Toplam 30 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Adresusa

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arrow Adresusa

Adresusa'yala gitmiş akadaşlar yada hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa paylaşırsa sevinirim...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

tavsiye etmem..uzak dur..ben ilk sene onlarla gittim bi sorun yaşamadım ama bu iyi oldukları anlamına gelmez miamide neler yaptıklarını özelden anlatırım bi ara istersen hehe
    başka şirket bul derim ben

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bu yaz ben de bu şirketle gitmeyi düşünüyorum ama kafamda hala soru işaretleri var..
    internetten gördüğüm kadarıyla pek fazla olumlu yorum yapıldığı söylenemez. ama yine de adresusa ile gitmiş olan arkadaşlar varsa fikirlerini almak isterim..
    yoksa edurehber ile mi gitsem yaa off ne zor bir işmşi bu
    ilk kez gidiyorum zaten içimde bi gerginlik, bir heyecan var. bir de bu danışman şirket olayı var, hangisi güvenilir hangisi güvenilmez bi türlü kestiremiyoruz. Tamam herşey şans işi de ne bileyim ilk defa gidince insan baya bi panik oluyor

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart slm

slm ramsey bende suan o sirkete basvurdum suana kadar bi sorun yasamadim bakalim bekliyoruz neler olacak

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

ramseyy anlaşılan ilk görüşmeni adresusa ile yapmışsın. bence şirketler arası bir tur atmanı öneririm.
    admin (at) turkishwat.net

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Red face

Alıntı ramseyy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu yaz ben de bu şirketle gitmeyi düşünüyorum ama kafamda hala soru işaretleri var..
    internetten gördüğüm kadarıyla pek fazla olumlu yorum yapıldığı söylenemez. ama yine de adresusa ile gitmiş olan arkadaşlar varsa fikirlerini almak isterim..
    ilk kez gidiyorum zaten içimde bi gerginlik, bir heyecan var. bir de bu danışman şirket olayı var, hangisi güvenilir hangisi güvenilmez bi türlü kestiremiyoruz. Tamam herşey şans işi de ne bileyim ilk defa gidince insan baya bi panik oluyor
    oyle walla yaa ilk olunca ne sorular bıtıyoo ne soru ısaretlerı.. sırket konusunda da daha başvurmadıysan bayaa bı arastır derım ben ama sırketın ana sayfasından degıl bu tip forumlardan araştırıp gıdenlere sorcaksın. ama şirkette bı yere kadar tabıı bunu da aklından cıkarma.. hadı kolay gelsın
    Konu seymusum tarafından (17-02-2007 Saat 09:34 PM ) değiştirilmiştir.

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

ya abartmayın be kardeşim amannnnnnnn ne bu sanki ölüm kalım ordaki tutum sizin kendinize güveninizle alakalı ben yaparım diyosan hiç şirketin olmasa bil girdikten sonra herşeyi halledersin biracık güvenin abartmayın kocaman adamlarsınız yahu.. )))

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

herkese selamlar tekrar..
    o kadar heycan panik ve meraktan sonra sonunda amerikaya gittik geldik..
    simdi yazdigim mesajlari okudum da gercekten o kadar panik yapmanın ne kadar gereksiz oldugunu farkettim..
    bu sirketler hakkında soyleyecegim tek sey su; hic biri digerinden farklı değil...
    benim gittiğim yerde aynı isveren sirkete gonderilen farkli danisman sirketlerden bir sürü kişi vardi ve yasanilan problemler ortaktı sonuçta..
    gerçekten biraz cesaretli olmak gerekiyor, fazla inceleyip inciğini cıncığını deşmeden bir şirkete karar verip gitmek gerekiyor..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar ben gecen sene adressusa ıle gıttım ama bazı sorunlar yasadım bu sene ukla ıle gıtmeyı dusunuyom cunku gecen sene gordum ve gercekten ıyı bır sırket orda karsıyolar ve ıs yerlerıne kendırı yerlestırıyo ayrıca gıtmeden once ıkı hafta ıngılızce kursu verıyolar

