Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 36 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TW 2013 Resmi Uçak Bileti Kampanyası

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Exclamation TW 2013 Resmi Uçak Bileti Kampanyası

TW 2013 Uçak Bileti Resmi Kampanyası Başladı!

Online form için tıklayın: http://www.turkishwat.net/index.php?page=ucakbileti

2009, 2010, 2011, 2012 sezonlarının ardından 2013 Work and Travel ekonomik uçak bileti organizasyonu resmen başladı. Bu sezon organizasyonumuza 10 gün kadar geç başlamamızın nedeni Work and Travel katılımcılarına özel hava yolu fiyatlandırmalarının, sisteme henüz yeni girilmiş olmasıdır. Bir önceki sene organizasyonumuzdan faydalanarak en ekonomik uçak biletlerini almış olan üyelerimizden bazılarına ait mesajlar için tıklayın: http://www.turkishwat.net/tw-ucuz-bi...2012-a-13.html

ABD'deki tüm tokasyonlara en uygun WAT uçak biletleri “En iyi fiyat garantisi ile birlikte” artık Turkishwat’ta! Satın alacağınız biletler "Öğrenci" sınıfından olup tarih değişiklikleri aynı sınıftan olmak koşulu ile ÜCRETSİZDİR!

Vize Reddi Durumunda %100 Ücret İadesi!

Henüz vize görüşmesine gitmediyseniz ve ekonomik uçak biletlerinden yararlanamayacağınızı düşünüyorsanız üzülmeyin! Gideceğiniz lokasyon belli ise biletinizi yine alabilirsiniz. Turkishwat üzerinden alacağınız biletler öğrenci sınıfı olması nedeniyle yine yapılan özel anlaşmalar neticesinde vize reddi durumunda bilete ödemiş olduğunuz bedel isteğiniz dahilinde kesinti olmaksızın %100 iade edilir.

Kurulduğu günden bu yana Work and Travel alanında çeşitli organizasyonları ile birlikte binlerce öğrenciye hizmet veren Turkishwat.com, 2013 Yaz sezonunda yine WAT öğrencilerini düşündü ve havayolu şirketleri ile görüşmeler yaparak sizlere en uygun WAT uçak biletleri temin edilmesi adına büyük bir organizasyona imza attı. Artık siz de en uygun WAT Öğrenci Uçak Biletlerine Turkishwat.com kanalıyla kolayca ulaşabileceksiniz.

İstanbul (IST) - New York (JFK) 499 Euro’dan başlayan fiyatlarla….

Bilet fiyatlarını nasıl öğrenebilirim?

Bilet Satışı ile ilgilenen danışmanlarımız Turkishwat üzerindeki “Canlı Destek” programlarından sizlere günün belirli bölümlerinde ( 09.00-19.00 saatleri arasında) hizmet verecekler. Canlı Destek bağlantısını kullanarak danışmanlarımızla online görüşüp, uçuş tarihlerinizi vermek suretiyle bilet fiyatlarınızı öğrenebilir, hatta anında rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Rezervasyonumu yaptırdım. Biletimi nasıl temin edeceğim?

Yaptırmış olduğunuz rezervasyonun biletleme işlemini birkaç şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
    1- İnternet üzerinden online olarak (Canlı Destek ve E-Mail aracılığıyla)
    2- Mesai saatleri içerisinde (09.00-19.00) 0-212-241 00 47 numaralı hattan ulaşarak
    3- GEON Turizm ofislerine uğrayarak.

Tercih edebileceğim ödeme şekilleri nelerdir?

Bilet ücretini peşin, kredi kartı ile tek çekim ya da banka komisyon ücretleri bilet fiyatlarına eklenerek kredi kartı ile taksitli olarak ödeyebilirsiniz.

S.S.S

1- Biletin iadesi mümkün mü?

Vize reddi alınması durumunda ücretiniz kesintisiz olarak iade edilir. Peşin ödemelerinizde ofislerimizden veya banka transferi yoluyla; kredi kartı ödemelerinizde ise biletin alınmış olduğu havayolu şirketine bağlı olarak 30 gün süre içerisinde kredi kartınıza iadesi yapılır.

