Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 68 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: bu yıl vize çok mu zor? 2013

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı canakbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tüm belgelerim tamam eksik belgem yok bu pazartesi geldi ds formum
    Dostum ortalaman kaç?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

vize için İstanbul mu Ankara mı karar veremiyorum. İstanbul'dakiler daha güler yüzlü diyorlar, fark eder mi ki?

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı esratahirovic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vize için İstanbul mu Ankara mı karar veremiyorum. İstanbul'dakiler daha güler yüzlü diyorlar, fark eder mi ki?
    etmezzzz istedigini seçç

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Bence de farketmez sonuçta ikisininde işi aynı. Bu Ankara Karayollarımı yoksa istanbul karayollarımı daha iyi yol yapar diye düşünmek gibi birşey bence )

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende fark etmez diye düşünüyorum ama İstanbul'a gitme diyende oldu, Ankara'ya gitme diyende ondan emin olmak istedim .teşekkür ederiiim

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

bende fark etmez diye düşünüyorum ama İstanbul'a gitme diyende oldu, Ankara'ya gitme diyende ondan emin olmak istedim .teşekkür ederiiim
    ben ist 2 red aldım ortamalmam dusuk dıye 2 hafta once bu hafta butlerım vardı 2yı gecersem tekarar ıst gıtcem bende

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

2 sinden biri seçmek zorundasın elimizde başka konsolosluk yok ..) 2 sindede eger herseyin tamamsa bi sıkıntı yaratmazlar kendine güven yeter
    What an experience .!!

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Bu ayrımın olmasının sebebi birinden ret alıp diğerinden vize alanların şehir efsanesi yaratmaları

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

gecen yıl 1.34 dü ortalamam sonra vizelerde kasıp 1.79 yapabildim.Vizeyi de kolayca tek bir soru ile aldım..Ama aöf not transkriptinide gösterdim..üstelik 2 sene hazırlık tekrarı yaptım ve devamdan kadıgım için 2 sindede devamsız yazıyodu.. 3.sınıfta gittim hemde gayet sakallı filan bi şekilde girdim görüşmeye..Heycan boşuna .. ayrıca bölümde mühendislik filan değil herkezin bildiği iletişim fakultesi
    Konu inek tarafından (10-02-2013 Saat 07:43 AM ) değiştirilmiştir.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı inek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gecen yıl 1.34 dü ortalamam sonra vizelerde kasıp 1.79 yapabildim.Vizeyi de kolayca tek bir soru ile aldım..Ama aöf not transkriptinide gösterdim..üstelik 2 sene hazırlık tekrarı yaptım ve devamdan kadıgım için 2 sindede devamsız yazıyodu.. 3.sınıfta gittim hemde gayet sakallı filan bi şekilde girdim görüşmeye..Heycan boşuna .. ayrıca bölümde mühendislik filan değil herkezin bildiği iletişim fakultesi
    Dostum ben senin yazılarını gördüm eski yazılarını sende görüşmeye girmeden önce kafana takmışsın benimde ortalamam 1.70 civarı ve çok sıkıntı yapıyorum kendime ve tek sorunun bu olduğunu düşünüyorum.Peki sen vizeye girdiğin sırada çok transkribe baktı mı ve tam olarak ne sordu?teşekkürler.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Ayrıca benim bu dönem ortalamam 1.70lere falan düştü çok zordu bu dönem ondan dolayı ancak bütün bütler yeni bittiği için bu dönemin ortalaması transkripte yer almaz.Geçen sene 1.80di ben şimdi transkrip alsam o transkriple vize görüşmesine girebilir miyim(vize görüşmesine mart ayında gireceğim)

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benimde sıkıntım transkript zaten ya, bütlerden birini verirsem 2 civarı birsey olcak bekliyorum artık sonucu. benim şirketle anlaşmamda ortalamadan dolayı sorun yaşarsam paranın tamamının iade edilmesi var ama danışmanın vizeden korkma sen normal konuş yeter diyo. yinede ortalama korkulu rüyam oldu artık.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Bence bunların hepsi boş laf arkadaşlar. Siz yapacağınız işi adam gibi anlatabilirseniz ingilizceniz çok iyiyse hiç bir sorun çıkmaz merak etmeyin. Ortalamanız 0.35 olsa bile alırsınız. Anlatırsınız neden öyle olduğunu. Bölümü dersleri hocaları. Yani adam o zaman demez bu adam hem şaban hem ingilizce bilmiyo diye. En azından ben böyle düşünüyorum. Benim ortalamam acayip düşük kısmet vizelerde yükselmesi ama yükseltemezsemde ingilizcemi yükseltmeye çalışıcam. Korku yok sonuçta onlarda sizin gibi insan

