Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 17 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mrytle Beach'de Konaklama

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Standart Mrytle Beach'de Konaklama

Bu yaz Mrytle Beach'e gidecek olan arkadaşlardan konaklama hakkında fikri olanlar var mı ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

aynen myrtle beach hakkında konaklama bilgisi cok yaralı olucak benim için bu yaz marriot otelde calısıcam

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar hiç mi yok ya myrtle beachte konaklama önerisi olan??

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ahhh myrtle beach ahhh, baska bır yer orası, baska bır dıyar sımdı orada konaklama konusunda sıkıntı etmenıze hıc gerek yok. ıkıncı hatta ucuncu ıs bulurmuyum endısesı bıle tasımanıza gerek yok. "mıkemmel yer zatı" sıkıntı, keder etmeye gerek de yok. sırketlerınız zaten konaklama ayarlamıstır. hadı dıyelım ayarlamadı, etraf agzına kadar otel, motel, hostel, ev, araba, dukkan, ınsan dolu gıt ya da sor bırıne. hadı bu dedıgım son dakıka olayları. bazı tıpler vardır kı onların ıcınde ben de varım. ılla herseyım dayalı duzenlı olacak, ben gıtmeden hersey hazır tam takır olacak dıyen cınsler. o zaman bana mesaj atacaksınız (soyle olacak kalacagınız tarıhler, ısyerlerınız google map da tam konumu, en fazla aylık kac para verebılırsınız konaklamanıza) seklınde. hadı bakalım

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı mrtkryln Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu yaz Mrytle Beach'e gidecek olan arkadaşlardan konaklama hakkında fikri olanlar var mı ?
    Alıntı cem_zkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen myrtle beach hakkında konaklama bilgisi cok yaralı olucak benim için bu yaz marriot otelde calısıcam
    Alıntı Alkaseltzer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar hiç mi yok ya myrtle beachte konaklama önerisi olan??
    Sımdı beyler, yardımcı olmya calısayım ama bana sunları ıletın lutfen. ucunuz aynı evde yasar mısınız? aylık kac para verebılırsınız? ısyerlerınıze en fazla kac dakıka uzaklıkta olmasını ıstıyorsunuz? 3 ay mı kalacaksınız 4 ay mı? tamam? hadı bakalım

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı muratrecon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sımdı beyler, yardımcı olmya calısayım ama bana sunları ıletın lutfen. ucunuz aynı evde yasar mısınız? aylık kac para verebılırsınız? ısyerlerınıze en fazla kac dakıka uzaklıkta olmasını ıstıyorsunuz? 3 ay mı kalacaksınız 4 ay mı? tamam? hadı bakalım
    Neden olmasın aynı evde kalma olayı olabilir.

Aylık 300-350 dolar gibi bir fiyat normal değilmidir ? Yürüme mesafesinde olması öncelikli tabi ki.

Haziran sonu gidip Ekim başı dönecem ben.Diğer arkadaşlarda yazarsa daha iyi olur.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

haziran 12 işbaşı , eylül sonu dönüş benim de hocam. Kalacak yer olsun da uyar gerisi

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Myrtle Beache gidecek olanlardan ses seda yok ki iletişime geçelim.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Beyler bende Mrytle Beach'e gidiyorum,24 haziranda yola çıkıyor.Benim iş veren evi ayarladı.Garden City Beach'de okyanısa 2 blok ötede,iş sözleşmesindekine göre büyük güzel bir ev haftalık 50 dolar vericem.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ahhh myrtle beach ahhh, baska bır yer orası, baska bır dıyar sımdı orada konaklama konusunda sıkıntı etmenıze hıc gerek yok. ıkıncı hatta ucuncu ıs bulurmuyum endısesı bıle tasımanıza gerek yok. "mıkemmel yer zatı" sıkıntı, keder etmeye gerek de yok. sırketlerınız zaten konaklama ayarlamıstır. hadı dıyelım ayarlamadı, etraf agzına kadar otel, motel, hostel, ev, araba, dukkan, ınsan dolu gıt ya da sor bırıne. hadı bu dedıgım son dakıka olayları. bazı tıpler vardır kı onların ıcınde ben de varım. ılla herseyım dayalı duzenlı olacak, ben gıtmeden hersey hazır tam takır olacak dıyen cınsler. o zaman bana mesaj atacaksınız (soyle olacak kalacagınız tarıhler, ısyerlerınız google map da tam konumu, en fazla aylık kac para verebılırsınız konaklamanıza) seklınde. hadı bakalım
    usta özel mesaj atamıyorum sana eğer sen atabilirsen konusalım, kolay gelsin

