Merhaba arkadaşlar,

1-Nasip olursa los angelesa gidiyorum haziranın 15inde ve en uygun fiyatlar Air Canada için var.Ayrıca Austrian Airlines da olabilir.Sizce hangisini tercih etmeliyim.Bi sorununu kusurunu gören daha önce oldumu?Uçak tercihimi yapamadım bir türlü yardımınızı bekliyorum.

2-Ayrıca reklam vermek istemiyorum ama bir siteden alıyorum kredi kartına 12 ye bölüyorlar.Umarım bir sıkıntı olmaz ?

3-Diğer sorum: bileti alacakken internette şu yazıyor : "Lütfen listedeki ülkeler için transit vizenizin olduğundan emin olunuz : Avusturya,Kanada,Türkiye " bu transit vize olayı nedir? ben bunu ilk defa duyuyorumda.

4-Son sorum ise Stopover olayını bileti alırken bildirmemiz mi gerekiyor?Mesela Air canada bileti alacakken kurallar kısmında "1 STOPOVER PERMITTED IN EACH DIRECTION AT EUR 75.00 EACH 1 IN AREA 1 IN EACH DIRECTION.

NOTE - EACH STOPOVER TAKEN UTILIZES A PERMITTED TRANSFER. UNLESS RESTRICTED BY ROUTING ATTACHED TO FARE RECORDS." yazıyor. Bu ne anlama geliyor örneğin newyorkta dönüşte 1 hafta kalmam için ne yapmam gerekiyor.Oraya gidince oradan mı yaptırılacak işlemler yoksa buradan bileti alırken mi yapmamız gerekiyor işlemleri?

Bilgilendirilmeyi bekliyorum yardım lütfen !