2. Bilette değişiklik yapabilecekmiyim? Şartları nelerdir?

Aynı sınıfta yer bulunması durumunda yapacağınız ilk değişikliği ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. İlk değişiklikten sonra yapacağınız değişiklikler bileti almış olduğunuz havayolu şirketinin değişimde ücret politikasına göre farklılık göstermektedir. Detaylı bilgiyi satış temsilcilerimizden öğrenebilirsiniz.

3. Değişikliği nasıl yaparım?

Biletleriniz için değişiklik taleplerinizi bilet@geontour.com adresine mail atarak yada mesai saatleri içerisinde 0-212- 241 00 47 numaralı hattan ulaşarak bildirebilirsiniz.

4. Bu biletler neden bu kadar uygun?

Satın alacağınız tüm biletler “Öğrenci Bileti” kategorisinde yer almaktadır. Turkishwat.com mevcut portföyü ve havayolu şirketleri ile yapmış olduğu özel anlaşmalarla birlikte şirketlerden en uygun fiyatları tedarik edebilmektedir. Geçmiş dönemlerde Turkishwat.com’da yapılan bilet organizasyonlarının başarısı ve yüksek sayıdaki ekonomik bilet satışları bu fiyatların ortaya çıkmasına doğrudan etki etmiştir.

5. Sadece ABD için mi uçak biletleriniz mevcut?

Hayır dünyanın herhangi bir noktasına da biletleme yapabiliriz

Daha fazla bilgi almak için bizlere aşağıdaki iletişim adreslerinden ulaşabilirsiniz.

bilet@geontour.com

Canlı Destek Linki (ANA SAYFANIN SAĞ ALTINDAKI UÇAK BİLETİ İKONU)
    Telefon: 0-212- 241 00 47

Mesai Saatleri dışında Canlı Destek Panellerinden bize mesaj bırakan arkadaşların aşağıdaki bilgilere yer vermeleri önemlidir.

İsim Soyisim
    Telefon No
    Gidiş Dönüş Tarihleri ve Rotası

Geon Turizm
    Geon Turizm En Ucuz Yurtdışı Yurtiçi Uçak Biletleri
    Halaskargazi Cad.No: 275-277 Kat:3 Osmanbey-Şişli / İSTANBUL

Referanslarımızdan Bazıları:

Alıntı hunterTR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar ben biletimi TW aracılığıyla aldım ve çok iyi oldu açıkçası. Firmamın anlaşmalı turizm şirketi bana 760 euro fiyat vermişti aynı yere. Ama TW aracılığı ile 660 euro'ya aldım. Açıkçası böyle bir fark oluncada sizi bilgilendireyim dedim.

biletlerini alanlar burada toplansın. Alacaklarada yardımcı olmuş oluruz. Nereye gideceksiniz, Nekadara aldınız ?

Aynı zamanda sayım yapalım bakalım yıllık nekadar TW üyesi yararlanıyor.

Bu arada bu sayfada bulacağınız fiyatlar kesinlikle en ucuz fiyat olduğunu söylemeliyim. (Öğrenci Bileti olarak)

Ben İstanbul-Valparaiso(Fort Walton Beach) 660 euro ya aldım. Gidiş Air-France aktarmalı Dönüş Delta direk uçuş. Tarih değişikliği 1 sefer ücretsiz. Vize reddi durumunda da kesintisiz iadesi mevcut. Tamamen öğrenciye yönelik bu kampanya için tekrar teşekkür ediyorum

http://www.turkishwat.net/tw-bilet-o...ampanyasi.html

.
    Alıntı Victory Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uzun zamandır forumu takip ediyordum ama üyeliğimi bilet sayesinde aldım ve bu organizasyonda emeği geçenlere teşekkürü borç bildim.birsürü acentaya gittim en ucuz bulduğum bilet 548 euroydu turkishwat sayesinde biletimi 507 euroya almış oldm . tekrar tekrar teşekkürler.herkese hayırlı watlar))))))
    Alıntı skyline26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    istanbul - boston 20 haziran gidiş
    new york - istanbul 10 ekim dönüş