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı james Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyler bende Mrytle Beach'e gidiyorum,24 haziranda yola çıkıyor.Benim iş veren evi ayarladı.Garden City Beach'de okyanısa 2 blok ötede,iş sözleşmesindekine göre büyük güzel bir ev haftalık 50 dolar vericem.
    dostum Mc donalds da mı calıscaksın. gecen sene bende garden city beach daydım sonradan myrtle beach e taşındım ve oraların kurdu oldum diyebilirim sormak istediğiniz soru varsa beyler yardımcı olabilirim. arkadasın da dediği gibi myrtle beach cennettir. ancak garden city beach için aynısını söyleyemicem. eger tahmin ettiğim yerde (yani benim kaldığım ve daha sonra dayanamayarak ayrıldığım yerde ) kalacak ve mcdonalds da calıscaksan Allah yardımcın olsun.

Hayalperest Watçı OoOzancan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

Neden olmasın aynı evde kalma olayı olabilir.

Aylık 300-350 dolar gibi bir fiyat normal değilmidir ? Yürüme mesafesinde olması öncelikli tabi ki.

Haziran sonu gidip Ekim başı dönecem ben.Diğer arkadaşlarda yazarsa daha iyi olur.
    merhaba bende marriotta çalışam ev arkadaşı arıyorum kendime 25 haziranda gidip. Ekim başında döneceğim.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı aserkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    usta özel mesaj atamıyorum sana eğer sen atabilirsen konusalım, kolay gelsin
    mesaj ıcın, asagıya tıklayınız

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Myrtle beache gidecekler ses verin.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Acilll

[QUOTE=muratrecon;182524]ahhh myrtle beach ahhh, baska bır yer orası, baska bır dıyar sımdı orada konaklama konusunda sıkıntı etmenıze hıc gerek yok. ıkıncı hatta ucuncu ıs bulurmuyum endısesı bıle tasımanıza gerek yok. "mıkemmel yer zatı" sıkıntı, keder etmeye gerek de yok. sırketlerınız zaten konaklama ayarlamıstır. hadı dıyelım ayarlamadı, etraf agzına kadar otel, motel, hostel, ev, araba, dukkan, ınsan dolu gıt ya da sor bırıne. hadı bu dedıgım son dakıka olayları. bazı tıpler vardır kı onların ıcınde ben de varım. ılla herseyım dayalı duzenlı olacak, ben gıtmeden hersey hazır tam takır olacak dıyen cınsler. o zaman bana mesaj atacaksınız (soyle olacak kalacagınız tarıhler, ısyerlerınız google map da [/B]

.ŞİRKET Bİ YER AYARLADI AMA DEPOZİTO 600Ş Kİ BU BENİ ÇOKCA AŞAR.ALTERNATİF ARIYORUM ACİLLL YARDIM.
    Konu ozgursum tarafından (14-03-2015 Saat 02:48 AM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Acilll

mesaj ıcın, asagıya tıklayınız
    hocam şirket ayarladı ama 600ş depozito ve ki bu beni fazlasıyla aşıyor....

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar şirket ayarladı ama 600ş depozito istiyor.ben aylık 400 450 ye kadar verebilirim.acillll alternatif arıyorum please!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)