Sayfa 1 Toplam 7 Sayfadan 12345 ... SonuncuSonuncu
Toplam 194 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: wisconsin dells 2013

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Standart wisconsin dells 2013

Merhaba arkadaşlar bu sene wilderness hotel de housekeeper olarak çalışacağım arkadaşım da aynı yerde lifeguard olarak çalışacak....gidenlerle tanışalım özellikle buraya en ekonomik ve hızlı şekilde nasıl gidebiliriz bunu öğrenmek istiyorum chicago'Ya oradan otobüs ve tren varmış )

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba Kerem bende mayıs sonu wisconsin dells e gidicem chula vista da busser veya server olarak çalışcam sen ne zaman gitmeyi planlıyorsun

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Merhaba o işi bende düşünmüştüm ama sonra vazgeçtim wilderness geldi daha kafama yattı benim okulum 31 mayıs da bitiyor 3 haziran gibi gitmeyi düşünüyoruz arkadaşımla yada 2si olabilir pazar günü

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

biz de arkadaşımla birlikte gidiyoruz wilderness a.10 haziranda gitmeyi düşünüyoruz

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

biz sizden 1 hafta önce başlıycaz merve hanım arkadaşım lifeguard tabi onun sınavları falan da var ben direk başlarım heralde housekeeperim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhaba arkaşdaşlar bende 10 haziranda yolculuğa başlamayı düşünüyorum işim kalaharide tek gideceğim biraz korkularım var

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benim okul erken kapanıyor 23 mayıs gibi gitmeyi planlıyorum

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı Who Cares ? Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadas milletin okulu mayısta kapanır 23 ünde gider biz anca haziran 20 de gideriz valahi cok sanslısın

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

çok iyiyimiş bizden önce git ortam falan nasıl bize haber verirsin özellikle kalıcak yer konusu önemli

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bizim okulun turizm okuyanlara en büyük nimetidir erken kapanması işverenle konuştuğumda da oda şaşırdı erken değil mi dedi bende bizim okulun erken kapandığını söyledim bu çok büyük artı senin için dedi. bugün bir araştırma yaptım wisconsin dells e en yakın Social Security Office 17 mil uzaklıkta Portage denen yerde geçmişte gidenler buraya mı gitti yoksa wisconsin dells te de var mı Social Security Office

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

bizim okulun turizm okuyanlara en büyük nimetidir erken kapanması işverenle konuştuğumda da oda şaşırdı erken değil mi dedi bende bizim okulun erken kapandığını söyledim bu çok büyük artı senin için dedi. bugün bir araştırma yaptım wisconsin dells e en yakın Social Security Office 17 mil uzaklıkta Portage denen yerde geçmişte gidenler buraya mı gitti yoksa wisconsin dells te de var mı Social Security Office
    İsim neydi acaba ? evet senin için çok iyi olmuş daha fazla çalışma şansın olacak

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

İsmim Serkan irtibatı kesmeyelim

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Tamamdır

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bende bi aksilik olmassa (vizeyi alırsak) bu yaz wisconsin dells Noah's ark ta lifeguard olarak çalışıcam varmı Noah's ark yolcusu

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Yahu ne kadar giden varmış Dells'e. Bende gidecektim aslında ama bizim firmadan çok fazla giden vardı ben gitmek istemedim. Hatta benim firma-ki ismini söylemek istemiyorum baş harfi Y... her sene oraya en az 50-60 kişi gönderiyormuş.

Bende türk var diye başka bi yer düşündüm

Gelsem mi acaba bilemedim

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı forzasumeyye Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yahu ne kadar giden varmış Dells'e. Bende gidecektim aslında ama bizim firmadan çok fazla giden vardı ben gitmek istemedim. Hatta benim firma-ki ismini söylemek istemiyorum baş harfi Y... her sene oraya en az 50-60 kişi gönderiyormuş.

