Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 55 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 55 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Rsv Pools

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ev ile calisacagin havuzun arasi genelde yuruyus mesafesinde oluyor.Havuzla evi olabildigince yakin yerlerde ayarliyorlar.Ama az da olsa otobus kullanmak yada bisiklet kullanmak zorunda kalanlarda oluyor...

Egitimde videolar izleyeceksiniz.Ornek olarak iste kalp masaji nasil yapilir, yaniklara mudahale nasil olur gibi cankurtaranin karsilasabilecegi konular izleniyor.Bu ogrenilenlerden bazilarini pratik olarak sinav oluyorsun, bazilarida testte karsina geliyor.Cok zorlamazlar testte.80 soruydu sanirim test sinavi.Yuzmede 500 metre degil korkmana gerek yok.300 yards diye geciyor yuzmen gereken mesafe..300 yardsta asagi yukari 270 metre yapar.Senden tek isteyecekleri bu mesafeyi ara vermeden yuzmen...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Peki işe genelde saat kaç gibi başlıyordunuz ne zaman bitiyordu ? Ve işten sonraları napıyordunuz
    Cevapların için sağol

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ise baslama saatin calisacagin havuza bagli.Genelde is basi 10da yapilir , havuz kapanisida aksam 8 de olur.Calistigin gunlerde yorgun olacagin icin pek aktif olamazsin.Cevredeki diger evlere gidersin sohbet felan.Haftalik 2 veya 3 gunun bos olur.O gunlerde washington ve cevre eyaletleri gezebilirsin.Mesela Newyork Washington arasi 4-5 saat otobus fiyatlarida epey ucuz.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Özel olmayacaksa çalışma aylarındaki yaşadığın en güzel 3 anını paylaşır mısın ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı .gizem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özel olmayacaksa çalışma aylarındaki yaşadığın en güzel 3 anını paylaşır mısın ?
    Bu sorudan nasil cevaplar bekliyorsun bilmiyorum ama aklima sirasiyla gelen 3 tane onemli olayim ...

1-ilk yazimda havuz menejerimin isi birakip kacmasindan sonra , beni menejer yapmalari ve kacan elemanin saatlerinin bir kismini bana overtime olarak vermeleri.
    2-yine ilk yazimda sezon sonunda havuzdakilerin guzel bir miktar bahsis vermeleri.
    3-gecen yaz kasirga yuzunden havuza agac devrilmisti.ustelik haftasonuna denk geldi.yogun olacagi bir zamanda havuz bu yuzden iki gun kapandi ve sadece temizlik yaptik.Insanlarin olmadigi bir havuzda calismak cok guzeldi.

Neyse bunlar bir yana havuzda rahatlikla eglenirsin merak etme, biraz konusman yeterli havuza gelenlerle, arkasi gelir..havuzda oyle cok buyuk mudahale etmek zorunda kalacagin bir olayda olmaz..en azindan 2 yazdir sadece bir ciddi kurtarma olayi duydum.onuda zaten gazeteye haber yaptilar.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

dua et düzgün biriymiş arkadaş yoksa burada bu soruya cevap olarak yazacakları yüzünden banlanabilirdi de

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Başka başından geçen eğlenceli anılarını da özel mesaj olarak atabilirsin bana sorun yok

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Başka başından geçen eğlenceli anılarını da özel mesaj olarak atabilirsin bana sorun yok
    neyse

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ne neyse ?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

1) Evler 4 değil ,en az 5 en fazla 7 kişiliktir(ki çoğunlukla 7)

2) Evlerde her türlü eşya yok.Kişi sayısı kadar yatak(sadece yatak),Bir uzun koltuk ve bir küçük masa,buzdolabı ve değişik bir çatal bıçak seti var ki onları atıp yenisini alacaksınız.(normal ekmek,et kesmeye bile bıçak yok sette)

3)'''Buraya katılmak için lisans olsun olmasın seçmelere girersiniz. Bunlar derine dalma ve cisim çıkarma ile 200 mt. yüzmedir.'''

-Yüzme 300 metre,eğer su da boğulacak durumda değilseniz geçersiniz.
    -Sabah 7-9 da başlayıp akşam 9-10 da biten bir eğitimden bahsediyoruz burada
    -Oraya varışınızı çarmbaya ayarlayın çünkü sınav sadece perşembe ve hatırladıgım kadarıyla cuma günleri yapılıyor.Ola ki erken giderseniz,boşuna vakit ve para kaybedersiniz.

