Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 43 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 43 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: yarın 8 15 te vizeye giriyorum

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı ewerest Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ünv de solar car team deydm ve sureklı yarıslara hazırlandık avusturyada kı yarısa hazırlanıyoruz bunu solıcektım vizede bide bolumum ağır bı bolum fln açıklıcaktım ama şirket beni iş görüşmelerinden once sutladı vize sorunu diye bı konu actım ordan bakabılrısnız
    Ortalaman gercekten dusuk, boyle vize alirsan rekorlar arasina ilk 5'e girersin.

Senin yerinde olsam II. donem derslere kasarim Haziran'da basvuru yaparim ya da simdi sansini dene Haziran'da notunu yukselterek tekrar gir gorusmeye.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı break Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ortalaman gercekten dusuk, boyle vize alirsan rekorlar arasina ilk 5'e girersin.

Senin yerinde olsam II. donem derslere kasarim Haziran'da basvuru yaparim ya da simdi sansini dene Haziran'da notunu yukselterek tekrar gir gorusmeye.
    o zmda gec kalmıs olmuyomuyum okul mayıs 25de kapanıo bnm ben o zmn basvursam ne zamn giderim o da var?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

o zmda gec kalmıs olmuyomuyum okul mayıs 25de kapanıo bnm ben o zmn basvursam ne zamn giderim o da var?
    Senin okulunun erken kapanması sanş bence daha iyi olur ne kadar ortalamanı yükseltirsen o kadar iyi yani çünkü bu sene baya bi bu not ortalaması olayları var müsama göstermiyecekler gibi geliyor ..
    What an experience .!!

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı ImTaLkative Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senin okulunun erken kapanması sanş bence daha iyi olur ne kadar ortalamanı yükseltirsen o kadar iyi yani çünkü bu sene baya bi bu not ortalaması olayları var müsama göstermiyecekler gibi geliyor ..
    sans ısı 4 konsol var ıyısıne denk gelır ıyı anına gelır alırsın denemeye deger rıske atcak paran varsa

Profesyonel Watçı ByLyric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

Anlamıyorum gençler herhalde şu vize görüşmelerinde mi kasıyonuz öyle adamlar kıl olup vize vermiyolar anlamadım ki !!!Beyler güler yüzlü olun yemişim not ortalamasını biraz da ABD yi övün adama bitti.Hadi go to UPS !!!!!!!
    ---wat where amazing happens---http://www.turkishwat.net/image.php?type=sigpic&userid=7507&dateline=1307807  820

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Alıntı gameci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2. Yil kuralindan bahsettiler bide ilk aldiysan 2. Sene gitmiyomussun gorusmeye
    2 yıl kuralı başka bişey,internship ile gidenlerin kendi ülkelerinde 2 yıl kalması gerekir kural olarak ama bu kuralı kaldırmanında yöntemleri var.Senin dediğin dropbox oluyor,belgerini ups ile gönderiyosun.Bu sene varmı yok mu bilemem.

25 inde kapansa Haziran ilk haftası notlar açıklanır çünkü bütünleme yada yaz okulana kalacaklar belli olur.sende Haziran 10'u gibi vize randevusu alırsın,baktın notlar açıklanmadı erteletirsin sadece pin ücreti yanar komple vize görüşme ücretin yanmaz.Pasaportta 2-3 iş gününde geliyor adresine.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Arkadaşım daha wat vize görüşmeleri başlamadan sen nasıl vize görüşmesi yapıyorsun ?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı Berker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım daha wat vize görüşmeleri başlamadan sen nasıl vize görüşmesi yapıyorsun ?
    bireysel gorusmeler var sanırım ds belgelerı olmadan gorusebılıyor ısteyen randevu alip ..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Hmm orasını bilemem danışmanım mart tan itibaren vize görümesi yapıcağımızı söyledi daha işlerde tam olarak gelmesi zaten .

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı kaya0133 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    artık o devır kapandı sen vızeyı gıdınce anlarsın bende gecen sene aldım vızeyıı cuma gunu toplantı yapcaklar acıklıcaklar kuralları o zamn gorursun
    Senin ortalama dışında dil problem oldu mu. Yani geçen sene de girmişsin bu sene zorluk derecesi ne durumda?

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı Berker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hmm orasını bilemem danışmanım mart tan itibaren vize görümesi yapıcağımızı söyledi daha işlerde tam olarak gelmesi zaten .
    ben self gidiyorum arkadsım benım dsm ocak1den berı elımde herseyım tam ds olmadan gorusde olmaz

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı kaya0133 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben self gidiyorum arkadsım benım dsm ocak1den berı elımde herseyım tam ds olmadan gorusde olmaz
    bizim dsler hazır olmadığı için mi randevu alamıyoruz yani bizim danışmanlar bizi yemiş oluyor aslında genelde konsolosluk açılmadı falan diyorlar çünkü.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı kskcarsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bizim dsler hazır olmadığı için mi randevu alamıyoruz yani bizim danışmanlar bizi yemiş oluyor aslında genelde konsolosluk açılmadı falan diyorlar çünkü.
    yılın her gunu resmı tatıller harıc vızeye gıdebılırsın

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)