Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 55 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Rsv Pools

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Post Rsv Pools

Merhaba arkadaşlar bu yıl Rsv Pools'da çalışacak arkadaş var mı gitmeden tanışalım

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

German town dayım kings vi village da hatta milene özellikle belirttim
    Konu ImTaLkative tarafından (23-02-2013 Saat 10:19 PM ) değiştirilmiştir.
    What an experience .!!

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bende varım )

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

German town nasıl bi yer ki diğerler yerlere göre daha iyiyse bende senle geliyim

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

en büyük havuzları orda ayrıca kuzenim var orda yaşayan o yüzden oranın olmasını istedim bide güzel bi yer ya sonucta yakınız downtown a
    What an experience .!!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Açıkçası benim pek bi bilgim yok orayla ilgili neresi en güzeldir neresi değil hiç bilmiyorumm

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı umitanil77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende varım )
    Alıntı .gizem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Açıkçası benim pek bi bilgim yok orayla ilgili neresi en güzeldir neresi değil hiç bilmiyorumm
    Öğrenmek çok süreni almaz merak etme en güzel özellikleri 30$ verip newyork a gidebilmektir sanırım yakın her yere
    What an experience .!!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Plajlara vs ne kadar uzaklıkta ki acaba ?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ImTaLkative Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öğrenmek çok süreni almaz merak etme en güzel özellikleri 30$ verip newyork a gidebilmektir sanırım yakın her yere
    Maryland eyaletini tercih etmekteki esas neden zaten NY ve gezilebilecek yerlere yakın olmasıdır zaten. O yüzden iyi bir tercih yaptık diyebilirim

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı .gizem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Plajlara vs ne kadar uzaklıkta ki acaba ?
    Tüm gün havuzda yüzen insanları izlemekten sıkılmayıp birde yüzmek için plajlara gitmeyi mi düşünüyorsun? İnsan sudan sıkılır 3 ay boyunca

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hhaha evet doğru söylüyosun aslında ama bir İzmirli olarak denizi plajı kumu görücem! olmadan olmaz

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Herkese selamm bende bu yaz RSV deyim.Talkative daha önceden tecrübelimisin yoksa iyi mi araştırdın neresi daha güzelse adamları kafalayıp oraya gidelim hepimiz

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hahaha doğru söylüyosun gizem bende bir izmirli olarak diyorum o plaj görülecek arkadaşş denizsiz yaşayamayız
    Konu K.R.C.N tarafından (24-02-2013 Saat 03:45 AM ) değiştirilmiştir.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı K.R.C.N Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese selamm bende bu yaz RSV deyim.Talkative daha önceden tecrübelimisin yoksa iyi mi araştırdın neresi daha güzelse adamları kafalayıp oraya gidelim hepimiz
    Onlar geliceğiniz saate göre ve havuz durumlarına göre yerlerinizi önceden belirliyorlar şanlısınız oranin manager larından biride türk ayrıca çok iyi bir işveren rsv pools çok fazlasıyla bilgim var onlar hakkında daha önce hiç gitmedim ama olabilicekler içinde iyi bir işveren
    What an experience .!!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Onlar geliceğiniz saate göre ve havuz durumlarına göre yerlerinizi önceden belirliyorlar şanlısınız oranin manager larından biride türk ayrıca çok iyi bir işveren rsv pools çok fazlasıyla bilgim var onlar hakkında daha önce hiç gitmedim ama olabilicekler içinde iyi bir işveren
    Bende sormuştum çalışacağımız yeri seçebiliyor muyuz yoksa rasgele mi diye rasgele demişti bende bilseydim senin gibi istek yapardım Değerlendirirler isteğini heralde.Umarım hepimiz için güzel bir yaz geçer.Orda da görüşürüz aynı yerde çalışmasakta yakın yerlerde olacağız Ben 10 haziran gibi gitmeyi düşünüyorum umarım iyi ortamı olan bir havuza verirler .

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Başka bildiğiniz şeyler var mı arkadaşlar Rsv Pools ile ilgili ?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı K.R.C.N Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende sormuştum çalışacağımız yeri seçebiliyor muyuz yoksa rasgele mi diye rasgele demişti bende bilseydim senin gibi istek yapardım Değerlendirirler isteğini heralde.Umarım hepimiz için güzel bir yaz geçer.Orda da görüşürüz aynı yerde çalışmasakta yakın yerlerde olacağız Ben 10 haziran gibi gitmeyi düşünüyorum umarım iyi ortamı olan bir havuza verirler .
    Değerlendirme yapmazlar sanırım ya çünkü hiç bi yeri bilmiyorsun sonuçta bende işte biras torpil gibi oldu bu ondan yani ayrıca 10 haziranda gidicem bende konuşalım beraber uçarız
    What an experience .!!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart rsv

peki arkadaşlar interviewde neler soruyorlar ben bugün giricem yardımcı olurmusunuz