Bende türk var diye başka bi yer düşündüm

Gelsem mi acaba bilemedim
    Türk'ün olmadığı yer yok ki bu senin çalışma alanın ve sosyal yaşamınla iligli küçük Türkiye olan virginia da bile ingilizcesini geliştiren birsürü arkadaş edinen var o senin çabana sosyalliğine bağlı ve çalışacağım yer de güzelse gidlir benim aklımda burası yokdu ama çok büyük bir yer hem otel hem su parkı wilderness gerçekten bir marka olmuş bir yer 800 tane öğrenci aldıklarını duymuşdum dünyanın bir çok bölgesinden ne kadar büyük düşünün artk diğer yerleri hakkında bilgim yok ama wilderness'a gidipte memnun olmayan görmedim ayrıca wisconsin de hayat ucuz chicago'Ya yakın konumu güzel forumda zaten hakkında baya bilgi var (:

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı KEREMYK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türk'ün olmadığı yer yok ki bu senin çalışma alanın ve sosyal yaşamınla iligli küçük Türkiye olan virginia da bile ingilizcesini geliştiren birsürü arkadaş edinen var o senin çabana sosyalliğine bağlı ve çalışacağım yer de güzelse gidlir benim aklımda burası yokdu ama çok büyük bir yer hem otel hem su parkı wilderness gerçekten bir marka olmuş bir yer 800 tane öğrenci aldıklarını duymuşdum dünyanın bir çok bölgesinden ne kadar büyük düşünün artk diğer yerleri hakkında bilgim yok ama wilderness'a gidipte memnun olmayan görmedim ayrıca wisconsin de hayat ucuz chicago'Ya yakın konumu güzel forumda zaten hakkında baya bilgi var (:
    TAbiki sende haklısın arkadaşım ama ben biraz farklı düşünüyorum. Neden o kadar Türkin olmadığı yerler varken çok olan yere gideyim. MEsela Virginia. Hakikaten kimle konuşsam hep Türk. Şirketlerden biri sadece orada işi var diye oraya gönderiyormuş. Sonra wisconsin dells çok küçük bir yer. bakmadın sanırım wiki'den birde konum olarak ta iyi değil ki. sadece çevresinde Chicago var başka ne var? başka hiçbişey yok. Sanırım senin firman çok güzel bir tablo çizmiş.

Neyse hepimiz için hayırlısı artık

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

TAbiki sende haklısın arkadaşım ama ben biraz farklı düşünüyorum. Neden o kadar Türkin olmadığı yerler varken çok olan yere gideyim. MEsela Virginia. Hakikaten kimle konuşsam hep Türk. Şirketlerden biri sadece orada işi var diye oraya gönderiyormuş. Sonra wisconsin dells çok küçük bir yer. bakmadın sanırım wiki'den birde konum olarak ta iyi değil ki. sadece çevresinde Chicago var başka ne var? başka hiçbişey yok. Sanırım senin firman çok güzel bir tablo çizmiş.

çok küçük yada büyük olması önemli değil önemli olan kendini geliştirebilme şansı çok büyük yerde insanlar dağılır ve sosyal yönün zayıflar ama ufak bir bölgede herkes birbirini tanır ve kaynaşır bunu Türkiye olarak düşün istanbul da ne kadar insan birbirini tanır bir de bir köyde insanlar birbirini ne kadar tanır...herşey sende bitiyor aktif olursan kendini bilirsen girişken olursan virgnia da bile geliştirirsin ...ayrıca şirketim bana işi seçmedi kendim seçtim seçemeyenler zaten virginia ya gönderiyorlar bütün şirketler bu konuda aynı ...benim zaten ingilimzcem iyi advanced o yüzden her koyun kendi bacağından asılır mantığıyla housekeeperlık da da başka yerlerde de kendimi geliştircem bunda şüphe yok

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

wisconsin dells e kisin da yazinda gitmis biri olarak soyluyorum , kisin dedigin gibi cok kucuk gereksiz bir yer, yazin ise inanilmaz bir tatil bolgesi oluyor. wisconsin dells watcilar icin en guzel yerlerden , eger olmasaydi yillardir en cok watcinin gittigi yerlerden olmazdi.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    wisconsin dells e kisin da yazinda gitmis biri olarak soyluyorum , kisin dedigin gibi cok kucuk gereksiz bir yer, yazin ise inanilmaz bir tatil bolgesi oluyor. wisconsin dells watcilar icin en guzel yerlerden , eger olmasaydi yillardir en cok watcinin gittigi yerlerden olmazdi.
    kesinlikle...

