Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: selam ben eyup-tecrubeli alaska yolcusu-baskent universitesi

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Standart selam ben eyup-tecrubeli alaska yolcusu-baskent universitesi

selam arkadaslar ben eyup.
    ben gecen sene alaskaya gittim ve cok memnun kaldim. kucuk aksilikler yasadim ben de tabi ama 3 aylik uzun bi yolculukta boyle aksiliklerin olmasi normaldir.
    bu sene yine alaskaya gidecegim -tabi calismak icin alaska. gezmek icin 2 sehir secip arkadaslarimla oralara gidecegiz-
    sorusu olan arkadaslara yardimci olabilirsem sevinirim.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

eyüp dostum ben alaskaya gitmeyi düşünüyodum bir ara ama 3 ay çalıştıktan sonra sezon kapanıyor eğlenmek için nereye gidilir o zamandan sonra yani ben eğlenmek de istiyorum bu arada hoşgeldin

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı wat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eyüp dostum ben alaskaya gitmeyi düşünüyodum bir ara ama 3 ay çalıştıktan sonra sezon kapanıyor eğlenmek için nereye gidilir o zamandan sonra yani ben eğlenmek de istiyorum bu arada hoşgeldin
    arkadasim wat
    adini bilmedigimden takma adinla seslendim
    biz gecen sene alaskada 3 ay calisip bi hafta kadar new yorkda gezdik. okulun daha gec aciliyosa veya bir iki hafta gitmemek sorun olmuyosa 1 aya kadar gezmek icin zaman ayirabilirsin. biz bu sene 2.5 ay calisip 3 hafta da seattle ve chicago yu gezmeyi dusunuyoruz. alaskadan sonra cebinde en az 5-6 bin dolar para olur ve bu parayla amerikanin hatta dunyanin istedigin her yerini gezebilirsin tabi okulu unutmadan
    gruba 4. ariyoruz sen de katil bize istersen(bu dort kisi okey oynamak icin degil tabi... taksilere 4 kisi binebiliyo en fazla ve uzak mesafelerde tek kisi olsan 100 dolara gidebilecegin yere 4 kisi olunca 25 dolara gidebiliyosun.. gezilen her sehirde en azindan havaalanindan otele giderken gelirken 100 dolardan asagi bayilmiyosun. biz tahminen 3 veya 4 sehir gezecegimiz icin bence 4. sart)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks