Sayfa 7 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci ... 34567
Toplam 194 adet sonuctan sayfa basi 181 ile 194 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: wisconsin dells 2013

Araştırmacı Watçı HakaN84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

Arkadaslar aynen eger taksiyle gelebilirseniz cok daha rahat ve hizli gelirsiniz.. Greyhound u hic tavsiye etmem.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhaba arkadaşlar bende 18 haziran amsterdam-detroit aktarmalı biletimi aldım 19unda inşallah ordayım pizza pub da çalışacağım, giden arkadaşlar Hakan arkadaşımız gibi ilk gün tecrübelerini anlatırsa çok güzel olur

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar Merhaba,

Bu ayın 13'nde İstanbul KLM KL1610 amesteradam aktarmalı, KL611 uçağıyla yine 13 haziran saat 14.10 da Chigago O'hare de olucam. Wisconsin Dells e aynı uçaklara binecek arkadaşlar yazarsa özelden yada sayfaya sevinirim.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ewerest Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    13 hazıran 5. 50 luftthansa yla chicagoya giden varmı? bnde bu arada bu elemana yazdım cvp beklıyorum
    Chigago o'hare mi , o'hare ise saat kaçta orda olucaksın, saat 14.10 benim uçağın varış zamanı senin ki de yakın bir saat de ise bir türlü haberleşip eğer istersen beraber geçebiliriz wisconsn dellse.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

2014 de gelecekler bence gelmeyin ben şimdiden diyorum bir kere Türk çok 2.si köye geliyorsunuz bina falan yok yani otellerden başka bina yok o derece bildiğin köy...iklim karadeniz iklimi...ha karadeniz de biyere gitmişsin ha buraya gelmişsin o yani..karadeniz bu arada daha güzel en azından deniz var

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Bence gayet guzel. Ben gayet memnunum. Turklerin cok olmasi neyi degistirirki? Sen ortamini Turklerden olusturursan Turkceni ilerletirsin ingilizce yerine. Gidip LA de 100F de calismaktansa burda karadeniz iklimini tercih ederim.
    Bir rüzgardır gidiyoruz ama dur bakalım nolcak..

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı Influenza Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence gayet guzel. Ben gayet memnunum. Turklerin cok olmasi neyi degistirirki? Sen ortamini Turklerden olusturursan Turkceni ilerletirsin ingilizce yerine. Gidip LA de 100F de calismaktansa burda karadeniz iklimini tercih ederim.
    Los Angeles da dediğin gibi sıcak hava asla olmaz. 4 mevsim birbirine yakın çok güzel havası vardır.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

LA`de de calistim ben ama buraya gore cok daha sicakti. LA icin Antalya dersek Wisconsin dells icin arkadasin dedigi gibi Karadeniz diyebiliriz. Ben Karadenizde calismayi tercih ederim. Asla olmaz dedigin ben ordayken 90 dan assagi dusmuyodu.
    Bir rüzgardır gidiyoruz ama dur bakalım nolcak..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

bu yazda orada olmak vardı :-( gidenler çok şanslı. ilk başta çok sıkıntı çekecekeler, nerden geldim ben buraya diyecekler ama sonradan çok özleyecekler. attığınız tutsun!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

tren fiyatları yerler doldukça artar ayrıca wat zamanı 50 dolardan aşağı bulmak zor eğer uçağınız 2 gibi iniyorsa yetişmek zor trene ama daha rken iniyorsa yetişilebilir bence bir gece falan chicagoda kalmayı düşünmeyin eğer paranız bolsa sıkıntı yok ama diğer türlü biraz dikkat edin ben burada dells e yakın bir yerde oturuyorum eğer 4-5 kişi grup olursanız kişi başı 75 dolara götürüyorum yol 3 saatten fazla sürüyor.Ayrıca baska götürenlerde var benim gibi amerikalılar onlar da 70-80 dolar arası götürüyor. hava alanından alıp otellere kadar bırakıyoruz araştırın eğer daha uygun bişey bulabilirseniz.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ayrıca yalnız gıdecek arkadaşlar korkmasın her otelde en az 5-6 türk olur bazılarında 20-25 gittiğin gece bir sürü türkle arkadaş olursun sıkıntı yapma

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

tren fiyatları yerler doldukça artar ayrıca wat zamanı 50 dolardan aşağı bulmak zor eğer uçağınız 2 gibi iniyorsa yetişmek zor trene bir sonraki günü beklemeniz gerekiyor tren için ama daha rken iniyorsa yetişilebilir bence bir gece falan chicagoda kalmayı düşünmeyin eğer paranız bolsa sıkıntı yok ama diğer türlü biraz dikkat edin ben burada dells e yakın bir yerde oturuyorum eğer 4-5 kişi grup olursanız kişi başı 75 dolara götürüyorum yol 3 saatten fazla sürüyor.Ayrıca baska götürenlerde var benim gibi amerikalılar onlar da 70-80 dolar arası götürüyor. hava alanından alıp otellere kadar bırakıyoruz araştırın eğer daha uygun bişey bulabilirseniz.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar öncelikle merhabalar size bi kaç sorum olucaktı. Biz şimdi 4 arkadaş wisconsin dells lake Delton da great wolf şirketinde life guard olarak çalışacağız hiawatha residence hall'de kalacağız daha önce bu yurtta kalan var mı acaba? Ben yurt kurallarını okudum ama gerçekten çok katı hapishane gibi duruyor resmen. Sizden ricam daha önce bu yurtta kalan varsa bize bilgi verebilir mi

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bende wisconsin resort dayım arkadaşlar, lifeguard görevinde 24 haziranda iş başı yapcam. www.facebook.com/koraysigann veya koraysigann
    Konu Korayşigan tarafından (01-03-2016 Saat 08:33 PM ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)