Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sunset Pool Management

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Standart Sunset Pool Management

Forumda arattım ama yeteri kadar bilgi bulamadım.Burası hakkında bilgi veya tecrübeye sahip olan biri paylaşabilir mi acaba?Bir RSV değil onu biliyoruz.

Şimdi Sunset Pools a bende sizin gibi ilk defa gideceğim.Edindiğim bilgileri burada paylaşacağım

Öncelikle mülakat soruları ile başlayalım.

-Neden Amerikaya gelmek istiyorsun?(gezmek istiyorum derseniz,where do u want to see diye muhakkak soracaktır)
    -Neden cankurtaran olmak istedin?
    -Hangi tarihler arasında çalışabilirsin?
    -Çalışmak istediğin belirli bir yer/bölge var mı?
    -Bizim ayarladığımız evlerde mi yoksa kendi evinde mi kalacaksın?

bunlar ve uzantıları sorular,genel olarak kalıp bu.

Diğer bilgiler

Sizi oraya vardığınız havalimanından/tren istasyonundan vb. den alacaklar ve bunun için kesinlikle ucret ödemeyeceksiniz

Eğer erken giderseniz ,erken işe başlayabilirsiniz

Lifeguard sertifikanız varsa(Türkiye den alınan belge için biri net bir bilgi yazarsa iyi olur) - red cross lifeguard certificate- haliyle training ücreti ödemiyorsunuz

Saatlik ücret 8 dolar

Evler de genelde çoğunluk olmuyor-muş(6 bulgar 1 türk, 5 türk 2 rus gibi)

Evler en az 5 kişilik olacak.

Kira bedeli 460 dolar

Training ücreti 270 dolar civarlarında

Oraya gittiğinizde alacağınız lifeguard takımı(tişört,mayo,ufak çanta, düdük vb.) +75 -90 dolar

not:İzlenim olarak ise Ala Iatenco dan yola çıkacak olursak oldukça canayakın bir yaklaşımları var mülakat sırasında böyleydi ve attığım her maile ertesi gün cevabımı aldım
    ----

http://www.youtube.com/watch?feature...&v=aYQ-2JfTDq4

bu video da onlar tarafından hazırlanmış güzel bir video
    Konu Username tarafından (04-04-2013 Saat 03:50 AM ) değiştirilmiştir. Sebep: bilgilendirme

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Bugün mülakatta denilene göre isteğimiz doğrultusunda kendi ayarladığımız bir evde kalabiliyormuşuz.Ben havuzumu yine Silver Spring dolaylarında ayarladım eğer ordan 3-4 veya daha fazla kişi çıkarsa ev bulabilirim.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Username Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün mülakatta denilene göre isteğimiz doğrultusunda kendi ayarladığımız bir evde kalabiliyormuşuz.Ben havuzumu yine Silver Spring dolaylarında ayarladım eğer ordan 3-4 veya daha fazla kişi çıkarsa ev bulabilirim.
    Biz birkaç arkadaş sunset'te çalışıcağız.Mülakatlarda neler soruyorlar?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Bana pek bir şey sormadılar

Amerikaya ilk gelişin mi?
    Geçen yaz hangi eyalette/hangi şirkette çalıştın?
    Red Cross belgen var mı?
    Çalışma tarihleri?
    Bizim ayarladığımız evlerde mi kendi evinde mi kalacaksın?
    Çalışmak istediğin bir bölge/eyalet var mı?(Silver Spring/Maryland dedim ben)

yani 5-6 dk ya sürdü ya sürmedi.Mülakatı yapacağınız kişi çok tatlı konuşan bi kadın,çok rahat geçersiniz.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

çok teşekkürler umarım sorun çıkarmazlar.Hangi bölgedeki tercih edersin biz daha karar veremedikte.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Virginia tarafına giderseniz haliyle Virginia Beach e daha yakın olursunuz.Fakat eğer 21 yaşın altındaysanız girebileceğiniz ender barlardan biri Washington D.C de dir.Benim geçen yıl ki bölgem oldugu için ben yine Silver Spring i Seçtim Maryland de

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

ya bolgeler arasi o kadar mesafe yok , kuzey virginia ya da guney maryland oluyor genelde. Birbirlerine cok yakin yerler aslind bolgelerin hepsi. Yarim saat oynar arabayla .

