Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Neden bu kadar ucuz?(United Airlines ve Air Canada)

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Standart Neden bu kadar ucuz?(United Airlines ve Air Canada)

Merhaba arkadaslar is secimi yaptiktan sonra biraz da biletlere bakayim derken cok garip birseyle karsilastim. Ya bir yerleri yalnis goruyorum veya bir yeri isaretlemiyorum anlamadim gitti.Simdi gecen sene yaklasik 950 dolar odeyip houstona uctugum ve newyorkdan dondugum bileti bu sene nasil oluyor da 680 dolar civari bir fiyata temin edebiliyorum. Biri yardim etsin.capsi ekliyorum buraya. Nedir bu bileti bu kadar ucuz yapan.

2013 self WAT katılımcısı olmayi cok istiyordu ama tekrardan full gidiyor. Olaya gel....

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

hangi site burası

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

ya neden ucuz diye soru mu olur Cin maliymis ondan bulmussun ucuz bileti al gitsin

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya neden ucuz diye soru mu olur Cin maliymis ondan bulmussun ucuz bileti al gitsin
    Al demesi kolay. Ben senin yerinde olsam ben de al gitsin derdim.

Simdi bi de soyle dusun ; sn sinifim ikinci kez gidiyorum 2.80 ortalamam var ama, insan yine de bi acaba red yer miyim diyo icinden.

O yuzden ne kadar ucuz olsa da simdilik vize reddine full iadesi olan ve tarih degisikligi ucretsiz olan biletler ilgi alanimda. Ama vizesi sonuclanip da tarihleri kesin olan arkadaslar icin bicilmis kaftan.

Bakin tarihleri kesin olup vize alan diyorum, Daha sonra bir degisiklikte 100-150 euro istediler mi zor durumda kalirsiniz.

Alıntı wesley Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hangi site burası
    Orbitz.com
    2013 self WAT katılımcısı olmayi cok istiyordu ama tekrardan full gidiyor. Olaya gel....

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Amerikan doları kanada dolarından daha değerli olduğu için kanada şirketi de kendi piyasasına göre ucuzdan satmaya kalkmıştır sorun olmaz yani

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bende Houston a ucak bileti aldım , 690 $ a lufthansadan .

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı Deadline Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende Houston a ucak bileti aldım , 690 $ a lufthansadan .

Hangi firmmedan aldin sartlari neler?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

baya ucuzmuş ben şimdi mrytle beach'e bakıyorum 1150$ dan aşağı bilet yok.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı captain89 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hangi firmmedan aldin sartlari neler?
    Ben kendim kredi kartıyla lufthansa.com dan aldım . İade edilemez , 120 Euro karşığında tarih değişikliği yapılabilinir . Almanya/Frankfurt aktarmalı . Sabah 05.50 de İstanbul'dan kalkış öğlen 13.50 de Houston ' a varış.
    Konu Deadline tarafından (11-04-2013 Saat 08:52 PM ) değiştirilmiştir.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Ben kendim kredi kartıyla lufthansa.com dan aldım . İade edilemez , 120 Euro karşığında tarih değişikliği yapılabilinir . Almanya/Frankfurt aktarmalı . Sabah 05.50 de İstanbul'dan kalkış öğlen 13.50 de Houston ' a varış.

aldigin fiyat hakkaten cok iyimis.Insallah bi degisiklik olmaz.Donusu nerden aldin peki?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

aldigin fiyat hakkaten cok iyimis.Insallah bi degisiklik olmaz.Donusu nerden aldin peki?
    Insallah.Bende 1-2 haftadır araştırıyordum sanırsam yenı sefer koydu lufthansa ondan böyle ucuza geldi,az önce kontrol ettım aynı bilet 200 $ pahalanmış . Dönüşü de Houston dan aldım , sen New York dönüşlü araştırıyorsun galiba ?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Ben myrtle beache gideceğim ama new yorkdan dönüş yapacağım.Gidiş geliş ayrı ayrı almam gerek değil mi?

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Insallah.Bende 1-2 haftadır araştırıyordum sanırsam yenı sefer koydu lufthansa ondan böyle ucuza geldi,az önce kontrol ettım aynı bilet 200 $ pahalanmış . Dönüşü de Houston dan aldım , sen New York dönüşlü araştırıyorsun galiba ?
    Donus de mi houston dan? Ya travel?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Donus de mi houston dan? Ya travel?
    Batıyı gezmeyi düşünüyorum , ille de new york u göreceğim diye bi düşüncem yok . Arabayla yada ne biliyim uçakla Californiya ya gidilebilinir diye düşünuyorum. Sen tabi benden tecrubelisin sen daha iyi bilirsin , Sen ne düşünüyorsun travel hakkında , geçen yıl nereleri gezmiştin ?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

evet bu site gerçekten de ucuzmuş lakin bizim ne zaman tarih değiştirecegimiz için ve vizeden de geçebileceğimiz garanti olmadığı için iadeli biletlere kayıyoruz.ilerde ne olacağı belli olmaz.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Batıyı gezmeyi düşünüyorum , ille de new york u göreceğim diye bi düşüncem yok . Arabayla yada ne biliyim uçakla Californiya ya gidilebilinir diye düşünuyorum. Sen tabi benden tecrubelisin sen daha iyi bilirsin , Sen ne düşünüyorsun travel hakkında , geçen yıl nereleri gezmiştin ?

Batiyi gezmeyi dusunuyosun da houston donuslu niye aldin bileti o zaman.

arabayla kaliforniya ya gidilmez yani gidilir ama sartlari cok zorlamak lazim. ucakla da 150 dolar civari.....Sen biraz aceleci davranip da hata etmissin gibi geldi ama hayirlisi bakalim

Ben gecen sene newyork ve civarini gezebildim sadece. bu sene ise bir miktar da yanimda goturup california miami ordan new york olacak gibi gorunuyor.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Batiyi gezmeyi dusunuyosun da houston donuslu niye aldin bileti o zaman.

arabayla kaliforniya ya gidilmez yani gidilir ama sartlari cok zorlamak lazim. ucakla da 150 dolar civari.....Sen biraz aceleci davranip da hata etmissin gibi geldi ama hayirlisi bakalim

Ben gecen sene newyork ve civarini gezebildim sadece. bu sene ise bir miktar da yanimda goturup california miami ordan new york olacak gibi gorunuyor.
    merhaba. ben de bu yaz wat yapacağım. gideceğim yer San Diego. ben de senin gibi california miami ve newyork yapmayı istiyorum. yazını görünce sormak istedim. nasıl geçti, zorluklar, konaklamalar hakkında bana biraz bilgi verebilir misin ?

Deneyimli Watçı kaanmert92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16

Dostum ben 9 hazira sabah istanbul amsterdan- amsterdam detroit- detroit norfolk gidişli (hava alanlarında 1.30 saat yada 2.30 saat bekleme var uzun değil). Dönüşte newyork-paris, paris-istanbul şeklinde bilet aldım fiyatıda yazayım 558euro şeklinde 1541 tl mi öyle bişi yapıyordu sanırım ( fiyatı kesin hatırlamıyorum ama euro olan doğru). O yüzden bu bilet iyi bence
    2011 Virginia Beach Housekeeping - 2012 Virginia Beach Bike Rental Attendent and Scooper-2015 Virginia Beach (inş) Scooper

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)