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı AcemiWAT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence bunların hepsi boş laf arkadaşlar. Siz yapacağınız işi adam gibi anlatabilirseniz ingilizceniz çok iyiyse hiç bir sorun çıkmaz merak etmeyin. Ortalamanız 0.35 olsa bile alırsınız. Anlatırsınız neden öyle olduğunu. Bölümü dersleri hocaları. Yani adam o zaman demez bu adam hem şaban hem ingilizce bilmiyo diye. En azından ben böyle düşünüyorum. Benim ortalamam acayip düşük kısmet vizelerde yükselmesi ama yükseltemezsemde ingilizcemi yükseltmeye çalışıcam. Korku yok sonuçta onlarda sizin gibi insan
    hocam ben hıc senın dusundugun gıbı dusunmuyorum ben daha once hıc vize gorusmesıne gırmedım ama tahmınımce adamlar ıcın transkrip önemlidir.. transkripte adamın ortalaması 0.35 se .. zaten bu adamın dersle okulla alakası yok giderse gelmez dıye dusunurler, benım kendı şahsi düşüncem .. ama dersleri iyiyse okuluna önem verıyor turkiyeye geri döner diye dünüşürler bence.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı AnakinSkywalker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum ben senin yazılarını gördüm eski yazılarını sende görüşmeye girmeden önce kafana takmışsın benimde ortalamam 1.70 civarı ve çok sıkıntı yapıyorum kendime ve tek sorunun bu olduğunu düşünüyorum.Peki sen vizeye girdiğin sırada çok transkribe baktı mı ve tam olarak ne sordu?teşekkürler.
    once aldo eline baktı...sonra bırakır gibi oldu ama b usefer dikkatli baktı bende tırstım cunku hep düşk ortalamam..mesela 1.34 1.10 1.78 gibi ort. vardı..üstelik 2 sene hazırlık tekrarı var ve hala decvamsız yazıyodu..bu sırda hemen dikatini dağıtmak için aöf trans. gösterdim..onuda aldı koydu sonra onayladı geçtim.tek sorusu su oldu...lake george kanadanın altında değilmi dedi..(aslında ing. anlamayan için yine zor..anlamadım ne??filan desem işler sarpa sarabilirdi..

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

once aldo eline baktı...sonra bırakır gibi oldu ama b usefer dikkatli baktı bende tırstım cunku hep düşk ortalamam..mesela 1.34 1.10 1.78 gibi ort. vardı..üstelik 2 sene hazırlık tekrarı var ve hala decvamsız yazıyodu..bu sırda hemen dikatini dağıtmak için aöf trans. gösterdim..onuda aldı koydu sonra onayladı geçtim.tek sorusu su oldu...lake george kanadanın altında değilmi dedi..(aslında ing. anlamayan için yine zor..anlamadım ne??filan desem işler sarpa sarabilirdi..
    arkadslar b en 191 ıle red aldım ortaln dusuk dedı 2 kere gıttım sorularıda cvpladım ınlıgcem ıyı yanı butlere gırdım 2 yapmaya calıyorum ınek gecen sene herkes vıze aldı bende aldım artı selfım ben drop box ıptall ortalam cok oenmlı krıterr sans meselesı vıze kımse bişey soylıyemez konsolsun ruh durumuna baglı eger durumun kotuysee

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Yes deyip gecseydın hacı hahahaha

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

arkadaşlar ben şimdi alacağım transkriple marttaki vize görüşmesine girebilir miyim?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

ben hazırlıkta 1 sene kaldım buda 2. senem ama not ortalamam 60 ın üzerinde gitti bugüne kadar fakat ingilizcem kötü ciee mülakatından intermediate filan çıktı ama sizce sıkıntı olurmu vizede

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Valla bilmiyorum doğru yer ve zaman mı ama benim şirket benim not ortalamam 2.20 olmasına rağmen az dedi artırabiliyorsan artır dedi

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

yüksek lisans yaparken work and travel a katılan varmı acaba ? bu durum vize alımını kolaylaştırırmı? benim okulum bahar döneminde başlıyor vizeye hiç not olmadan girilirmi ?