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı cml166 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki arkadaşlar interviewde neler soruyorlar ben bugün giricem yardımcı olurmusunuz
    Once kendinden ve ailenden bikac bilgi veriyorsun nerde okudugun hobilerin ailenin isleri vs. oraya ne zaman gidebilecegini sorarlar.bunun disinda su an calisiomusn yada gecmiste buna benzer bir is yaptinmi ogrenmek istiyorlar.Is tanimini da iyi bil orda calisirken nelerden sorumlu olacagini.sirket hakkinda da rsv hakkinda neler biliyorsun die sorabilir.bide klasik seni neden secmeliyiz sorusu. en son sende bikac soru sor mutlaka.benim aklima gelenler bunlar fazla surmuyor zaten max 7 8 dakika umarim iyi gecer basarilar

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Değerlendirme yapmazlar sanırım ya çünkü hiç bi yeri bilmiyorsun sonuçta bende işte biras torpil gibi oldu bu ondan yani ayrıca 10 haziranda gidicem bende konuşalım beraber uçarız
    iyi olur valla vizeyi aldiktan sonra konusuruz ucak olayini

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

mülakat iyi geçti arkadaşlar verdiğiniz kopyalar için teşekkürler )

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

milen ile mi yaptın mülakatı?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı umitanil77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    milen ile mi yaptın mülakatı?
    evet milen ile yaptım fakat hala alınıp alınmadığım hakkında bi bilgi yok

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bende bu sene RSV Pool'ta yım izmirden giden arkadaşlar varsa irtibata geçebiliriz.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bende son iki yaz rsv pools bunyesinde calistim. Akliniza takilan sorular olursa cevaplayabilirim.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı gkhncy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende son iki yaz rsv pools bunyesinde calistim. Akliniza takilan sorular olursa cevaplayabilirim.
    iki kere gittigine gore memnundun heralde. Isin isleyisiyle iglili biraz bilgi verirsen , konaklamalar nasil olur gibi,Isle konaklama arasi uzak mi , tam olarak bolgesi neresi , maddi acidan tatmin edici mi , is zor mu , bu sene gidecekler var genelde , duzgun detayli bilgi olmasi iyi olabilir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ben de RSV'ye gidicem fakar ortalamam 0.70 vize çıkmaz gibi

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iki kere gittigine gore memnundun heralde. Isin isleyisiyle iglili biraz bilgi verirsen , konaklamalar nasil olur gibi,Isle konaklama arasi uzak mi , tam olarak bolgesi neresi , maddi acidan tatmin edici mi , is zor mu , bu sene gidecekler var genelde , duzgun detayli bilgi olmasi iyi olabilir.

Evet isten epey memnundum.Iki yaz da cok iyi gecti.Hatta vize alabilirsem bu yazda ayni yerde calisacam.Genelde bu bilgiler is secerken veriliyor ama bilmeyenler belki olabilir

Havalimanina indigimizde Rsv pools tan bir elaman karsiliyor ve kalacagimiz eve kadar goturuyorlar.Bu hizmet bedava.Is washington gibi gozukuyor ama havuzlar maryland eyaletinin Gaithersburg, Germantown, Silver Spring, Rockville, Olney gibi sehirlerinde bulunuyor.Calisacaginiz havuza en yakin yerde sizlere konaklama sagliyorlar.Firmanin sagladigi evlerde kalmak mecburi.Evlerde 5 yada 7 kisi kaliniyor.Aylik kira 2011 yazinda 350 dolar, 2012 yazinda 375 dolardi.Bu seneki fiyatlardan henuz haberim yok.Geldik ilk gunlerimize: iki gunluk belli tarihlerde duzenlenen egitim ve sinavina girmeden calismaya baslayamiyoruz.egitim sonunda gecenler Red Cross belgesi aliyor.Iki gunluk egitim sonunda gecenler ertesi gun SSN alinmasi beklenmeden ise basliyor.Minimum ucret 8 dolar saatlik.Haftalikta 40 saat garantisi var.Sezonun sonlarina dogru amerikali calisanlar isleri biraktiklari icin overtime alma olasiligi cok yuksek.Ayrica overtimelarda ucret 12 dolar oluyor.Kazanci iyi isin ama yasam bu cevrelerde pahali.Kazanci etkileyen en onemli faktor ise baslama tarihi.Ne kadar erken Amerikaya varirsaniz ilk haftalarda da overtime sansini yakalarsiniz.Rsv pools un en onemli avantajlarindan biri firmada surekli olarak calisan bir Turk var.Sadece bir telefonla sorunlarinizi cozebilir.Havalimaninda karsilamayada buyuk ihtimal bu Turk arkadasimiz gelecek.Belirtilmesi gereken en onemli konu ise, giden arkadaslar is tanimi lifeguard oldugu icin butun gun gunesin altinda bekleyeceklerini saniyorlar ama havuzun tum islerinden sorumluyuz, buna havuz ici, cevresi ve tuvaletlerinin temizligide dahil. Simdilik aklima gelenler bunlar. Bundan sonra soru cevap seklinde devam edebilirim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Evler ile iş arası mesafe nasıl peki ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Peki bu amerikada sınavın içeriği nedir. yazılı sınav bide yüzme mulakatı galiba. Yüzmede bize 500 metre dedi danışmanım. Orda kaç metre yüzdürd sizi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)