herşey dahil 555 euro mükemmel fiyat gidiş aktarmalı dönüş direk uçuş

Teşekkürler TURKISHWAT

Teşekkürler [Fiorex]
    Alıntı Projectorr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    istanbul-salt lake city
    newyork-istanbul hemde direkt uçuş 715euro rezervasyon yaptırdım inşallah en yakın zamandada alıcam biletimiayrıca bu kampanyayı yapan TURKISHWAT EKİBİNE ve GEON TURİZME TEŞEKKÜRLER
    Alıntı __Bilal__ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biletimi bugün almış bulunmaktayım
    istanbul - boston 10 haziran gidiş
    new york - istanbul 5 ekim dönüş

herşey dahil 535 euro, gidiş air france aktarmalı, dönüş delta ile direk uçuş

Teşekkürler TURKISHWAT

Teşekkürler [Fiorex]
    Alıntı kid Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    baya ucuza ayarlıyorlar çok garip açıkçası niye bu kadar ucuz?
    Alıntı SaiLorBoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    istanbul-new york gidiş paris aktarmalı air france, dönüş direk delta 545 euro biletimi bugün aldım turkishwat.net ve GEON turizme çok teşekkürler.
    Alıntı talca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    foruma biraz vefasızlık ettik sanırım.bilet var dediler hemen geldik. rezervasyonumuzu yaptırdık. affet bizi turkishwat. allah razı olsun sizden. ist-newyork gidiş donüş aktarmasız 529 Euroya almış bulunuyorum. delta airlines ile direk uçuş ayrıca... valla arkadaşlar forum falan pek kullanım alanım değil ancak bunu paylaşmak istedim... herkesin iyi bir yaz geçirmesini dilerim...
    Alıntı Özgür Hacıoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şirketimin 635 euro dediği bilete , turkishwat bilet ekibi 600 euro dediler. SAnırım bu bileti alacağım.

Rota :

24 Haziran İstanbul Atatürk - Paris ( Aktarma ) - Boston
    25 Eylül New York JFK - İstanbul Atatürk ( Direkt Uçuş )
    Alıntı Özgür Hacıoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biletimi bugün aldım, turkishwat aracılığıyla Geon turizmden.

İstanbul - Paris
    Paris- Washington = Air France

New York - İstanbul = Delta Airlines.

Teşekkürler Turkishwat ve Geon turizm.
    Alıntı dogus_can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşekkürler biletimi bende burdan aldım.
    16 haziran paris- ny (jfk)Air france
    dönüş ny (jfk)- istanbul Delta
    529 euro...
    yaklaşık 1 aydır bilet bakıyorum en uygunu buydu. tekrar teşekkürler bu fiyat çok iyi oldu.
    Alıntı viking23 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende bietmi turkishwat aracılığıyla aldım

İstanbul - Paris
    Paris- new york Air France

New York - İstanbul = Delta Airlines.529 euro
    bilet almayı düşünen arkadaşlara tavsiye edilir

Alıntı porkandtravel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dün aldım bende biletimi,

istanbul - washington ( paris aktarmalı ) air france ile

washington - istanbul ( amsterdam aktarmalı ) klm ile

fiyatı 554 euro ki gayet uygun !

bileti osmanbey'de bulunan ofislerinden aldım, gayet neşeli bir ortam vardı ofiste ağırlamaları olsun, muhabbetleri olsun turkishwat ve geon turizm ekibine çok çok teşekkürler.
    Alıntı frktslc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende bietmi turkishwat aracılığıyla aldım

İstanbul - Paris
    Paris- new york Air France

New York - İstanbul = Delta Airlines.540 euro
    bilet almayı düşünen arkadaşlara tavsiye edilir