4)Training %90 Longmead Crooside 1 havuzunda olacak ki bu havuz,genel olarak ''ölü' bir havuz.Burada çalışacak olanlar genel olarak yaprak temizlemek dışında başka bir işle uğraşmayacak.Longmead Crooside 2 de ise başınızda Elvan abi bir nimet ve illet olacak kendisi çok iyi bir insandır,disiplinlidir ve ''Rize''lidir.Bu havuzda günde 400+ kişinin geldiği görülmüştür.O yüzden yüksek tempoda çalışamayacaksanız başka havuza geçin.

5)Norbeck Grove havuzunda çalışacaklar ise otobuse para vermek istemiyorsa 100$ civarında bir bisiklet alıp günde 15-20 km arası yol katederek yolu bedavaya getirebilirler.

6) Orada Nemanja diye bi Sırp abimizle tanışacaksınız.Çok iyi bir insandır ama hatanızı yakalamasın ,azarlar,çok azarlar ve clock out yaptırıp eve gönderir.

7)Saatleri havuzlara göre değişir eğer çok lifeguard olan bir havuzsa fix 40 saatle gidersiniz.Fakat az ve çoğunlukla Amerikalıların çalıştığı bir havuz ise ,günde minimum 45 saat alırsınız.

8)Oraya gitmeden önce muhakkak Elvan ile bağlantıya geçin ve telefon numarasını alın aksi takdirde benim düştüğüm durumlara düşebilirsiniz(kaybolmak gibi)

Özetle,sıkı ve disiplinli çalışırsanız,iyi saat alırsınız,işverenleriniz de iş arkadaşlarınız da sizi sever RSV böyledir

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı gkhncy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sorudan nasil cevaplar bekliyorsun bilmiyorum ama aklima sirasiyla gelen 3 tane onemli olayim ...

1-ilk yazimda havuz menejerimin isi birakip kacmasindan sonra , beni menejer yapmalari ve kacan elemanin saatlerinin bir kismini bana overtime olarak vermeleri.
    2-yine ilk yazimda sezon sonunda havuzdakilerin guzel bir miktar bahsis vermeleri.
    3-gecen yaz kasirga yuzunden havuza agac devrilmisti.ustelik haftasonuna denk geldi.yogun olacagi bir zamanda havuz bu yuzden iki gun kapandi ve sadece temizlik yaptik.Insanlarin olmadigi bir havuzda calismak cok guzeldi.

Neyse bunlar bir yana havuzda rahatlikla eglenirsin merak etme, biraz konusman yeterli havuza gelenlerle, arkasi gelir..havuzda oyle cok buyuk mudahale etmek zorunda kalacagin bir olayda olmaz..en azindan 2 yazdir sadece bir ciddi kurtarma olayi duydum.onuda zaten gazeteye haber yaptilar.

Havuzdaki topu çalıp eve götüren biri olarak,Milen beni tekrar istemedi

Bu yaz gidiyo musun abi tekrar sen?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Milen in seni istememe nedeni gecen sene isi sezon bitmeden birakman olabilir Anlastim ben milenle , vizeyi alabilirsem gidecem bu yazda..sende yine cankurtaranlik istiyorsan , rsv olmadi , community pools u dene..rsv gibi saglam firma

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Milen in seni istememe nedeni gecen sene isi sezon bitmeden birakman olabilir Anlastim ben milenle , vizeyi alabilirsem gidecem bu yazda..sende yine cankurtaranlik istiyorsan , rsv olmadi , community pools u dene..rsv gibi saglam firma
    Orası bariz zaten ama o kadar şeyden sonra eğer kalsam zaten daha büyük hatalar olurdu.Ricalar ettik tabii ama olmadı.

Sunset Pools la ayın 25 in de mülakatım var yani büyük ölçüde işlemlerim tamam oradayım ben de bu yaz

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Sunset pools da asagi yukari ayni bolgede,yine yakin olacaz desene,neyse yeni isin hayirli olsun bir onceki sayfada yazdigin rsv pools yazisi icinde tesekkurler, cogu zaman sadece iyi seyler anlatiliyor, senin yazdiklarin gibi olumsuzluklarda var..bende bir kac ek yapayim..Longmead havuzlari biri az insanin geldigi olu bir havuz, biride cok insanin geldigi, buna bagli olarakta cok ciddi calisilan eglenceye pek vakit kalmayan bir havuz..Leisure World havuzlari ise sadece yaslilar icin calisan havuzlar burda da pek eglence olmaz..sonuca varirsak bu havuzlarda calisacaklar Aspen Hill bolgesinde kalacak ..pek sevilen bir yer degil

