu guncelliyorlarda sadece yeni numaralari ekliyprlar hic send passaport artmiyor 2 haftadir

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bugün itibariyle aranıza bende katıldım 101 gündür dahi bekleyen varmış.Valla bunları okudukça 1 gram umudum varsa oda kalmıyor.ben ise bugün vizeye girdim ve isim soruşturmasına kaldım.Allah hepimize sabır versin.
    http://www.turkishwat.net/2013-vize-...usturmasi.html

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Bana boyle iki kere cevap verdiler klasik copy paste istanbulu guncelliyorlarda sadece yeni numaralari ekliyprlar hic send passaport artmiyor 2 haftadir
    bir sözle işi bağlayım ben beklenen gunler gelecekse çekilen acılar kutsaldır

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

bir sözle işi bağlayım ben beklenen gunler gelecekse çekilen acılar kutsaldır
    Alıntı Gamer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün itibariyle aranıza bende katıldım 101 gündür dahi bekleyen varmış.Valla bunları okudukça 1 gram umudum varsa oda kalmıyor.ben ise bugün vizeye girdim ve isim soruşturmasına kaldım.Allah hepimize sabır versin.
    http://www.turkishwat.net/2013-vize-...usturmasi.html
    101 gundur bekleyen benim kayada oyle biz ibretligiz )) saka bir yana ucus ne zaman

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ben numara alali 21 gun oldu ama maalesef numaram dahi daha eklenmedi siteye. En azindan Pending olarak eklenseydi gene bir umut derdik su an o da yok... Hayirlisi ne diyelim....

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Ben numara alali 21 gun oldu ama maalesef numaram dahi daha eklenmedi siteye. En azindan Pending olarak eklenseydi gene bir umut derdik su an o da yok... Hayirlisi ne diyelim....
    Direk aciklancak seninkisi ben oyle dusunuyorum

Uçuşa Hazır Watçı Aytek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    12

hayla bekliyonuz mu bea

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı Aytek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayla bekliyonuz mu bea
    evet bekliyoruzzz

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

evet bekliyoruzzz
    Kayaaa aciklansin artik yaaa :/

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

20'sinde girip isim soruşturmasına kalmıştım , 21'inde de amerika'ya gideceğim arkadaşımın vize görüşmesi vardı tekrar onunla beraber gittim.

Çıkışta yine 3-4 kişinin isim soruşturmasına kaldığını gördüm.
    Benim adım Hasan yine başka bir Hasan'da name check'e kaldı yani adınız Hasan,Hüseyin,Ahmet gibiyse çok büyük ihtimal name check'e kalıyorsunuz.Ayrıca Çoşkun isimli bir kişi de name check'e kaldı.

Ne zaman araştıracaklar bu kadar insanı merak ediyorum.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı Gamer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    20'sinde girip isim soruşturmasına kalmıştım , 21'inde de amerika'ya gideceğim arkadaşımın vize görüşmesi vardı tekrar onunla beraber gittim.

Çıkışta yine 3-4 kişinin isim soruşturmasına kaldığını gördüm.
    Benim adım Hasan yine başka bir Hasan'da name check'e kaldı yani adınız Hasan,Hüseyin,Ahmet gibiyse çok büyük ihtimal name check'e kalıyorsunuz.Ayrıca Çoşkun isimli bir kişi de name check'e kaldı.

Ne zaman araştıracaklar bu kadar insanı merak ediyorum.
    Ya ben mayis ayinda sorustrmaya kalsam derimki hadi gec kaldim benim hatam 105 gun olmus subatta girmisim ne vicdansizlar ya ilk adim huseyin benimde milleti sorusturmaya birakmaya basladirlar iyice zaman daraliyor

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Kayaaa aciklansin artik yaaa :/
    bu hafta veya haftaya acıklancak gıbı bır hıs var içimde

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

benimde var açıklanacak .

key-west e gidicem yaaa

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

795 pending / 852 send passport bakalım kaç artcak

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Arkadaşlar isim soruşturması yazısı bu mu?

Your visa case is currently undergoing necessary administrative processing. This processing can take several weeks. Please follow any instructions provided by the Consular Officer at the time of your interview. If further information is needed, you will be contacted. If your visa application is approved, it will be processed and mailed/available within two business days.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Maalesef, geçmiş olsun :/

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

İşin garibi bana onaylandı yazısı verildi ve pasaportum onlarda kaldı 1-2 günlük bir işlem yapmamız gerekiyor dendi. Bugün de ds formumu faks çekmemi söylediler bu nasıl bir şans nasıl bir aksilik bilmiyorum .

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Belki kısa süreli bir durumdur, umarım öyledir bir an önce vizenize kavuşursunuz

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Belki kısa süreli bir durumdur, umarım öyledir bir an önce vizenize kavuşursunuz
    İnşallah danışmanım da her durum için bu yazıyı yazıyorlar dedi ama inanın umrum değil o kadar çok aksilik çıktı ki bu süreçte eğer kısmette oraları görmek yoksa Allah göstermesin.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı racaerme Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşin garibi bana onaylandı yazısı verildi ve pasaportum onlarda kaldı 1-2 günlük bir işlem yapmamız gerekiyor dendi. Bugün de ds formumu faks çekmemi söylediler bu nasıl bir şans nasıl bir aksilik bilmiyorum .
    İsim sorusturmasi prosedür geregi vizesi onaylananlara uygalanmakta lakin bu detayli olmamakla birlikte eger cok buyuk bir olaya karismadiysan okyanuslar arasi uyusturucu ticareti gibi sorun teskil etmemektedit. vizen basilinca o yazi issued olarak degisicektir.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

3. günün sonunda numaram listeye eklendi.
    pending olarak beklemeye başladım , hepimize kolay gelsin.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Yok arkadaş benim durumda cidden bi sıkıntı var anlaşılan 23 gün oldu hala pending olamadım ?!

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

İsim sorusturmasi prosedür geregi vizesi onaylananlara uygalanmakta lakin bu detayli olmamakla birlikte eger cok buyuk bir olaya karismadiysan okyanuslar arasi uyusturucu ticareti gibi sorun teskil etmemektedit. vizen basilinca o yazi issued olarak degisicektir.
    Hocam pasaportun onlarda kalması normal mı isim soruşturmasına yoksa baska bir olay mı oluyor?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Yok arkadaş benim durumda cidden bi sıkıntı var anlaşılan 23 gün oldu hala pending olamadım ?!
    hocam senin ki de garip olmuş ama bozmayın moralinizi hepimiz bekliyoruz.
    sanırım sen mail'de atmıştın ama klasik bir cevap göndermişlerdi inşallah açıklanır hepimizin ki.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)