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

herkese selamlar tekrar..
    o kadar heycan panik ve meraktan sonra sonunda amerikaya gittik geldik..
    simdi yazdigim mesajlari okudum da gercekten o kadar panik yapmanın ne kadar gereksiz oldugunu farkettim..
    bu sirketler hakkında soyleyecegim tek sey su; hic biri digerinden farklı değil...
    benim gittiğim yerde aynı isveren sirkete gonderilen farkli danisman sirketlerden bir sürü kişi vardi ve yasanilan problemler ortaktı sonuçta..
    gerçekten biraz cesaretli olmak gerekiyor, fazla inceleyip inciğini cıncığını deşmeden bir şirkete karar verip gitmek gerekiyor..
    ramseyy haklısın ama azda olsa şirket çok önemli.. bi örnek verimmm uçak bilet tarihlerini düzelttirirken bnim şirketim 1 saatte halletti diğer arkdaşların şirketleri 1 hafta süründürdü resmen..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Smile adresusa yi merak edenlere!

Alıntı NOSTRIBOX Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adresusa'yala gitmiş akadaşlar yada hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa paylaşırsa sevinirim...
    cevabım öncelikle nostribox a ve adresusa ile gitmeyi düşünen tüm arkadaşlara.. arkadaşlar ben program a iki kere katıldım incisi adresusa ile oldu. wat da tamamen dolandırıcı bir şirket olmadıgı sürece işe yerleşme konusunda sıkıntınız olmaz. tüm şirketler sizi rahatlıkla işinize yerleştirirler. ancak oraya gittikten sonra ki sorunlarınızla ilgili mevzularda şirke onemlidir. ilk gittigim şirkette buna rastlamadım. hersey sonradan değişti ama adresusa ile gittigim sene gittikten sonra bile benim ve diger arkadaşlarımın sorunlarıyla yeterince ilgilendiklerini rahatlıkla soyleyebilirim. bu bakımdan adresusa yi tavsiye ederim. cok buyuk hayallarle sizi gondermezler ve bir sorun yasadıgınız da ellerinden geldigince yardımcı olmaya calısırlar. belki bunu yapan baska sirketlerde vardır bilemem ama ben iki şirketim arasından adresusa yi bu konuda önerebilirim... katılmak isteyen arkadaşlara iyi çalışmalar ve iyi eglenceler....

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

aliberber slm kardesim bende kusadasında okuyorum hatta geçen sene tenis turnuvasında adını duymuştum..2-sr iö desn sanırım ben 1sr iö yüm adım ömür..ben de uklayla gidicem başvuruyu falan yaptm nereyi düşünüosn sen ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar USA experience ile giden varmı??varsa lütfen bilgilendirsin

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar bende bu sene adresusa ile gitmeye karar verdim ankaradaki şubesinde mete demiray diye biri var. ben yerinizde olsam başka bi şirketlede gitseniz adam size ğerisini doğrusunu anlatıyo gerçekten. ben oraya gitmeden önce büyük hayaller beklemiyodm. adamda öyle diyo zaten ilk 2 hafta çok zor olcak senin için hiçbiyeri bilmicen dayanman gerekir dedi adam bana . bana diğer görüştüüm şirketle bunu demedi mesela *** icep westedu englissh club, başka şirketede bakmadım . adresusa bana güven verdi. yukarda olmulu şeyler yazılı bu yüzden kararım kesin adresusa. işimde hershey eğlence parkında giden vamrı başka

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Ben gittim geldim. sorun yasadım hallettiler. Sıkıntı olmadı.
    UCak biletini de istanbuldan SDC den alın derim. 10 dakikada tarih deiştirdiler.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Foruma takılan bi adresusa lı yok sanırım.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

uzak duuuuuuuuuurrrr ben amerikadan yaziyorum bunu...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

amannnnnn cok uzak dur yanindan bile gecme sakin birrrrrrr kanim dondu bende amerikadan yaziyorum bunu

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart adresUSA

evet arkadaşlar bu şirketi bilen varmı?

Konu açmadan önce lütfen forumun arama motorunu kullanınız. Konular birleştirilmiştir!

