Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 61 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kodak fotografcilik isleri

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Yok Daha Gelmedi Senin?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı ozmoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok Daha Gelmedi Senin?
    hayır, senin vize görüşmen ne zaman peki? istanbul şubesinden mi bekliyosun dsini?
    http://piqzelwars.deviantart.com
    Open up your 3rd eye Black Helicopters in the sky NonPhixion

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

vize görüşmem mayısın başlarında olcak sanırım ankarada giricem ben vize görüşmesine.hayır izmir

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Missouri foto

Alıntı lefke Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende kodakta çalışcam bu yaz missoride.eğer geçen yaz orda çalışan arkadaşlar varsa lütfen bize biraz bilgi verebilirlermi
    Bende bu yaz missoride fotoculuk yapacam. Benim bir bilgim yok sizin varsa lütfen söyleyin

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı puZZle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    8.5 değil 8.25 olacakmış ben eğlence parkı için çalışıyorum belki ondan olabilir?
    kardeş benm de ücret 8$ aynen dediigin gibi 25cent bonus var eylüle kadar calısanlar için toplu alıncak o para . ama normalde ödemeleri 8$üzerinden alcaz güzel bi iş overtime ı var 12$
    ben Louisville,Kentucky deki 6 Flags e gidiyorm parkın çevresi olarak en uygun orası geldi orayı sectm. bugün kabul geldi kodaktan .. mayısın 15ine dogru ds gelcek bakalm hayırlısı

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

Fotografcilik islerinde calisan arkadaslar,gecen sene overtime ala bildinizmi?
    Şirket Seçim Yönergesi
    VİZE BİTİŞ TARİHİ VE MAKSİMUM KALMA SÜRESİ

BİZİM GÜCÜMÜZ YALNIZ KARDEŞİMİZİ YENMEYE YETİYOR!!! AZERBAYCAN 1 - 0 TÜRKİYE

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

kodak genelde overtime vermiyor biliyorum..satlik ucret fazla..ama buna karsilkta haftalik belli bir sat limiti koyuyorlar size..ama istisnalarda olabilri
    S-pectacular

**Newyork-boston-massachusetts-philedelphia-atlantic city-new jersey-washington**

--------------------------------------------
    did you start to feel it!!! by@S-pectacular

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart ...

abi bende bu senee kodakta çalşmak çok istiyordum hatta onun için ta ekim de kayıt oldum ama şirket bu sene gelmeyecek kodak dedi ve istemedgm başka bi iş seçmek zorunda kaldm var mı öyle bişey gerçekten bu sene kodak işi olmıcakmı??

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı oguz_88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi bende bu senee kodakta çalşmak çok istiyordum hatta onun için ta ekim de kayıt oldum ama şirket bu sene gelmeyecek kodak dedi ve istemedgm başka bi iş seçmek zorunda kaldm var mı öyle bişey gerçekten bu sene kodak işi olmıcakmı??
    yine herzamanki gb is olur..ama hani varsa da vercegi fazla saat bu satten sonra fazla beklnemez gbme geliyor..ama hic bellide olmaz ..bakarsin sans bu ya fazla saat verriler..tamamen sans
    S-pectacular

**Newyork-boston-massachusetts-philedelphia-atlantic city-new jersey-washington**

--------------------------------------------
    did you start to feel it!!! by@S-pectacular

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Red face

Arkadaslar bende wat a katilmayi düsünüyorum baya arastirdim acikcasi kafam daha cok karisti aslinda. 6flags fotografcilik bana cazip geldi ilgi alamin cunku. experience ile gorustum bende. sunulan olanaklar supeeerr havaalani karsilama, cep telefonu, ny turu falan. eger ekim ayi icinde kayit olursam 999$ paket ucreti.sizlerin gorusleri nedir bu konuda giden arkadaslar varmi aranizda....
    Konu mick st. john tarafından (02-10-2009 Saat 02:59 PM ) değiştirilmiştir.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı mick st. john Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bende wat a katilmayi düsünüyorum baya arastirdim acikcasi kafam daha cok karisti aslinda. 6flags fotografcilik bana cazip geldi ilgi alamin cunku. experience ile gorustum bende. sunulan olanaklar supeeerr havaalani karsilama, cep telefonu, ny turu falan. eger ekim ayi icinde kayit olursam 999$ paket ucreti.sizlerin gorusleri nedir bu konuda giden arkadaslar varmi aranizda....
    belki sen öle anlamamışsındır ama ifaden öyle anlaşılabilir diye yazıyorum;
    havaalanı karşılama görüştüğün aracı şirketin bir ayrıcalığı değil çalışacağın işverenin sana yapacağı bir formalite, nezaket, iyilik, parasıyla değil mi türünden bir olaydır. Ki işveren bunu yapabilir de yapmayabilir de.
    Fırsat bulduğunda çılgınlık yapmayan, bilge olamaz.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı neo-kimyager Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    belki sen öle anlamamışsındır ama ifaden öyle anlaşılabilir diye yazıyorum;
    havaalanı karşılama görüştüğün aracı şirketin bir ayrıcalığı değil çalışacağın işverenin sana yapacağı bir formalite, nezaket, iyilik, parasıyla değil mi türünden bir olaydır. Ki işveren bunu yapabilir de yapmayabilir de.
    Yok hayir experience usa kendisi kasiliyor new york'ta NY tur + NY ta bir gece konaklama ve oryantasyon. yani işveren le alakali bi durum degil. Kontrol Paneli bu arada ftografcilik isi ciddi ciddi dusundurdu beni

