Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 43 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: yarın 8 15 te vizeye giriyorum

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Standart yarın 8 15 te vizeye giriyorum

12 gun once red aldım ortalamam 187 idi sımdı 191 yarın sabah yıne gırıyorum istanbul konsoloslugunda

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bol şans. Umarım hiçbir sorun olmadan vizenizi alırsınız.

Diğerinde reddetme sebebi ortalama mıydı yoksa sorular da etken miydi ?
    # Ne zaman ki son ağaç kuruyacak, son balık tutulacak, son ırmak zehirli akacak, o zaman anlayacaksınız paranın karın doyurmayacağını.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı SantiMunez1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bol şans. Umarım hiçbir sorun olmadan vizenizi alırsınız.

Diğerinde reddetme sebebi ortalama mıydı yoksa sorular da etken miydi ?
    bilmiyorum gercekten ama ortalama buyuk etkendı bırde benı mulakat yapan kadın yenı ıdı work and trave bılmıyordu

Efsane Watçı cAv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23

Alıntı kaya0133 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bilmiyorum gercekten ama ortalama buyuk etkendı bırde benı mulakat yapan kadın yenı ıdı work and trave bılmıyordu
    Buna bir cevap bul keza 2. görüşmende sana sorulacak ilk seferde niye red yedin diye.Red aldıgını duydugunda da dönüp gitme hemen.Nedenini öğren ortalama düşük diyebilir mesela şimdiden ikna edici bir kaç sebep bul.Yani güzel bir dille ısrarcı olmak yararına olacaktır.Orası askeriye değil sonuçta.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Usta umarım alırsın yaa .. redleri gorunce bana afakanlar basıyor .. vizede ne sordular sana ? sorulan soruları yazarmısın

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

ortalamam okulda sosyal faaliyetlere katılıyorum, spor takımındayım bundan dolayı ortalamam düşük de sonra döndüğünde söz ver düzelticeğine dair. Çünkü ben bi kaç arkadaşın yorumlarını okudum bu şekilde bunları söyleyenler almış genellikle sende söyleyebilirsin. Vizeye girdikten sonra sonucu bekliyorum sorularıda tüm forum bekliyodur umarım güzel geçer iyi haberlerini bekliyoruz.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı anilcandurak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ortalamam okulda sosyal faaliyetlere katılıyorum, spor takımındayım bundan dolayı ortalamam düşük de sonra döndüğünde söz ver düzelticeğine dair. Çünkü ben bi kaç arkadaşın yorumlarını okudum bu şekilde bunları söyleyenler almış genellikle sende söyleyebilirsin. Vizeye girdikten sonra sonucu bekliyorum sorularıda tüm forum bekliyodur umarım güzel geçer iyi haberlerini bekliyoruz.
    birde bn gecen sene ısım sorusturmasından dlayı gıdemeıstım benı co mahdur ettılet ustune bırde red aldım bu sene umarımyarın alırım

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

dstm inş alırsın bende 1.37 ile giricem :S

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar bu sene 2nin altında olanlar bende dahil çok sıkıntı yaşayacaz gibi geliyo konsoloslukta benimkide 1,86

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı Cihan WTA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu sene 2nin altında olanlar bende dahil çok sıkıntı yaşayacaz gibi geliyo konsoloslukta benimkide 1,86
    gene red verdıler ortaması ıkının altında olanlar bu sene vıze vermıcekler 2nın ustunde olanlar ıcınde artık zor kurallar katı adam bu sene cok katı olacgız dedı

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

gene red verdıler ortaması ıkının altında olanlar bu sene vıze vermıcekler 2nın ustunde olanlar ıcınde artık zor kurallar katı adam bu sene cok katı olacgız dedı
    geçmiş olsun kardeşim ya sanırım ortalamaya çok dikkat ediyorlar bu sene .... ayrıca gene aynı şekil sorular mı sordular ilk girdiğin gibi yoksa direk ortalamana bakıp niye böyle deyip red mi bastılar ..
    What an experience .!!

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı ImTaLkative Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun kardeşim ya sanırım ortalamaya çok dikkat ediyorlar bu sene .... ayrıca gene aynı şekil sorular mı sordular ilk girdiğin gibi yoksa direk ortalamana bakıp niye böyle deyip red mi bastılar ..
    sadec ortalma degıl calscagın iş ıngılızce hepsıne dıkkat edıyolarlar sorular aynı hatta turkce konustu adam

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

sadec ortalma degıl calscagın iş ıngılızce hepsıne dıkkat edıyolarlar sorular aynı hatta turkce konustu adam
    Kardeşim sana adam ortalama ile ilgili bir şey söyledi mi ? Ortalaman çok düşük vs diye.Yoksa ingilizceye bağlı mı red verdi?Çünkü ortalaman aman aman düşük de değil

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Ayrıca senden başka WAT öğrencisi var mıydı konsoloslukta?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Öncelikle çok üzüldüm gerçekten. Ne gibi sorular sordular ve ya direk not ortalaman düşük deyip gönderdiler mi ?