25 haziran-5 ekim
    Alıntı charlie_ksk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    birkaç aydır staj programı için bilet arayan ve uzun zamandır bu organizasyonu bekleyen biri olarak turkishwat&geonturizm işbirliği sayesinde gerçekten de çok iyi bir fiyat aldım ve rezervasyonumu yaptırdım. )(istanbul to denver>580 euro) kolaylık tanıyan ilgili arkadaşlara teşekkürlerimi sunuyorum..!
    Alıntı sum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nihayet bende bugün biletimin rezervasyonunu yaptırdım, ısrarla THY istedim ve sonunda biletler birazcıkta olsa ucuzladı.
    IST-JFK nonstop, THY biletimi tüm vergiler, işlem ücretleri vs dahil 650€ ya aldım.
    Tarihlerimde 10 haziran-30 eylül
    Bu süreçte sabırla bana yardımcı olan Melih arkadaşıma ve bilet organizasyonunda emeği geçen herkese çok teşekkür ederim!
    Alıntı Sukey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben de tw'den biletimi alanlardanım, thy 650 euro.
    bana daha önce 800 euroya bilet satmaya çalışan şirket bu fiyatı duyunca inanamadı 'bence fiyatı bi sorgula, thy'den bu fiyat olmaz, iyi araştır' gibi şeyler söyledi.
    ama ben tw'ye güveniyorum ve bu fiyata bilet buldukları için teşekkürler ederim
    Alıntı gulbeseker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, bende biletimi Turkishwat organizasyonundan aldım ve fazlasıyla memnunum. Biletimi THY den 650 € ya aldm, IST-JFK arası 16/06-30/9 tarihlerim.
    THY nin biletlerinin indirime girmesini baya bekledim ama beklediğime değdi, diğer yerlerden daha da ucuza almış oldum biletimi. Bu süreçte bana yardımcı olan TW ekibine çok teşekkür ederim.
    Alıntı yavru_penguen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar bende biletimi aldım
    İstanbul-Orlando 10 haziran gidiş
    New York- İstanbul 10 eylül dönüş 585 euro
    Emeği geçen herkese teşekkür ederm
    Alıntı Username Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İstanbul Atatürk Havalimanı-Washington D.C Dulles 14 haziran

NY JFK-İstanbul Atatürk 25 Eylül

aynı uçuş THY da 2 bin lira kusurken ben 1600 liraya aldım

Teşekkürler TurkishWat

edt: __Bilal__ teşekkürler
    Alıntı KalouSolas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ISTANBUL - PARIS
    PARIS - SALT LAKE CITY 10 HAZİRAN

NEW YORK - ROME
    ROME - ISTANBUL 28 EYLÜL

Bileti GEON Turizmden 735 euro ya aldım Betül hanım çok yardımcı oldu saygılarımı sevgilerimi gönderiyorum buradan.

Peşin edit: Teşekkürler TurkishWat
    Alıntı Projectorr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ISTANBUL ATATURK PARIS CHARLES DE GAULLE
    PARIS FR CHARLES DE GAULLE SALT LAKE CITY SALT LAKE CITY INTL 10 HAZİRAN

NEW YORK JOHN F KENNEDY ROME FIUMICINO
    ROME FIUMICINO ISTANBUL ATATURK 28 EYLÜL

ewet KalouSolasla beraber bu bileti alcaz inşallah..13gün önce rezervasyon yaptırdığım biletimi o zaman alamamıştım fakat yarın biletimi alacağım arada ufak bir farkla olsada en iyi ve en uygun fiyat turkishwat ve geon turizmde dün geon turizm osmanbeydeki ofise gittik herkes çok ilgilendi ve yardımcı oldu Betül hanıma ayrıca teşekkür ederim yardımlarından dolayı..
    Alıntı ephellicious Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    biletimi turkish wat aracılığı ile aldım. Turkish wat a çok teşekkürler 595 euro ve roma aktarmalı new york.
    Alıntı Ausbursa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    14june ist to chicago
    4sept. chicago to jfk
    7sept. jfk to istanbul .......... just 605 euro

.......................................thanks TurkishWat & Geon Turizm )))))))))))))))
    admin (at) turkishwat.net

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

işte beklenen kampanya geldi sonunda peki bilet isteğimizi burda msj olarak belirtme şansımız var mı canlı destek şuan gözükmüyor.?