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

çok küçük yada büyük olması önemli değil önemli olan kendini geliştirebilme şansı çok büyük yerde insanlar dağılır ve sosyal yönün zayıflar ama ufak bir bölgede herkes birbirini tanır ve kaynaşır bunu Türkiye olarak düşün istanbul da ne kadar insan birbirini tanır bir de bir köyde insanlar birbirini ne kadar tanır...herşey sende bitiyor aktif olursan kendini bilirsen girişken olursan virgnia da bile geliştirirsin ...ayrıca şirketim bana işi seçmedi kendim seçtim seçemeyenler zaten virginia ya gönderiyorlar bütün şirketler bu konuda aynı ...benim zaten ingilimzcem iyi advanced o yüzden her koyun kendi bacağından asılır mantığıyla housekeeperlık da da başka yerlerde de kendimi geliştircem bunda şüphe yok
    Neyse anlatmak istediğim o değildi. Ne kadar araştırısan araştır bu konuda gerçekten ben kendime güveniyorum. çooook ama çok Türk var. Bu çok mantıklı değil. Ben küçük yere gitmeyelim demiyorum ki. Tam aksine bence de küçük yere gidilmeli. Ama mesela IDAHO BOISE şehrine gitse kişi ne WATÇI ne de TÜRK doğal olarak her an herkesle ingilizce konuşmak zorunda insan. Benim anlatmak istediğim bu. Ve malesef hala haksız olduğumu düşünmüyorum

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

ingilizce konusu kişide biter kimse kimseyi zorla Türkçe konuşturmuyor. 20 yaşına gelmiş kişilersiniz bu kadar basit konuda bile irade gösteremiyorsanız eğer bence zaten bişey geliştiremezsiniz. İngilizce konuşmak isteyen adam , 100 kişilik grupta 99 Türk bile olsa gider 1 tane yabancıyı bulur ingilizceyi konuşur.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Konu icinde gereksiz tartismalardan dolayi ben ve diger yonetici arkadasim @ugur tarafindan konudaki bazi mesajlar silinmistir. Herkes burada birbirine yardim icin bulunuyor, bu tartismalara giren sevgili forum uyeleri lutfen sozlerine , usluplarina ve yazdiklarinin dogruluguna dikkat etsinler. Burada en azi 4-5 senelik wat tecrbesi olan bircok arkadasimiz mevcut, yoneticilerimiz keza o sekilde. Bilgi almak isteyen icin bulunmaz nimet forum , ancak ilk gidisi olmasina ragmen hicbirsey bilmiyorken , Amerika ve wat firmlari icin laf soylerken biraz daha dikkatli olmali arkadaslarimiz. Birkez daha tartisma cikmasi halinde tartisma icinde olan arkadaslar forumdan suresiz sekilde uzaklastirilacaktir. Herkesin kurallara daha fazla dikkat edecegini dusunuyorum. Forum icinde duzeni korumamiz herkesin yararina olacaktir.

Profesyonel Watçı ByLyric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

Anlamak çok güç...Amerika'ya gidip de Leyla ile Mecnun dizisini takip eden insanlar tanıyorum...
    ---wat where amazing happens---http://www.turkishwat.net/image.php?type=sigpic&userid=7507&dateline=1307807  820

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhaba arkadaşlar bu sene wilderness hotel de housekeeper olarak çalışacağım arkadaşım da aynı yerde lifeguard olarak çalışacak....gidenlerle tanışalım özellikle buraya en ekonomik ve hızlı şekilde nasıl gidebiliriz bunu öğrenmek istiyorum chicago'Ya oradan otobüs ve tren varmış )
    arkadaşım merhaba bende mt olympus için başvurdum haber beklemekteyim haberleşerek gidersek dediğin giib iyi olur,

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı busgull Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşım merhaba bende mt olympus için başvurdum haber beklemekteyim haberleşerek gidersek dediğin giib iyi olur,
    merhaba umarım alırsın işini işini aldıktan sonra konuşuruz detaylı geçen süre için de wisconsin hakkında baya şey öğrendim 1 sene orada çalışan birini buldum

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba umarım alırsın işini işini aldıktan sonra konuşuruz detaylı geçen süre için de wisconsin hakkında baya şey öğrendim 1 sene orada çalışan birini buldum

tamamdır kerem, ben my olympustan haber bekliyorum, olmadı başka bir iş seçeceğim artık.. haberleşelim, benimde kuzenim 2 yıldır wd de wat yapıyor seninle bilgi edinmek için birini bulmana sevindim. Kesinleştiğinde haberleşelim. bol şans

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende bu sene gidicem de 14 haziranda gidecek ola var mı ya ?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı dathric Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende bu sene gidicem de 14 haziranda gidecek ola var mı ya ?
    Arkadaşımla wilderness'a gitcez 2 3 haziran gibi

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

vizeden gecersem 30 mayıs da wisconsindeym

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)