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı anilcandurak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle çok üzüldüm gerçekten. Ne gibi sorular sordular ve ya direk not ortalaman düşük deyip gönderdiler mi ?
    not ortalan dusuk dedıler 1 91 ortalmam ayrıca gecen onsols sana red vermıs ben vermem dedı referanc verdım baktı ettı ama nafıle bu sene ne ing ne ortalma ya tolerans yok artı bırde calıscagın pozıyyonlarda etkılyo artık amel ıstemıylar

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

yapma ya kardesim benim ortalamam 3.30 civarı ama katı olacağız derken neyden bahsediyorlar yani??? Birde bu vize başvurusunda kaç hakkımız var bir sınır var mı yani???

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı skymen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yapma ya kardesim benim ortalamam 3.30 civarı ama katı olacağız derken neyden bahsediyorlar yani??? Birde bu vize başvurusunda kaç hakkımız var bir sınır var mı yani???
    ben gecen red aldım bu ıkıncı gırısım yıne red aldım sınır yok para yatırgıdın surece gırebılırsın bıdaha gırersem ıst gıtmem ankaraya gıdrım

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Senınle neden turkce konustular hocam anlamadınmıda soyledıklerı seyı ? Senın ıngılızcen nasıl ? Benım ortalama 2.73 ıngılızcem cok ıyı degil ama hergun calısıyorum bı sorun cıkmasın dıye sana dırek gelen soruları yazarsan bızde hazırlıklı olalım .. bende sansını 1 kez de ankarada dene .. istanbulda alamayıpda ankarada alan varmıs .. bıde vize ıcın cok erken degılmı ben mart gıbı vıze gorusmesıne gırecegım .. ?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

1.37 bnm pekı soruyolarmı neden puanın düşük diye yoksa direk eliyolarmı?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

çok üzüldüm gerçekten inşallah hepimiz sorunsuz atlatırız bunu.
    tekrar gircek misin?
    # Ne zaman ki son ağaç kuruyacak, son balık tutulacak, son ırmak zehirli akacak, o zaman anlayacaksınız paranın karın doyurmayacağını.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

çok üzüldüm parası bi yana (ki gerçekten öğrenci için az para değil) bi de o kadar uğraş adamlar elesinler, geçmiş olsun. inş. bi daha ki sefere geçersin.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

o zaman arkadaşlar daha önce ist ve ankara dan vize alan arkadaşlar hangi konsolosluğu önerirler ki bana göre ankara daha mantıklı çünkü ist daki konsolosluk elemanları biraz can sıkıntısından işi yokuşa vuruyor ne dersiniz???

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

yani can sıkıntısından kasıt usanmadan gelen bişey ist daki amerikalı vatandaşlarının sorunları falan ha şu aralar bir de amerikalı bir kadın mı kaybolmuş ne konsolosluk alarm da bence su ara gitmeyin arkadaşlar çarşı karışıkkk

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Ben gecen sene ist te girmistim hazirliktim ozaman cokta iyi degildi notlar not konusu acmadi bile ama sadece nerde caliscaksin dedi bide nerde okuyosun dedi basti onayi notla ilgili oldugnu sanmiyorum samimiyet sicakkanlilik ve guleryuz isi goturuyo

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı gameci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben gecen sene ist te girmistim hazirliktim ozaman cokta iyi degildi notlar not konusu acmadi bile ama sadece nerde caliscaksin dedi bide nerde okuyosun dedi basti onayi notla ilgili oldugnu sanmiyorum samimiyet sicakkanlilik ve guleryuz isi goturuyo
    artık o devır kapandı sen vızeyı gıdınce anlarsın bende gecen sene aldım vızeyıı cuma gunu toplantı yapcaklar acıklıcaklar kuralları o zamn gorursun

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

artık o devır kapandı sen vızeyı gıdınce anlarsın bende gecen sene aldım vızeyıı cuma gunu toplantı yapcaklar acıklıcaklar kuralları o zamn gorursun
    2. Yil kuralindan bahsettiler bide ilk aldiysan 2. Sene gitmiyomussun gorusmeye

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Toplantı olacağını nereden duydun?

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı ewerest Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1.37 bnm pekı soruyolarmı neden puanın düşük diye yoksa direk eliyolarmı?
    Ortalamani aciklaman icin iyi bir sebep bul. Ingilizcen iyiyse alma sansin var fakat bu sene cok farkli olacak bence de.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı break Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ortalamani aciklaman icin iyi bir sebep bul. Ingilizcen iyiyse alma sansin var fakat bu sene cok farkli olacak bence de.
    ünv de solar car team deydm ve sureklı yarıslara hazırlandık avusturyada kı yarısa hazırlanıyoruz bunu solıcektım vizede bide bolumum ağır bı bolum fln açıklıcaktım ama şirket beni iş görüşmelerinden once sutladı vize sorunu diye bı konu actım ordan bakabılrısnız

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)