Tecrübe Puanı
    10

Alıntı Chopin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    işte beklenen kampanya geldi sonunda peki bilet isteğimizi burda msj olarak belirtme şansımız var mı canlı destek şuan gözükmüyor.?
    Şimdi görebiliyor olmanız gerekiyor.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Herkesin merakla beklediği kampanya sonunda başladı.Tüm üyelere hayırlı olmasını diliyorum.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

hayırlı olsun herkese , bilet diye yanıp tutuşan arkadaşlarımıza ilaç gibi geldi

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Bilet kampanyasi herkese hayirli ugurlu olsun.....
    2013 self WAT katılımcısı olmayi cok istiyordu ama tekrardan full gidiyor. Olaya gel....

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

işte beklenen organizsyon los angeles a bi bilet bakiyim hemen

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Hadi hayırlı olsun. Görüşmeye çalışıyorum fakat mesai saatleri içinde olmasına rağmen unavailable diyor. Bir sorun mu var?
    Yazın Newport, Rhode Island!

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Kampnya nn belli bi tarihi varmi en son ne zmna kadr?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı ewerest Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kampnya nn belli bi tarihi varmi en son ne zmna kadr?
    biz vizeyi alalımda bunlar kolay ewerest

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı AnakinSkywalker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    biz vizeyi alalımda bunlar kolay ewerest
    gaza gldm birden

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

live chat diyor ama kimse yok karşıda ben daha ilk defa katılıyorum çözemedim bu işi. mümkünse los angeles'a gidecektim ben.

Tecrübe Puanı
    10

Alıntı Jasonn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    live chat diyor ama kimse yok karşıda ben daha ilk defa katılıyorum çözemedim bu işi. mümkünse los angeles'a gidecektim ben.
    Olabildiğince online destek sağlanmaya çalışıyor ancak ulaşamadığınız zamanlarda bilet@geontour.com adresine email atabilir veya belirtilen numaralardan mesai saatleri içinde arama yapabilirsiniz.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı mesuttt72 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gidiş istanbul chıcago 19 hazıran
    donuş new york istanbul 10 ekım
    1662 tl.nasıl uygun bır fıyat mıdır daha uygunu bulunur mu bılet alanlar aldıkları fıyatları yazarsa ne guzel olur..
    bu bilet yetişkin mi öğrencimi alırken dikkat ette sonra iadesi olmayan tarihleri değiştirilebilir bilet niye almadım diye pişman olma derim fiyat iyi gibi gözüküyor.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bilet için fiyat sorgulamasını nasıl yapabilirim??

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı marxqman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bilet için fiyat sorgulamasını nasıl yapabilirim??
    Sitede sağ en altta bir banner var. "En ucuz Work & Travel uçak bileti" diye. Oraya tıkla açılan pencereden bilgilerini (Gideceğin yer, tarih vs) yaz. Daha sonra sana dönüş yaparlar.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

gidiş istanbul chıcago 19 hazıran
    donuş new york istanbul 10 ekım
    1662 tl.nasıl uygun bır fıyat mıdır daha uygunu bulunur mu bılet alanlar aldıkları fıyatları yazarsa ne guzel olur..

Ben geçen yıl bu organizasyon yolu ile almıştım biletimi 4-5 lira farkla bana da aynı fiyatı çıkarmışlardı (Atatürk Hv Lmn.- Dulles Airp. (D.C)

1550 liraya buldum yine bir yer fakat sanırım orası da değişiklik hakkı tanımıyor.

Bileti direkt gidip yerlerinden de alabilirsin ben öyle yapmıştım,fiyatları da ayrıca cok iyi,%98 acenta ve diğer kuruluşlardan daha ucuza veriyorlar.

güvenilirliği konusunda şüphen olmasın

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

UT benim için İstanbul-Billings,Montana(2aktarmalı), newyork-istanbul(tek aktarmalı) bileti 915€ ya bulmuş çok pahalı gibi geldi bana bu konuda forumun başlattığı kampanya için mail attım fakat geri dönmediler
    sizce ne yapmalıyım?