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya bolgeler arasi o kadar mesafe yok , kuzey virginia ya da guney maryland oluyor genelde. Birbirlerine cok yakin yerler aslind bolgelerin hepsi. Yarim saat oynar arabayla .
    Arabayla en az 2-3 saat yol gittiler ev arkadaşlarım Silver Spring/Aspen Hill den Virginia Beach e tabii doğruluğu nedir bilmiyorum.Aynı şey hemen heen aynı mesafedeki Six Flags içinde geçerli.

Bana kalırsa Marylande gelsinler.En azından D.C gibi turistik bir merkeze metro mesafesinde ve dediğim eğlence yerleri cabası.Virginia da bana kalırsa günübirlik ya da gidip 2-3 kalınması gereken bir yer

ya da bana öyle geliyor

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

^yok yanlis anlamissin , benim soyledigim sey su , virginia daki havuzlarla ve konaklamalarla , maryland deki havuz ve konaklamalar cok yakin birbirine, arabayla yarim saatlik mesafe icinde tum konaklama ve havuzlar. Virginia beach 3-4 saatlik araba mesaefesinde zaten. O bolgede yasadim ben 1.5 sene, DC nin guney batisi(Virginia) ya da kuzey batisinda(Maryland) calisiliyor. Ikisi de benzer yakinlikta DC ye . Ondan cok takmayin lokasyona.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ^yok yanlis anlamissin , benim soyledigim sey su , virginia daki havuzlarla ve konaklamalarla , maryland deki havuz ve konaklamalar cok yakin birbirine, arabayla yarim saatlik mesafe icinde tum konaklama ve havuzlar. Virginia beach 3-4 saatlik araba mesaefesinde zaten. O bolgede yasadim ben 1.5 sene, DC nin guney batisi(Virginia) ya da kuzey batisinda(Maryland) calisiliyor. Ikisi de benzer yakinlikta DC ye . Ondan cok takmayin lokasyona.

Doğrudur hocam,konaklamalar kısmını atlamışım sanırım

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Şimdi Sunset Pools a bende sizin gibi ilk defa gideceğim.Edindiğim bilgileri burada paylaşacağım

Öncelikle mülakat soruları ile başlayalım.

-Neden Amerikaya gelmek istiyorsun?(gezmek istiyorum derseniz,where do u want to see diye muhakkak soracaktır)
    -Neden cankurtaran olmak istedin?
    -Hangi tarihler arasında çalışabilirsin?
    -Çalışmak istediğin belirli bir yer/bölge var mı?
    -Bizim ayarladığımız evlerde mi yoksa kendi evinde mi kalacaksın?

bunlar ve uzantıları sorular,genel olarak kalıp bu.

Diğer bilgiler

Sizi oraya vardığınız havalimanından/tren istasyonundan vb. den alacaklar ve bunun için kesinlikle ucret ödemeyeceksiniz

Eğer erken giderseniz ,erken işe başlayabilirsiniz

Lifeguard sertifikanız varsa(Türkiye den alınan belge için biri net bir bilgi yazarsa iyi olur) - red cross lifeguard certificate- haliyle training ücreti ödemiyorsunuz

Saatlik ücret 8 dolar

Evler de genelde çoğunluk olmuyor-muş(6 bulgar 1 türk, 5 türk 2 rus gibi)

Evler en az 5 kişilik olacak.

Kira bedeli 460 dolar

Training ücreti 270 dolar civarlarında

Oraya gittiğinizde alacağınız lifeguard takımı(tişört,mayo,ufak çanta, düdük vb.) +75 -90 dolar

not:İzlenim olarak ise Ala Iatenco dan yola çıkacak olursak oldukça canayakın bir yaklaşımları var mülakat sırasında böyleydi ve attığım her maile ertesi gün cevabımı aldım
    ----

Sunset Pools video for Students and Agencies - YouTube

bu video da onlar tarafından hazırlanmış güzel bir video
    Konu Username tarafından (04-04-2013 Saat 02:44 AM ) değiştirilmiştir. Sebep: ekleme

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Selam ben de bu sene ilk defa gidicem, fakat ben ev felan saçmedim oraya gidnce onlar yönlendirmeyecek mi? :S Ve bölgede seçmedim yine oraya gidince dağıtım yapılacak denedi bana ???

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhaba ben bu sene haziranın başında işe başlayacağım ama tek gideceğim için biraz tedirginim sunsetle ilgili deneymlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bu sene tekrar sunset pool a gidecek olan var mi ?
    ben başvurdum Pazartesi mülakatım olacak galiba güncel bilgilendirme yapabilecek olan varsa çok iyi olur

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)