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşalar bu yaz kodak işine girdim cidden parasız kalma durumu oluyormu ?

Üstad
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı betci1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşalar bu yaz kodak işine girdim cidden parasız kalma durumu oluyormu ?
    Ölmeyecek kadar kazanıyorsun

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı anton Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kodak işleri zordur arkadaşlar bütün gün güneşin altında ayaktasınız...
    bazen belinizin kopacağını düşündüğünüz anlarda, ... lan supervisorunu deyip ilk bulduğunuz yere oturup yarım saat kalkmadığınız olabiliyor ayrıca bazen güneş öyle baıyoyr ki bir direğin gölgesi bile serinletebiliyor insanı. Ama parktaki en serbest ( kafaya göre geziyon), en interaktif, ilginç diyaloglar dolu iştir kanımca. Eğer Türk'sen, bırak kodak senden korksun! öyle bir sana bağla ki adamları, yağmurda çamurda bile çalıştırsın seni
    Bindik bi alamete, gediyoz kıyamete

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı tarick06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bazen belinizin kopacağını düşündüğünüz anlarda, ... lan supervisorunu deyip ilk bulduğunuz yere oturup yarım saat kalkmadığınız olabiliyor ayrıca bazen güneş öyle baıyoyr ki bir direğin gölgesi bile serinletebiliyor insanı. Ama parktaki en serbest ( kafaya göre geziyon), en interaktif, ilginç diyaloglar dolu iştir kanımca. Eğer Türk'sen, bırak kodak senden korksun! öyle bir sana bağla ki adamları, yağmurda çamurda bile çalıştırsın seni
    öyle yarım saat yatma gibi bişey düşünmeyin bence..forumda kodak supervisor u var.. ayrıca belli noktalar var fotoğraf çekimleri için..her fotoğrafçının bir bölgesi var o civarda çekebiliyosunuz...karakterlerle çekilen fotoğraflar ve girişte ve etrafta dolaşan insanlar..also rollercoasterlarda otomatik çekilen fotoğrafların kasada satışı...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Aç kalmadan, biraz birikimle döndürürse bu iş hiç fena olmaz

Üstad
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı betci1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aç kalmadan, biraz birikimle döndürürse bu iş hiç fena olmaz
    Aç kalmadan dönersin ama birikim yapma ihtimalin 0 bile değil

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar bu yaz wat ile gidiyorum amerikaya MSN paylaşımı yasak eklerseniz sevinirm biraz bilgiye ihtiyacım war
    Konu Ugur tarafından (17-05-2012 Saat 02:00 AM ) değiştirilmiştir.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı CaMuR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öyle yarım saat yatma gibi bişey düşünmeyin bence..forumda kodak supervisor u var.. ayrıca belli noktalar var fotoğraf çekimleri için..her fotoğrafçının bir bölgesi var o civarda çekebiliyosunuz...karakterlerle çekilen fotoğraflar ve girişte ve etrafta dolaşan insanlar..also rollercoasterlarda otomatik çekilen fotoğrafların kasada satışı...
    Biz su parkında çalıştığımız için serbesttik ama eğlence parkı kısmı dediğin gibi.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

beyler bayanlar şuna dikkat edin kodak advance düzeyince ingilizce ister bnm bi arkadaşım geçen sene kodakta çalışmaya gitti işletmeci arkadaşımın ingilizcesini beyenmedi ve almadı işe.. siz şimdi burda iş fuarına gdioz mülakat yapıyoz diceksiniz şunu unutmayın iş fuarlarında mulakat yaptıgınız kişiler işverenler deil sadece sponsor firmanın temsilcileri onlar onay verdi diye işim hazır sanmayın sakın işveren sizi almassa almıyor sözleşmeyi iyi okuyn işveren belirli durumlarda işten çıkarma hakkını saklı tutar yazıyor..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