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Sunset pools da asagi yukari ayni bolgede,yine yakin olacaz desene,neyse yeni isin hayirli olsun bir onceki sayfada yazdigin rsv pools yazisi icinde tesekkurler, cogu zaman sadece iyi seyler anlatiliyor, senin yazdiklarin gibi olumsuzluklarda var..bende bir kac ek yapayim..Longmead havuzlari biri az insanin geldigi olu bir havuz, biride cok insanin geldigi, buna bagli olarakta cok ciddi calisilan eglenceye pek vakit kalmayan bir havuz..Leisure World havuzlari ise sadece yaslilar icin calisan havuzlar burda da pek eglence olmaz..sonuca varirsak bu havuzlarda calisacaklar Aspen Hill bolgesinde kalacak ..pek sevilen bir yer degil
    Abi iftarlarda toplanırız yine ama size bi top borcum var benim.

Ayrıca evde ev arkadaşınız-ya da arkadaşlarınızla- bir probleminiz olursa olaya o an müdahale edip etki edebilecek birilerine ulaşın.Sakın ortam yumuşar,düzelir diye beklemeyin.Sonra benim gibi erken döner ve bir daha RSV de çalışamazsınız

Aspen Hill konusunda bir şey demek istemiyorum sürpriz olsun.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaslar merhaba bende bu yil RSV de caliscam Marylande bir iki sorum olucak gidenlere iyi para kazandiniz mi yani ikinci bi is olmadan mutlu donermiyim overtime olayi nasil bize burda (Bulgaristan) 50/55 saat calisma imkani var dediler haftada ha bu arada facebook fln verin tanisalim

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar ds formu gelen var mı?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı kemotofb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar merhaba bende bu yil RSV de caliscam Marylande bir iki sorum olucak gidenlere iyi para kazandiniz mi yani ikinci bi is olmadan mutlu donermiyim overtime olayi nasil bize burda (Bulgaristan) 50/55 saat calisma imkani var dediler haftada ha bu arada facebook fln verin tanisalim
    kazancin travel yapmaya yeter, ama yetersiz bulursan mc donals ta ikinci is bulmak kolay , ssn kartini alinca..50 -55 saat ise zor , herkese denk gelmez bu saatler normal calisma haftalarinda, belki son haftalarda amerikalilar isi birakinca 50-55 lere cikabilirsin...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı umitanil77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ds formu gelen var mı?
    Umit ds formu gelene kadar firmanın vize randevusu alsın benim 30 nisan görüşmem o zamana kadar gelicekmiş dsler yani rsv nin
    What an experience .!!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Rsv pool inc

Arkadaşlar daha önce Gaithersburg/maryland'de RSV pools bu işi yaptım. Anlaşmalarınızda Washington DC yazabilir ama iş Maryland eyaletinin gaithersburg şehrindedir.
    ilk gittiğiniz dönemde etrafı keşfetmeniz epey zaman alıcaktır. Size elimden geldiğince hatırlayabildiğim, kendi yaşadığım sizin de yaşamınızı istediğim/istemediğim şeyleri paylaşmak isterim.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Size güzel bir haber vereyim rsv ye gidicek olanlar bulgarlardan çoğu red almış busene çok sıkıymış bulgarlara karşı abd konsolosluğu bu yüzden sadece 20 kişi geliyormuş bu sene ve hepimiz gider gitmez 40+ çalışıcakmışız .)

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı lm.Ali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Size güzel bir haber vereyim rsv ye gidicek olanlar bulgarlardan çoğu red almış busene çok sıkıymış bulgarlara karşı abd konsolosluğu bu yüzden sadece 20 kişi geliyormuş bu sene ve hepimiz gider gitmez 40+ çalışıcakmışız .)

bu bilginin kaynagi kim ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Rsv ile calisacak arkadaslari gitmeden bilgilendirmek isterim. Gecen yaz orada calistim. Merak ettiginiz her sey ve kendi tavsiyelerimi paylasmak isterim. Ozel mesaj atabilirsiniz

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

bu bilginin kaynagi kim ?
    Walla yayılmasın bu dediklerim ama durum böyle milen kara kara düşünüyormuş amerikan çalıştırır ama onlar taby bizim gibi ucuza çalışmıyorlar yani 15-16 $ alıyorlar. Ayrıca fazla yayılmasın bence

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba arkadaslar
    an itibariyle vizeyi almis bulunmaktayim. rsv pools tarafindan kabul edildim, ben de orada caliscagim, 13 haziran 2013 tarihinde gidecegim. umarim guzel gecer.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)