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

donerler yarin alttaki canli detsege tikla ya d telefon ac, bu sene cok yuksek su ana kadarki fiyatlar, nisan ilk 15 gunde kampanya bekliyorum firmalardan umarim yani

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben bıletımı aldım ama trwattan degıl..trwat aynı bılete 705 euro dedı ben 660 euroya aldım..bılet alırken ıyı arastırın her zaman daha uygunu bulunur benden solemesı...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Bende biletimi aldım TW 2013 organizasyonu ile hemde thy kendi bilet hattından telefonla aldığım fiyatın 80 eur altında aldım geon turizmden ( teşekkürlerimi iletiyorum Betül hanım'a ; Benim non stop olduğu için bi değişiklik farketmiyordu ama thy dan alabileceğim en düşük seviyeden aldığımı düşünüyorum .. Bu faaliyete yardımcı olanlara teşekkürler ...
    What an experience .!!

Tecrübe Puanı
    10

ben bıletımı aldım ama trwattan degıl..trwat aynı bılete 705 euro dedı ben 660 euroya aldım..bılet alırken ıyı arastırın her zaman daha uygunu bulunur benden solemesı...
    Mesut TW sana 658EU fiyat vermiş. O da kök fiyata yakın en düşüğü olsun diye sembolik fiyat. Neden 2 EU daha fazla verdin?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben aynı gün uçuşunu 915euroya buldum turkish wattan 1120 euro fiyat verdiler herkese daha ucuz fiyat çıkaran turkish wat bana neden daha pahalı fiyat çıkarıyor anlamış değilim!! neden ben?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı marxqman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben aynı gün uçuşunu 915euroya buldum turkish wattan 1120 euro fiyat verdiler herkese daha ucuz fiyat çıkaran turkish wat bana neden daha pahalı fiyat çıkarıyor anlamış değilim!! neden ben?
    montano ya uçuş pahalı zaten. benim arkadaşlarımda oraya gidecekler benden pahalıya geliyor uçuşları

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı shinoda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mesut TW sana 658EU fiyat vermiş. O da kök fiyata yakın en düşüğü olsun diye sembolik fiyat. Neden 2 EU daha fazla verdin?
    vermedı sadece ole bi bilet var dediler sonrada sana donerız dedıler donen olmadı,hatta aradım bursaya yonlendırdıler orayı aradım onlarda 805 euro fiyat verdıler...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı sanane Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    montano ya uçuş pahalı zaten. benim arkadaşlarımda oraya gidecekler benden pahalıya geliyor uçuşları
    haklısın montanaya biletler pahalı ama benim kafamı karıştıran olay başka. forumda bir sürü yazı okudum ve genelde burdan turkishwat'dan alanlar daha ucuza almışlar.neden aynı turkishwat bana daha pahalı fiyat verdi onu anlamadım bu arada sen nereye gidiyosun uçak biletini ne kadara aldın arkadaşların montana biletlerini aldılar mı?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Her zaman iyi fiyatlar olmayabiliyor duruma göre ucuz olanı seçmekte fayda var Bende thyden daha düşük ücret bekledim fakat olmadı telefondaki bayanda daha ucuz ise thynin internet sitesini tercih etmemi söyledi.

Bu şekilde bir tavsiye vermesi alışveriş yapmamış olsakta güvenilir olduğu algısını oluşturdu benim için

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben mesajı yazdım ama 3-4 gün once henuz donus olmadı

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Mail attim, formu doldurdum hala bir donen eden olmadi keske bizde faydalanabilsek organizasyondan..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Bende arama yaptrdığımda tw thy nin sitesiyle hemen hemen aynı fiyatları söyledi açıkçası geçen yılki gibi bi kampanya göremedim ayrıca mesaj atıyoruz cvap verilmiyor.sisteme bağlanmıyor.Başka firmadan 655 € ya 22 haziranda new yorka bilet buldum 1-2 gün içinde alacağım galiba.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)