aslında yaptığın işin cok fazla ingilizce isteyen bir yanı yok kasiyer değilsen bir kaç cümleyi bilmen yeterli oluyor ama iş görüşmesine gelen işverenler işi biraz sıkı tutuyor örneğin geçen yıl iş görüşmesinde bileğinde dövmesi olan bir kız arkadaşi işe almamıştı ancak ben gittiğimde dövmeli çalişanlar görmüştüm sadece tshirt altına dovmeyi kapatacak
    bileklik ya da uzun kollu kazaklar giyerek çalışıyorlardı.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben advis ile gorustum kodak isi isin, fakat onun bi secenek olmadigi, sadece artik en son asamada is bulamayanlara ayarlandigi soylendi.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı uguryazici Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben advis ile gorustum kodak isi isin, fakat onun bi secenek olmadigi, sadece artik en son asamada is bulamayanlara ayarlandigi soylendi.
    ben boyle bir olay oldugunu dusunmuyorum buyuk ihtimal şirketin elindeki işleri katılımcılara dengeli dagıtmaya çalışmasıyla alakalı olabilir ya da o işte senin zorlanacağını düşündüğü için böyle birsey demiş olabilirler iş kolay bir iş degil cunku biz geçen yılın başında başvurmuştuk ve o işte çalışmıştık bu yılda aynı şeyi yaptık hiç problem çıkmadan kabul ettiler kodak işi ile ilgili sorularınız olursa yanıtlayabilirim Chicago Six Flagse 2. kez gidiyorum bu yıl.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı fatih91 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beyler bayanlar şuna dikkat edin kodak advance düzeyince ingilizce ister bnm bi arkadaşım geçen sene kodakta çalışmaya gitti işletmeci arkadaşımın ingilizcesini beyenmedi ve almadı işe.. siz şimdi burda iş fuarına gdioz mülakat yapıyoz diceksiniz şunu unutmayın iş fuarlarında mulakat yaptıgınız kişiler işverenler deil sadece sponsor firmanın temsilcileri onlar onay verdi diye işim hazır sanmayın sakın işveren sizi almassa almıyor sözleşmeyi iyi okuyn işveren belirli durumlarda işten çıkarma hakkını saklı tutar yazıyor..
    Bir süreden sonra ağzını açmayıp insanlara sadece fotoğraf makinesini göstererek anlaşıyorsun usta ne ingilizcesinden bahsediyon sana ekstra bir getirisi yokken çok müşterinin fotosunu çekecem gibi hırslara kapılırsan o başka. onun dışında işveren de bir şey demiyor. Adamlar seni tripod olarak alıyorlar işe satış temsilcisi olarak değil pek...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Saatlik ücreti 8.5 dolardır, fotoğraf başına komisyon falan yok. Ayrıca kasada da çalışabilrsiniz fotoğraf çekmeye de çıkabilirsiniz bu supervisorınızın görev dağılımına bağlıdır. İş gayet zor bir iştir fakat ingilizcenizi daha iyi geliştirebileceğiniz başka bir iş daha söyleyemem. Geçen sene çalıştım biliyorum ( NJ, six flags). İşinizin çok zor olacağını bilerek gidiniz, aksi takdirde hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Bunun dışında gayet eğlenceli bir iştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı tarick06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bazen belinizin kopacağını düşündüğünüz anlarda, ... Lan supervisorunu deyip ilk bulduğunuz yere oturup yarım saat kalkmadığınız olabiliyor ayrıca bazen güneş öyle baıyoyr ki bir direğin gölgesi bile serinletebiliyor insanı. Ama parktaki en serbest ( kafaya göre geziyon), en interaktif, ilginç diyaloglar dolu iştir kanımca. Eğer türk'sen, bırak kodak senden korksun! öyle bir sana bağla ki adamları, yağmurda çamurda bile çalıştırsın seni
    +9999999

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhaba arkadaşlar, sonunda biz de bir iş sahibi olduk Kodak fotoğrafçılık işini kabul ettim ve mülakatı geçtim. Çalışma belgesi de geldi.Saatlik 9 dolar konaklama ilk ay 300, diğer aylar 200 dolar. Ayrıca ilk ay 250 dolar deposito var. Saatlik ücret ve 2. ve 3. aylardaki konaklama ücreti bana cazip gözüktü.Ayruca artık bir iş seçmenin zamanı çoktan gelmiş, geçiyordu. Las Vegas ta hayat çok pahalı olabilir ama artık 2. sınıf yerlerde takılırız. =) Umarım iyi olur.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlarlar NJ deki six flags great adventure da çalısmayı düsünüyorum tecrübesi olanlar yardım edebilirmi

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar, fotoğrafçılık hakkında gidenler biraz daha ayrıtınlı yorum yazabilirler mi? Eğlenceli mi ? Zorlukları neler ? Tavsiye eder misiniz fotoğrafçılığı ?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)