Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Forum hakkında

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Standart Forum hakkında

Bu yıl forumu çok sakin görüyorum.Ne zaman girsem aynı konula sabit ve pek fazla soru soran yazan çizen yok.Geçen yıl canlıydı mesela..Bu yıl bişey var sanki??

Bi önceki başlıgı yanlış yere açmıştım.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı inek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu yıl forumu çok sakin görüyorum.Ne zaman girsem aynı konula sabit ve pek fazla soru soran yazan çizen yok.Geçen yıl canlıydı mesela..Bu yıl bişey var sanki??

Bi önceki başlıgı yanlış yere açmıştım.
    geçen sene toplu görüşler ocakta başlamıstı şimdi martta ondan sakın

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Anladım dostum teşekkür ederim bilmiyodum..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Bence vize görüşmesindeki dedikodular yüzünden çoğu kişi umutsuzluğa düştü bende dahil :/

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

moderatör veya adminlerin sürekli forumu araştırsaydın bulurdun veya fazla konu açıyorsunuz açılmış konularda deneyin vb. uyarılarından olsa gerek.

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı eagle19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    moderatör veya adminlerin sürekli forumu araştırsaydın bulurdun veya fazla konu açıyorsunuz açılmış konularda deneyin vb. uyarılarından olsa gerek.
    Ama haksız da değiller be arkadaşım. Sürekli aynı konularda aynı şeyleri yazıyolar. Haliyle hep aynı hep aynı oku oku daral geliyor insana

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

kardesim yeni konu acmak zorund degilsin ki. Mevcut konuya devam olarak yazsan da ayni canlilik olacak forumda. Ayni konuda birlesirse tum yazilar , yeni gelen kisiler icin bilgileri daha kolay elde etmesi anlamina gelir. Surekli acil yardim , lutfen yardim gibi konular aciliyor. ya da mesela cedar point ohio konusu varken , Yeni konu acip buraya giden var mi diye soruluyor. Biraz arastirsa yuzlece mesajlik bilgi hazinesine ulasacak ama herkes kolayina kaciyor.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Siz anlamasanızda bizim niyetimiz sadece konuyu açan kişi için değil,ilerde aynı konuyu açmayı düşünecek kişi içinde bilginin tek bir konuda toplanmasını sağlamak.Vergi iadesi ile ilgili 2007 yılında açılan başlık varken yeni bi konu açmak çok ama çok yanlış.Bilhassa geçmişte hangi şirket ne kadar kesmiş kim hangi şirketi önermiş gibi faydalı bilgilerin olduğu bi konu dururken yeni konu açmak anlamsız.Yapılacak tek şey yeni konu açan kişiye eski konunun linkini verip bu konuyu incelemende fayda var demek oluyor.Ne farkı kaldı yeni konu açmanın?Bilakis sizlerin konu açıp forumu hareketlendirmesi taraftarıyız ama bu önceden açılmış konularla değil,serbest kürsü bölümünde canın mı sıkıldı konu aç yaz bişeyler..Kimse bişey demez..Ama bilginin asıl olduğu konularda farklı konu açılmasına karşıyız.

Efsane Watçı cAv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23

Uğur bu konuda haklı herhangi bir konu hakkında BİLGİ almak istersen ve bu bilgi hali hazırda mevcutsa her zaman açıp oraya bakabilirsin.Bunun için konuyu yeni bir alana taşıyıp, cevabını 1-2 mesajla aldığın içi boş konular oluşturmak kullanışsız ve gereksiz.Sadece kirlilik.

Yoksa diğer türlü bir duruma yorum yapan, bir düşünceyi paylaşan, subjektif fikir çıkışlı konular engellenmiyor.Aksine foruma tad katıyor.Bahsi geçen forum hareketliliğinin düşüş nedeni de bu konular azlığından kaynaklanıyor.

Ama sorun siz üyelerin ne istediğinde, ABD sürecini ve bu heyecanını bu forumda paylaşmak mı yoksa istediğin bilgiyi alıp çıkmak mı ? Siz arkadaşlarımın bir çoğu buradan istediğinizi alıyor ve gidiyorsunuz.Adam soruyu soruyor sorusuna cevaplar verilmeye çalışıyor bir bakmışsın bu adam bir daha siteye uğramamış.Sorununu nasıl çözdüğünü bilen yok.Buna sömürme denir benim lugatımda.İşin acı yanıysa bu duruma yapılacak birşey olmaması.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Belkide kimse yazmak istemiyor, onceden daha canliydi, herkez birseyler paylasiyordu, kimse kalmadi artik sanirim.
    Peki.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı azuhazu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Belkide kimse yazmak istemiyor, onceden daha canliydi, herkez birseyler paylasiyordu, kimse kalmadi artik sanirim.
    azu haklısın belki de ama şu da vardır, bir kişi düşün yardımcı olmaya çalışan ve 2-3 günde bir aynı soru ile konu açılıyor... adam da bıkar yeter ya aynı cevabı verip duruyorum diye. Konuların devamı gelse o konular içinde muhabbet çıkar zaten , hatırlıyorsun sen de her konu içinde muhabbet dönüyor. Ben bunun da etkisinin olduğunu düşünüyorum.

Profesyonel Watçı ByLyric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

Bu SENEKİ WORK AND TRAVEL İLE bir önceki yıllardaki work and travel ın durumu farklı da ondan...Merdiven altı firmalara teşekkürlerimi sunarım...
    ---wat where amazing happens---http://www.turkishwat.net/image.php?type=sigpic&userid=7507&dateline=1307807  820

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Forum canlanmis biraz iyi .. Hem bu bilgilerde tazelensin herkez ayni baslik tekrar acmasin.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Bırsey sorcam JFK 24 saat acik mi?
    Niyazi alaskadan dondu mu?

hehe uzun zaman oldu foruma girmeyeli..Hey gidi gunler hey!
    Yoneticilerde hakli be arakadasim. paylasim olmazsa,bilgi kirligi alip basini giderse,ayni sorulari arama yapmadan "ACIL" adi altinda sorarsaniz bi zaman sonra bayginlik geliyo ayni seyleri yazmaktan insana..

Efsane Watçı cAv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23

Alıntı watken Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bırsey sorcam JFK 24 saat acik mi?
    Niyazi alaskadan dondu mu?

hehe uzun zaman oldu foruma girmeyeli..Hey gidi gunler hey!
    Yoneticilerde hakli be arakadasim. paylasim olmazsa,bilgi kirligi alip basini giderse,ayni sorulari arama yapmadan "ACIL" adi altinda sorarsaniz bi zaman sonra bayginlik geliyo ayni seyleri yazmaktan insana..
    Niyazi döneminde forumda olmamama rağmen niyaziyle senin yaptığın o meşhur konuşma bilgisiyarımın arşivlerinde hala mevcut.Arada okuyup gülüyorum.Nereden gelmiş benim bilgisayarıma bir fikrim yok

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)