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

slm herkeze ben yorumları okudum geckten şok oldum.bende adresua ile gittm ne dicemi bilemiyorum bazı arkadaşar iyi şeler söylemiş bazıları kötü ama ben sunu fark ettim rket heksin ediği bigi bi yere kadar ama areusa kesnlikle taviye etmiyorum biz tanıdık aracılıgyla bulduk tanıdıgımız oldugu haldee pasaportumuz kayboldugunda ilgilenmediler telefonlara çıkmadılar vize almayan akadaımız parasını geri alma için çırpındı resmen arkaşdaşlar gerçekten şirket bi yere kadar ama adresusa oraya kadar bile götürmeyen bi şirket bizim ucak bletimiz 23 haziranken bize 10 agustos içn vze görüşmesi alan işniz garanti deyipte 1 saat sonra kovuldugumuzda bu sizin sorununuz diyen bir şirket tamm herşey sana kamış ama nsan orda okadar yanlız hssediyorki en ufak brşey moral bozmya yetiyor ben bunu maesef yaşadım okadar kötü durumdayken bie şirketten aldgım tepki moralimn çökmesine neden oldu hr şrket aynıysa bile adresusa değil gidn başka şirket bulun derim ben

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı nisan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slm herkeze ben yorumları okudum geckten şok oldum.bende adresua ile gittm ne dicemi bilemiyorum bazı arkadaşar iyi şeler söylemiş bazıları kötü ama ben sunu fark ettim rket heksin ediği bigi bi yere kadar ama areusa kesnlikle taviye etmiyorum biz tanıdık aracılıgyla bulduk tanıdıgımız oldugu haldee pasaportumuz kayboldugunda ilgilenmediler telefonlara çıkmadılar vize almayan akadaımız parasını geri alma için çırpındı resmen arkaşdaşlar gerçekten şirket bi yere kadar ama adresusa oraya kadar bile götürmeyen bi şirket bizim ucak bletimiz 23 haziranken bize 10 agustos içn vze görüşmesi alan işniz garanti deyipte 1 saat sonra kovuldugumuzda bu sizin sorununuz diyen bir şirket tamm herşey sana kamış ama nsan orda okadar yanlız hssediyorki en ufak brşey moral bozmya yetiyor ben bunu maesef yaşadım okadar kötü durumdayken bie şirketten aldgım tepki moralimn çökmesine neden oldu hr şrket aynıysa bile adresusa değil gidn başka şirket bulun derim ben
    zaten herkes tanis kazigi yiyor bu devirde..uzak durcaksin..
    S-pectacular

**Newyork-boston-massachusetts-philedelphia-atlantic city-new jersey-washington**

--------------------------------------------
    did you start to feel it!!! by@S-pectacular

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart Ds problemı & adresusa

arkadaslar adresusaya basvuranlar lutfen okusun bunu bugun sırketı aradım hala basvurmadınız nezaman basvuracaksınız ds formlarına dedım bana verdıgı cevap : basvuranların sayısı 50 yı geçmedı o yuzden henuz basvurmadık sen kısısel olarak getırtmek ıstersen 170 euro odersın dedı sımdı bunlar toplu halde getırtıyorlar bellı ama bır sorum var 50 yı aşmadan basvuramıyorlarmı ds ye pekı aşmassa ne olur dedım dedımde verdıgı cevabı hatırlamıyorum mırıltıyla bıseler dedı ama.. ya bu konuda goruslerınızı bılmek ıstıyorum (forum yonetıcılerı arkadaslarımız eger bı idenız varsa yazıverın lutfen)

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Bu tamamen şirket politikası ile alakalı bir durum. 50 sayısı öyle tahmin ediyorumki şirketinizin kendi belirlediği bir sayı. Bu şirketten şirkete değişir. Kimisi 15 rakamına ulaştıkça gönderir, kimisi 30.. Sizinki 50 olmuş..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Ay kusura bakmayın mesajı yanlıslıkla ıkıncı kez gonderdıkm

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Kargo masraflarını asgariye indirerek, kazançlarını artırma matematiği sonucu bu rakam elde edilmiş sanırım.. son tarih mayıs 1 en geç o zamana getirtirler sanıyorum..
    "Happiness Only Real When Shared"
    Electricity Paralyses..!

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

YOK MU HIÇ ADRESUSALI OGRENCI BURDa ARKADASLAR OKUYUP GEÇMEYIN BISE YAZIN

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı sakurek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kargo masraflarını asgariye indirerek, kazançlarını artırma matematiği sonucu bu rakam elde edilmiş sanırım.. Son tarih mayıs 1 en geç o zamana getirtirler sanıyorum..
    sendemı adresusalısın kardeş

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

@turka hayır, sadece genel politikadan bahsediyorum..
    "Happiness Only Real When Shared"
    Electricity Paralyses..!

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ya yokmu adresusa lı yada ds problemlı bırı

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Sanırım Yok Turka...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)