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Alıntı LaL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yüksek lisans yaparken work and travel a katılan varmı acaba ? bu durum vize alımını kolaylaştırırmı? benim okulum bahar döneminde başlıyor vizeye hiç not olmadan girilirmi ?
    En azından vize sınav sonuçlarını bölümden onaylatıp o şekilde gidebilirsin vize görüşmesine..yüksek lisans yapıyor olman engel değil ancak ders aldığını ispatlaman lazım hiç sınava girmeden başvuru yapacaksan..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı Ugur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En azından vize sınav sonuçlarını bölümden onaylatıp o şekilde gidebilirsin vize görüşmesine..yüksek lisans yapıyor olman engel değil ancak ders aldığını ispatlaman lazım hiç sınava girmeden başvuru yapacaksan..
    ders aldığımı ispatlayıp girmem mantıklı aslında öyle birşey yapabiliyorsak çünkü vize notlarım düşük olursa bu sefer hiç şansım kalmıycak

diploma notum 2.60 belki diploma ve yüksek lisans aldığım derslerle girersem daha çok şansım olmazmı ?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

kağıt üzerinde bana vermeleri lazım 2.89 ortalamam ingilizce öğretmenliği okuyorum ve bizim dersler gerçekten zor buna rağmen 2.89 bence çok iyi bir ortalama neyse ama korkuyorum herkes birşey diyor bana bi mail gelmiş şirketimden insan kaçakcılığı ile ilgili bir kitapçık var bunu okuyun hakkında soru sorabilirler demiş ama kimseye böyle soru gelmemiş sanırım...

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı KEREMYK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kağıt üzerinde bana vermeleri lazım 2.89 ortalamam ingilizce öğretmenliği okuyorum ve bizim dersler gerçekten zor buna rağmen 2.89 bence çok iyi bir ortalama neyse ama korkuyorum herkes birşey diyor bana bi mail gelmiş şirketimden insan kaçakcılığı ile ilgili bir kitapçık var bunu okuyun hakkında soru sorabilirler demiş ama kimseye böyle soru gelmemiş sanırım...
    Benim şirkettten de geldi. Bu çok öenmli diye. hattaa birde türkçeye çevirmiş bizimkiler. Oradan soru sorabilir diye demişler.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

hocam isimden soy isimden bi engel cıkmadıgı surece neden sorun cıksın herseyın tam .. http://tadf.org/doc/wat-kitapcik.pdf bunumu mail atmişlar?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı h2run Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam isimden soy isimden bi engel cıkmadıgı surece neden sorun cıksın herseyın tam .. http://tadf.org/doc/wat-kitapcik.pdf bunumu mail atmişlar?
    hayır bu değil Anti Trafficking Pamphlet ismi genel olarak Amerika da ki haklarınız neler ile başlıyor bunun üzerinden girmiş

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Bunun hakkında gelen soru sadece "okudun mu?" oluyor.Onun dışında minimum saat ücreti nedir diye sorabilirler belki bu yıl.Ayrıca bu belgeyi okumak sizin yararınıza.Vize görüşmesinde sorup sormamaları önemli değil,faydalı bilgiler var.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Bunun hakkında gelen soru sadece "okudun mu?" oluyor.Onun dışında minimum saat ücreti nedir diye sorabilirler belki bu yıl.Ayrıca bu belgeyi okumak sizin yararınıza.Vize görüşmesinde sorup sormamaları önemli değil,faydalı bilgiler var.
    teşekkür ederim okudum vize görüşmesine giderken yine iyice okuycam ne olur ne olmaz

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

İşte bu yani mantık olarak sadece vizeye hazırlandığımız için böyle oluyor sonuçlar... Halbu ki bunu bize faydalı olduğu için okumalıyız sınavda çıkar diye değil

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)